Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vopshim man shuuloe beidzas 15. dec. un sarunaaju ka mani 14. dec laizh prom... tobish man tagad jasamian biljetiiti uz 14. dec.

Dream es riit buushu lidostaa,aizieshu lidz British Airways ofisam uzzinashu, kaa tur un cik tur smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

neesmu guleejis ~45h, bail pie stuures seesties bija. shaeju guleet un riit peso tev uz konta ar pamatojumu FESTIVAALS !

P.S njemu liidzi blood un ali, taa kaa 1na vieta pie manis palikusi mashiinaa.

P.P.S imho taisniiba ir tiem, kas saka bez mistiskiem kaiminjiem, futbola draugiem utt. nesapratiis neko, pieredze jau bijusi, kaut gan no otras puses nebuutu Jina tad es diez vai kaadreiz buutu bijis BOFH un peec tam clan.G ^^

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

izskataas, ka buus megapasaakums, takaa neierasties vienkarshi nedriikst - taatad buushu. Naudu paarskaitiishu riit.

ps. UN gribeetos taaka rezerveet vietu pie Barca hondaa cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

beidzot, kad man atkal parādījies nets, varu te kaut ko arī iepļeckāt.

1. datumi suxxx smile.gif (neuztveriet nepareizi, tā nav kritika, es tikai saku, kā man ir)

2. gribās būt, tā kā ja man līdz tam būs pārskaitīts kāds no atalgojumiem, tad būšu arī. ja ne, tad ne. sad.gif.

Link to comment
Share on other sites

Taa benkji! smile.gif Gribi teikt, ka mums jau ir 160Ls??? smile.gif

Beefy

Vairaak vai mazaak - 160 Ls, es domaju, kad tuvakajas dienas 100ls jau iemaksaashu pirtij....

Talaak man ir jautaajums mees nemam 3 staavus vai 2 staavus?

Cik ilgi pirti gribam?(1h 10 ls) Es domaju h 3 -4 pietiktu visi papirtotos un dzertu talaak LD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...