Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Taa ble baigi daudz jaraksta.....

Machoe - isteniba tava ideja man patiik, visi maksaa 10 ls, isteniba nesaprotu, kur man tada stulba ideja ienaca prata par tiem 5 ls biggrin.gif

Good Man - Paruna ar Pliko vai snoobi, vinji ta ka no tavas puses un ir brauceji smile.gif

Jaa Diamond piedavaju, veel atbildi nav devusi smile.gif

Dream, uzzini vai tu tiec atraak, ja tu tiec atraak, tad palidzeeshu cik vareshu lai varetu bileti normali samainiit smile.gif

Savejaa - Nakoshnedel veel vares samaksaat, bet labaak lidz nedelas beigam smile.gif

nevelc gumiju paker Hainy un mauc tik shurp smile.gif

Jerrico sabazare ar dyversant un mochii uz Riigu normali ietuseet(varu pachuksteet, tur gultas arii ir, ja nu zin kaa biggrin.gif )

Runajot par to nodzershanos!!! Padomajat, kaa juus 8 no rita tiksiet majas, tapec, kad man vai kaadam citam negribesies visus apdzerushos viirus vest pa majaam, ja zinat, ka tiksiet majaas un zinat, kad pats buusiet spejiigs tikt lidz mashinas durviim, vai autobusa durviim, dzeriet cik lien iekshaa smile.gif

P.s. Sniegu vajag palube biggrin.gif

Diemzheel buss nebuus, kas savaac tautu no centra un aizved, jo sencis stradaa sad.gif

Blin gandriiz aizmirsu - DAVAI NAUDU GONJIIJAT nunu.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iisaak sakot - apnikushi esat man, vaidzeetu taa kaa veelreiz iedzert ar macho, riit paarskaitu naudas un buushu, ja nekas uuuuuuuber doskonaals nenotiek( kas ir neiespeejami). braukshu ar mashiinu, ja vajag var sarunaat ka veel 3 panjemu (kapacitaate neatljauj njemt vairaak).

Link to comment
Share on other sites

iisaak sakot - apnikushi esat man, vaidzeetu taa kaa veelreiz iedzert ar macho, riit paarskaitu naudas un buushu, ja nekas uuuuuuuber doskonaals nenotiek( kas ir neiespeejami). braukshu ar mashiinu, ja vajag var sarunaat ka veel 3 panjemu (kapacitaate neatljauj njemt vairaak).

Un no kuras vieta tu brauktu? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaunt mii in thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

prieks par to ka viss tā ir attīstījies! Paldies aktīvajiem organizētājiem. traki maz laika paliek pēc darba, bet palīdzēšu kā varēšu!

Es jau sāku apkopot mūziku ko rakstīt diskos, domāju, ka ownage, ja viņš plāno ierasties arī varētu ar šo palīdzēt, jo dīdžejs tak arī ir vajadzīgs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

samaksaats un buusim ar saveejo ! 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche ta Bencik - par muziku bija ari tads variants, ka Ali atnes pastiprinataju un es dabuju tumbas. Tie gan nebus 600w, bet gan kaadi 200w.

Tada gadijuma dyvers varetu atvest tikai gaismu vai pulti vai kaut ka ta.

Domaju, ka butu jedzigi laist muziku no mp3 uz pc.

vel ir varianti braukt pakal dyv tumbam vai iziret tehniku.

Es ari nesmu parliecinats, kada bus to pirtsipasnieku atieksme pret tadu baru cilveku un tik skalu muziku... he he

Karoche, man baigais prieks, ka tik daudz civleki vacas! BAIGI KRUTA!

Un vel - man masina bus brivas vietas un es brauksu no plavniekiem vai no centra!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

DAvai kr4, tad es 88% brauksu, javien seņči pēdējā brīdi ieliek mani čokā... Braukšu kopā ar vienu klasesbiedru... Maksāsim nevis nevis caur bANk bet no rokas, un ēm, hm.. ā vo pasakiet kā, lai no rīgas līdz turienei tiek? tongue.gif Bļin, laikam būšu vissīkākais.

Link to comment
Share on other sites

DAvai kr4, tad es 88% brauksu, javien seņči pēdējā brīdi ieliek mani čokā... Braukšu kopā ar vienu klasesbiedru... Maksāsim nevis nevis caur bANk bet no rokas, un ēm, hm.. ā vo pasakiet kā, lai no rīgas līdz turienei tiek? tongue.gif Bļin, laikam būšu vissīkākais.

nazit - es domaju, no rigas tur viss labak tikt kopa ar kadu no mums masina. Paskaties sarakstu - tur ir daudzi, kas var pavest. Bet ja nu kas, tad lasi 1mo postu, tur ari ir paskaidrots, ka var tikt uz turieni! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

naziit maybe man ar panemt kadus 5 klasesbiedrus kas ar gign nav saistiiti nekas Nu CMOON nenemam galiigi kautkadus nepazistamus cilveekus liidzi (tas neatiecas uz meiteneem) Nu nebus kruta ja bus kautkadi klases biedri un pacani no pagalma ar kuriem kopa futbolu spelejat!

Link to comment
Share on other sites

naziit maybe man ar panemt kadus 5 klasesbiedrus kas ar gign nav saistiiti nekas Nu CMOON nenemam galiigi kautkadus nepazistamus cilveekus liidzi (tas neatiecas uz meiteneem) Nu nebus kruta ja bus kautkadi klases biedri un pacani no pagalma ar kuriem kopa futbolu spelejat!

Ja vien tavi 5 futbolisit nesak aktivi izmantot atlikusas 20 dienas lidz tusam, nemera piespamojot forumu un izkliedzot tadus patriotiskus sauklus ka -

GIGN muzam dzivot!

muusu sirdiis muziigi - GIGN!

za GIGN!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Ja vien tavi 5 futbolisit nesak aktivi izmantot atlikusas 20 dienas lidz tusam, nemera piespamojot forumu un izkliedzot tadus patriotiskus sauklus ka -

GIGN muzam dzivot!

muusu sirdiis muziigi - GIGN!

za GIGN!

Beefy

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

psc shita pteikt biggrin.gif:D:D:D

atgriezhamies psrs biggrin.gif lai tevi nesavaac milichu kungi sauc stalins 4eva biggrin.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

ee befy vai bencik... kam varetu riit samaksaat????? benciks cik sapratu ir no pur4ika un tas jau buutu idealais variants!

mani var satikt plavniekos vai centra pie skonto halles, bet labak maksat bencikam. Man ta isti negribas cakareties ar naudas lietam! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Mle cilveki man jastradaa arii kaut kad ir, tapec nevaru apdeitot visu laiku, ta jau vakar lidz 5 rita sedeju darba pie kompja biggrin.gif

Redboot tu laikam skaties kaut kaadu veco sarakstu es speciali uztaisiiju jaunu topic, kur var redzeet, kas samaksaajis smile.gif

Outlawz piedod alins no maniim smile.gif

Dyversant, tu pa pur4ikk arii vazajies biggrin.gif

Tev butu reali dabuut tikai gaismas kaut kadas pasham?

Man riit darba jabut lidz 2 nakti, tapeec maybe to naudinju aizej lidz tuvakajai bankai un parskaiti, tici man tas ir vienkaarshi smile.gif

Par muuziku es jums vechi uzticos, ka teiksiet kaa ir labaak, taa arii dariisim thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...