Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Un atkal es varu sev uzsist uz pleca, jo ne vakar, ne šorīt man nav pohu. Pār mani ir nākusi apgaismība, un es esmu sācis kaut ko darīt arī skolas lietās. Pa pagājušo nedēļu sanāca izlabot 2 priekšmetus. Tā ir labā ziņa. Sliktā ziņa ir tā, ka man ir palikuši vēl 3 nesekmīgi priekšmeti. Pa šo nedēļu vajadzētu izlabot fantastisko vācu valodu. Žēl, ka nav nekādas kapeikas, būs jāskatās hokejs bez alus. Peace.

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ domāju izlabot mūziku kur ir diezgan bēdīgi +skolotāja totāla kaza, ietiepīga un krīt uz nerviem. Nāksies man dziedāt un labot k/d.

A kā jūs domājām skolotāju 50+ var piekukuļot? :khehehe:

P.S. Senči nav mājās un pagaidām nezinu atlikušās dienas daļas nobeigumu. :) gg.

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Lieliski pavadiita nedelas nogale :thumbsup: visu 6dienu pavadiju starp Latviju un Lietuvu, biju uz taadu ka lielu orineteshanas pasakumu, kopaa ar veel loti daudziem cilvekiem, pasakuma satikts Teddy, parunats un nolemts, kad japiedalas arii turpmaak :khehehe: Lasu un un domaju, kad varetu sho topiku atvert tikai tiem, kam ir vismaz 666 posti, lai visaadi pidinji aizvacas, jo zakolebalo lasiit, apr tiem idiotiem, kas dirshaas uz skolu par stulbajiem uchukiem, apr lielishanos, jo redz man jaejot pie direktores, vai visiem pazinojot, kad esmu nesekmiigs vairakos priekshmetos, shitaadus pidinju es uzreiz suititu atvalinajuma, lai iet un dara kaut ko lietas labaa, nevis seezh un dorshi pie kompisha. Nezinu, kas ir moders par sho topiku, bet vajadzetu uztaisit noteikumu, kameer nav 666 posti Ej Dirst ! Tie, kas iepostos atvalinajums uz 1 nedelu, bez jautajumiem. Protams buutu iznemumi, tos es domaju mees pashi zinaatu, bet visi shitie jaunie pidinji zakolebali jau... Ja nav ko teikt, tad AIZVERIES !

Shovakar jamauc uz jauno Kurjeru 3, jabuut labai filmai. Moby a blin cikos 7dienas jauno Top Gear var nokachat ? Es parasti tikai 1dienu vinju redzu :lohs:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: visu 6dienu pavadiju starp Latviju un Lietuvu, biju uz taadu ka lielu orineteshanas pasakumu, kopaa ar veel loti daudziem cilvekiem, pasakuma satikts Teddy, parunats un nolemts, kad japiedalas arii turpmaak :khehehe: Lasu un un domaju, kad varetu sho topiku atvert tikai tiem, kam ir vismaz 666 posti, lai visaadi pidinji aizvacas, jo zakolebalo lasiit, apr tiem idiotiem, kas dirshaas uz skolu par stulbajiem uchukiem, apr lielishanos, jo redz man jaejot pie direktores, vai visiem pazinojot, kad esmu nesekmiigs vairakos priekshmetos, shitaadus pidinju es uzreiz suititu atvalinajuma, lai iet un dara kaut ko lietas labaa, nevis seezh un dorshi pie kompisha. Nezinu, kas ir moders par sho topiku, bet vajadzetu uztaisit noteikumu, kameer nav 666 posti Ej Dirst ! Tie, kas iepostos atvalinajums uz 1 nedelu, bez jautajumiem. Protams buutu iznemumi, tos es domaju mees pashi zinaatu, bet visi shitie jaunie pidinji zakolebali jau... Ja nav ko teikt, tad AIZVERIES !

Shovakar jamauc uz jauno Kurjeru 3, jabuut labai filmai. Moby a blin cikos 7dienas jauno Top Gear var nokachat ? Es parasti tikai 1dienu vinju redzu :lohs:

pozitiivs 4000oshais posts :) gz!

Link to comment
Share on other sites

Teiksim taa liidz ar 4000 posta saakuma kaut kam ir jamainas, zakolebali tie siikie spameri, parados te retaak, bet nesaprotu kaa taads KZ. visapr nav nobanots, reali iispratiigs cilveks... Un visamz es te centos rakstit pa nakti vai no riita, nevis spamot 24/7 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

bencik, jums nevaidzēja braukt prom, pirts bija super, cilvēki arī bija maz, palika tie kas parasti, normāli norēcām par visiem jaunajiem? :lol: vienam gps raidītājs ierakstijis tikai 3punktus, exploreristi vilkuši visu laiku uz 160 ^^ tā kā vajag, žēl ka salika visiem tos sūdus iekšā, tā varētu kā parasti izbaudīt iauto pasākumu. btw istabiņas cena bija 5ls no cilvēka, 15ls sanāk numuriņš, normāls ar lielu istabu, dušu, wc utt. see you in next race, tikai vairs gan ar tādu auto nebrauciet? :thumbsup: paņem līdzi pāri riepas, dankroti, lukturus, bikses utt.?

Link to comment
Share on other sites

:lol: vienam gps raidītājs ierakstijis tikai 3punktus, exploreristi vilkuši visu laiku uz 160 ^^ tā kā vajag, žēl ka salika visiem tos sūdus iekšā, tā varētu kā parasti izbaudīt iauto pasākumu. btw istabiņas cena bija 5ls no cilvēka, 15ls sanāk numuriņš, normāls ar lielu istabu, dušu, wc utt. see you in next race, tikai vairs gan ar tādu auto nebrauciet? :thumbsup: paņem līdzi pāri riepas, dankroti, lukturus, bikses utt.?

