Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

āk dies, pašlaik esmu normalā kondicijā prikols tāds, ka stenderi ņem trīs 0.7 alus un maksā pa diviem tātad izmantoju un paņēmu kopā deviņus alus divus iedevu draugam un normāli pasedējām un uzspelējām kārtis tagad esmu normalā kondicijā, bet nu pālis nav :)

mans šodienas ***

Link to comment
Share on other sites

Priecīgus svētkus, btw, pagājušajā 31.decembrī ap ~23:00 visi manis pazīstamie serveri bija pilni :o

Bet nu tagad jau apmēram no vasaras, nespēlēju kanter-straiku :zhaav:

āā kas dzīvo privātmājās esat māju izrotājuši? Rīt varētu iemest dažas bildes ar savu māju, smuki izrotājām :thumbsup:

Nuu mēs jau pirms ziemassvētkiem izrotājām, vēl nēesam noņēmuši, žēl, ka uz mūsu ieliņas nenotiek konkursi. Kuram labāk izrotāta māja :10cm:

EDITED: Ak dievs, palasīju dažus postus un, nesaprotu kapēc cilvēki lielās, ka ir totāli piedzērušies?

:santa:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! ;) Tikko atbraucu uz mājām Rīgā, kur es īstenībā nedzīvoju! ^_^ Anyway, biju ciemos pie paziņām, lai paēstu svētku pusdienas un biki iekapātu! :D Vanna Tallin ir baigi labais verķis, jo tā izsvilina iekšas, kad pēc tam uznāk miegs!!Bet ne jau par to esmu atnācis raktīt, bet gan lai jums visiem novēlētu Laimīgu Jauno Gadu!!! :drink: :drink: Jautru prātu un prieku šajā vakarā, priekā! :alko:

Link to comment
Share on other sites

jomajo :D bļāviens esmu tagad komā ;DD

Pašlaik esmu komā ;D nezinu ko sadarīšu šovakar ;DD šodien visyu dieunu sasedējām stenderī ar draugu izdzērām 12 alus beigās kad gajām pakaļ vel pateica, ka vairs nav :DDD ka jaunu mucu klāt neliks ;DD

Tad aizgājām paņēmām vienu nule septiņi tad tagad esmu komā ;DD

Bļāviens atkal sauc mani laukā kost laikam jāiet :D

my my my oooo :D eju kost :D 12:00 visi dzeram šnabi vai arī vemjam "DDD :D

PRIECīgu jauno GADU LAI VISIEM IR VECENES UN IR KO UZSPRAUST LAI JUMS VEICAS JAUNAJĀ 2009 GA'DĀ

Edited by snopy_
Link to comment
Share on other sites

Nu - kā kuldīdzniekiem patika domes rīkotā uguņošana? :D

Man ļoti, vismaz atmiņā paliks visvairāk :)

Apsveicu visus gigniešus jaunajā gadā :) veiksmīgu krīzi :)

EDIT:

w00t, esmu pirmais spamotājs nakts rīta spamā 2009.gadā :)

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Mja, laikam esmu nokļuvis mājās. Kopumā vakars izdevies, salūts foršs arī manā hometownā, cilvēki un viss pārējais, bet pats interesantākais ir fakts, ka joprojām esmu skaidrā. Vismaz šovakar man šķiet, ka vismaz kādam brīdim gribasspēka tomēr pietiks, lai arī visas prognozes liecināja par pretējo. Es katrā ziņā uz to ļoti ceru, nav nemaz tik slikti 5:00 pārrasties mājās un saprast, ka nebija jāiet ar kājām, nav auksti un var pavizināt citus bēdu brāļus, kuriem promiļu līmenis pārsniedzis apskaidrības līmeni. Kopumā viss ir forši, veiksmīgu jums 2009., lai visi nospraustie mērķi pietuvinās vismaz līdz pusei. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! ;) Kā tad vakar pavadījāt Jaungada nakti?? :P Es viņu pavadīju Rīgā un šeit no krīzes nebija ne miņas, jo raķetes šāva nemaņā!!Nespēj tik skatīties, jo no visām pusēm tik šaudās!!Bet esmu apmierināts ar savu jauki pavadīto Jaungada nakti!Gulēt iegāju ap 5:00, jo vēl pa TV3 skatījos labu filmu.Ko lai vēl piebilstu?Laimīgu jums visiem pirmo Jaunā 2009. gada dienu!! :latvia:

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Tikko no kalna. Bijām uz 1h Gaiziņā, tad nokūpēja bugēlis. Aizgājām savācām naudua tpakaļ(visu :) ) , tad braucām uz Lido kalnu. Tur es noārdijos 3h. Kopā tagad 4h izārdijos, visas malas sāp, kr4 kruta.

Fuck... rīt pie zobārsta.....

Mož kāds ar bija Gaiziņā vai Lido?

Bye...

Link to comment
Share on other sites

Hei.

Nu nesen esmu te ieradies, iekš gign foruma. Ir ko palasīties, informācijas daudz.

Šodien tāda padrūma diena, pēc šīs nakts dzerstiņa.

Labprāt arī aizbrauktu uz kalnu, bet ar finansēm pašlaik pašvaki, bet nu gan jau paspēšu vēl.

Labi jāiet uztaisīt tēja un pāris maizītes.

Se you later...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...