Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tizla diena. Tagad vakarā iegāju gign forumā spam sadaļā un sāku justies vēl sūdīgāk šajā sūdīgi sūdainajā dienā, jo atcerējos, ka šodien bija khl fināla spēle, bet es visu vakaru truli atsēdēju par draugiem un skatījos, kā viņi piedzeras un gvelž stulbības...nedaudz vēlāk, kad jau taisījos braukt prom viens tizlenis izgājis ārā ar savu šņabja pudeli sadauzīja manas mašīnas stiklu. Cool. bļin, tizlas brīvdienas..

Link to comment
Share on other sites

No rīta pieceļoties, jeb pareizāk sakot- mani piecēla pazvanot, piegāju pie pc un pastoties utorrentā ieraudziju ko patīkamu- inperil.lv torrentam uzsīdoti 36gb. Forši. Tagad vismaz inperilā normāls ratio ir. Neesmu radi celties ap deviņiem, bet nu, jāsāk radināties skolai.

Sestdien un svētdien biju laukos. Atklāju beidzot šašliku sezonu.Diezgan normāli bija. Sēdēju ar senci ārā pie grilla, ik pa brīdim ieskrēju iečekot kāds rezultāts hoķī. Normāli ar senci parunājām par visādām lietiņām. Man jau patikās. :)

Labi, jāiet mazgāties un vēlāk ārā jāiet.

Link to comment
Share on other sites

es te neko nebiju raxtijis jo shodien jau piecdiennieks aizgajis,ja ieprieksheejie kodieni bija trakaki,tad shodien ir maigaks kodiens,lai gana vinsh tiko tikai ir saacies :DD Un zeme zem kajam saak zust :DD vismaz darbu apvienoju ar patikamo un lietderiigo dzershanu :D vel 6h bus jaturaas,tas neizskataas ceriigi :)

Link to comment
Share on other sites

Čau, es tože no 3dienas esmu čau, šodien tik tāds sakarīgāks izskatos un vismaz vairs nelietoju :D Oldienas pilnīgs fufels šogad, vot v/d 48stundu auts, ārprāts, vienkārši necilvēcīgi, vakar bija tāda sajūta, ka man kādu brīdi vajadzētu pamosties un atrasties slimnīcā, pēc nolekšanas no kāda jumta, bet laikam bija vienkārši smagi... karoč, piu...

Link to comment
Share on other sites

es griezos pie speciālista un mēs nolēmām, ka tas man ir visiem jāizstāsta.

vienu dienu, laikam aizvakar, es dušā aizdomājos par to, kādēļ man viens pups ir spalvaināks par otru. kādas reizes trīs noteikti. spalvaināks, ne aizdomājos.

p.s. skrubis ouvno seju.

Link to comment
Share on other sites

:)

ej tu nost!tu pat nevari iedomaties kaa es ieniistu alko!tatad pec 1dienas kodiena,2dien bija mana sudigakaa diena dzivee es jau pamozhoties zinaju,ka nebus labi ,ka bus dupsii!Tagad tikai reali jutos atgaajis un jutos pec cilveka! Un alko vnk vairs negribu redzet!ilgakais laiks bez alko?mhm! Alus tak cerams nav pie alko pieskaitams? :D Ja ir,tad no reali maybe kadu nedelju,bet paga,ja negribas alu tad parasti panjemu kadu sidru! Nu lab dienas 5cas varu,bet vai tagad es nez! Vakar pie vakarinjaam 3 alinji vienalga aizgaja!un shodien varetu panjemt brivdienu,bet hokejs un tad ir vasara skjiet rekordu man tuvakaa laikaa neuzstadit :) Nu reali 5dienas varetu bez,bet nu nav jau taa ka nevaru,nu alus jau nav alko...bez shnjabja varetu ilgi,jo ikdienaa vinju nelietoju :P

Link to comment
Share on other sites

:) A, tв aliтр vakariтвs vai spзlзjot bоиiтu/streetbфlu ir svзta lieta. :)

ja nav japiedzeras kaa lopam tad varetu paris nedeljas izvilkt :) Nu viegls komenieks,jau neskaitiisies-pielieties kaa lopam :DD nee nu 1reiz menesii jau prasaas aizliet muuli :D Bet parasti no 1dienieka ievelkas dazhos diendieniekos vairak :muahaha:

Bet tagad gan alko negribu redzet kadu laiku! La igan jau tagad zinu ka uz hokji sanaaks aizlieties uz nebedu,ja vel piedomaa ka maijaa man atvaljinajums oij oij oij :whistling:

Link to comment
Share on other sites

:) Nu viegls komenieks,jau neskaitiisies-pielieties kaa lopam :DD nee nu 1reiz menesii jau prasaas aizliet muuli :D Bet parasti no 1dienieka ievelkas dazhos diendieniekos vairak :muahaha:

Bet tagad gan alko negribu redzet kadu laiku! La igan jau tagad zinu ka uz hokji sanaaks aizlieties uz nebedu,ja vel piedomaa ka maijaa man atvaljinajums oij oij oij :whistling:

Ja tevi atlaidīs no darba tu nomirsi lomkās pēc alkohola. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

sēžu ar draugiem uz kkāda soliņa dzeram alu... viens izdzer un met pudeli kkur uz aizmuguri , un tieši LOGĀ biggrin.gif nu neko padarīt , džeks aizbēg , mēs sēžam dzeram tālāk.. iziet vecis [kkur 40 gadi] tāds kalns psc biggrin.gif mums mīziens , prasa kurš meta , mēs sakām nezinam , šitais domā domā , pierādiet! mēs parādam savas pudeles ko dzērām. nu ok čalis iet iztabā un lidina pudeli pa logu atpakaļ biggrin.gif

un otrs...

sēžam vasarnīcā , ārā zem jumtiņa , runājam.. pieiet 3 gopi un sāk kko dirst krieviski , mums poh runājam tālāk , pēkšņi sāk dirst latviski [mēs visi WTF?!?] sāk 1 ar kuru sēdējām teikt nafig diršat latviešiem ja paši latvieši ? šitie padomā , parunā un saka , nu ok džeki , sorzz! mēs rēcam kad šitie aiziet! skatamies tur gāja 2 urļiki , tie 3 kuri pie mums bija aizgāja ar tiem runāt biggrin.gif:D

edit: Alisei nice titties :D

Edited by Kilersxxx
Link to comment
Share on other sites

un otrs...

sēžam vasarnīcā , ārā zem jumtiņa , runājam.. pieiet 3 gopi un sāk kko dirst krieviski , mums poh runājam tālāk , pēkšņi sāk dirst latviski [mēs visi WTF?!?] sāk 1 ar kuru sēdējām teikt nafig diršat latviešiem ja paši latvieši ? šitie padomā , parunā un saka , nu ok džeki , sorzz! mēs rēcam kad šitie aiziet! skatamies tur gāja 2 urļiki , tie 3 kuri pie mums bija aizgāja ar tiem runāt biggrin.gif:D

edit: Alisei nice titties :D

ES TEV NOTICĒJU!!!1111oneoneviensviensadinjadinj

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...