Tad jau sanak, kad daudziem bus diskaabels par aatrumu ? :10cm: Naakoshreiz es domaju es noteiki palikshu vnk shoreiz nebija plaanots :thumbsup: Cik tad beigas juus tur bija kaadi 30 cilveki ?

Link to comment
Share on other sites

:lol: vienam gps raidītājs ierakstijis tikai 3punktus, exploreristi vilkuši visu laiku uz 160 ^^ tā kā vajag, žēl ka salika visiem tos sūdus iekšā, tā varētu kā parasti izbaudīt iauto pasākumu. btw istabiņas cena bija 5ls no cilvēka, 15ls sanāk numuriņš, normāls ar lielu istabu, dušu, wc utt. see you in next race, tikai vairs gan ar tādu auto nebrauciet? :thumbsup: paņem līdzi pāri riepas, dankroti, lukturus, bikses utt.?

ibo, tad jau toč vajadzēja palikt :superlol:

mums ganjau ar diskābels par ātrumu..

būs jautri līt palasīt rezultātus :muahaha:

mašīna mums bija laba :meele: bet nu nākamreiz jāvelk ar Evo :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

KZ. visapr nav nobanots, reali iispratiigs cilveks... Un visamz es te centos rakstit pa nakti vai no riita, nevis spamot 24/7 :unsure:

Ko es tādu esmu izdarījis? bez jegā nespāmoju vnk katru dienu vismaz divas reizes šeit iegriežos!

Ah tiko pārēdos un nenormālīgi sāp vēders uzpipāju bišk labāk palika.

šodien ātri gulēt jāiet dāmas un kungi rīt skola un darbs. :(

Link to comment
Share on other sites

Tu tās divas reizes raksti pilnīgi un galīgi nevienam neinteresējošu HUIŅU ! Kā piemēram:"Ah tiko pārēdos un nenormālīgi sāp vēders uzpipāju bišk labāk palika.

šodien ātri gulēt jāiet dāmas un kungi rīt skola un darbs."

Link to comment
Share on other sites

kādam interesē "TG var svētdienās neilgi pirms divpadsmitiem naktī lejupielādēt no pavāru kluba." ?

Domāju, ka ne

Link to comment
Share on other sites

Es neienāku un vienkārši ko tizlu neierakstu.,

Es izlasu tad rakstu! vienkārši ja nav normāla tēma par ko runāt tad ko iediršu šeit.

Link to comment
Share on other sites

Sēžu mājas, skatos televizoru. Domāju ko darīt, vai nu iet gulēt vai skatīties kādu filmu uz datora. Itkā miegs nenāk.

Šodiena bija mierīga, bez nekādām problēmām.

Kz. Tu nezini kas man ir rīt, takā nerunā.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Šodiena bija mierīga, bez nekādām problēmām.

noyd ej tik guli un paskaties kora karus tad gulēt[tev rīt skola]

:sparta:

NĀK MIEGS

Link to comment
Share on other sites

Tikko tiku mazliet nošokēts no šīs adreses.(Brīdinājums par satura pretīgumu un asiņainumu) http://www.documentingreality.com/forum/f1...ous-help-11192/ .

Neko vairāk negribu nospoilot, izņemot to, kas redzams linkā. Nezinu vai gign'ā ir bijis.

p.s. Kāds man var palīdzēt ar forumu? Nevaru redzēt citu postus normāli. Tikai zem posta sadaļu "posts in this topic" un viss tākā tādā kokā sakārtots. Lai redzētu postu uz katra atsevišķi jāspiež vai kautkā tā.

p.p.s. tajā adresē er vel visādi interesanti skati...

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

fu pretiigi..

beidzot juutos ta kartigi attapies pec 5dienas kodiena..

cuukkuts mashinaa//

shodiena ar traktoru izgazu vartus.. rita no shefa buus labs lamajiens.

es sapratu ka riita es piermoreizi iegulsdiishu ieksh web projekta.. shausmas//

LMT nesmu samaksajis rekjinu.. juutos botiski jo nevaru nevienam piezvaniit

Link to comment
Share on other sites

Ehh, tizla diena. Šodien piecēlos un sapratu, ka moskovskaja ir pats pretīgākais šņabis, ko šajā gadā man ir nācies dzert. Tomēr tam visam ir arī labā puse - šodien beidzot atcerējos cik garšīgs tomēr ir ūdens.

Vēl sūdīgāku šo sūdīgo dienu padarīja neveiksmes pokerā. Biju izlaidis kādas 20partijas pēc kārtas, jo visu laiku man tika iedalītas kretīniskas kārtis, taču, tad man uzsmaidīja veiksme un iedalīja AA (joptvai, ja jūs tajā brīdī būtu redzējuši manu seju). Protams uzreiz sekoja likme no manas puses - 3ls. Gandrīz visi nometa kārtis, taču parādījas viens gudrinieks, kurš piemeta vēl 2ls. Okey, pieņēmu likmi un gaidu nākošo kārti. Un tur vēl viens A (kopā man ir AAA). Es protams pēc tik veiksmīgas kārtis piemetu vēl 4ls un vairāk likmes netika paceltas. Kad es laimīgs nometu savas kārtis un gaidīju foršo laimestu - smagi aplazos, kad tas kretīns mani vinēja ar flush. Debīlisms.

Lab, jāiet gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...