Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol 49 cilvēki jau. Tur visiem vieta būs? smile.gif

Lieta taada, kad kaads tur kaut ko ir sachakareejis un kad tagad zvanu, lai vienotos par naudas lietaam, man pasaka - 15 decembris aiznemts MLE

Es tjipa biju runajis ar vinjas kaut kaadu paliidzi un mle taa kaut ko sapisusies domaashanaa, bledi:( Tapec variants ir 9 decembris, jo 15 jau sen bijis aiznemts, man gan teica kaut ko citu wacko.gif

Ta ka naudinja jau ir ievakta, pasakumam ir janotiek. Ir divi varinati -

9 decembris tur pat

Vai kaada cita vieta, Beefy tu it kaa majaa esot party taisiijis, skaties veel naudinju nopleniisi? biggrin.gif

Atvainojos par shito shitu, bet man pasham tiko bija aplauziens

smiliez.de_2477.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Mle Dream sorry, ir variants 15 decembris pie manim, es taapat 16-17 decembris taisu pie seviim party?

Ko sakat?

Nu tu jau vel no lidostas neesi uzzinaajis neko... Es gaidu kad tu kko pastastiisi jauno, jo ka jau teicu vieniigais ko es uzzinaaju ka uz 14. biljeshu nava... Bet tagad viss bishkjinj ir savadaak un isteniiba varu braukt arii 15. dec... bus jaiechek vai ir kada briva biljete...

Link to comment
Share on other sites

Nu tu jau vel no lidostas neesi uzzinaajis neko... Es gaidu kad tu kko pastastiisi jauno, jo ka jau teicu vieniigais ko es uzzinaaju ka uz 14. biljeshu nava... Bet tagad viss bishkjinj ir savadaak un isteniiba varu braukt arii 15. dec... bus jaiechek vai ir kada briva biljete...

Kenij buutu uzzinaajis, bet es mle Lidostaaa sen neesmu bijis, zin te sanaaca iestreekt uz paaris dienaaam biggrin.gif

Ko sakat, ja vietu mainam pie maniim?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka labāk atstāt veco datumu, bet tad jāmaina vieta!

bencik, cik liela tava hata? visiem vietas pietiksies ?

Nu pagajusho gad uz cilvekiem 40 es party tur uztaisiiju, it ka ir darzs, 2 staavi guleet varu nolikt 10 cilvekus ja kaads atluuzt smile.gif

Ja nu kaadam veel buutu iekshaa party nakamajaa dienaa turpinasies, jo man planots visu nedelas nogali partytime2.gif ta ka tas burzins varetu ievilkties lidz 7dienai:)

6dien naaktu klaat veel cilveeki(meitenes ari).... Nu kaut kaa taa smile.gif

Zinu kad stulbi visu shitaa te parmainit, bet ta sanaaca...

Tad jau ja Beefy savaa maajaa negribees, parvaksimies pie maniim smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Njaa lidz pirtij druksu pietruuuks es vinju pagaidaam bliezhu augshaa smile.gif

Rajons ir Pur4ik(machoe tu lidz majaam varesi pa 10 min aiztrenktereet) biggrin.gif

Par to navaru teikshu taa... Es mle juus visus nositiishu tad!!! smiliez.de_1591.gifsmiliez.de_2021.gifbiggrin.gif

Un pats labakais pluss ir taads, kad man tagad pofig kurs brauks un kad brauks, jo pasakumam jau nauda ir savaakta biggrin.gif

Un man ir mazinja ideja ko dariit ar naudu, kas plaiks paari

naughty.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Dārzā decembrī diez vai kāds gribēs sēdēt. Un tad tagad sanāk ka ir kaut kādi ~20 cilvēki kas ir samaksājuši 10ls par pirti, kas tagad tiek pārcelta pie tevis + kaut kādi 20 kas tagad gribēs braukt, jo vairs nav nekas jāmaksā. Kaut kā nesanāk īpaši godīgi.

Link to comment
Share on other sites

Dārzā decembrī diez vai kāds gribēs sēdēt. Un tad tagad sanāk ka ir kaut kādi ~20 cilvēki kas ir samaksājuši 10ls par pirti, kas tagad tiek pārcelta pie tevis + kaut kādi 20 kas tagad gribēs braukt, jo vairs nav nekas jāmaksā. Kaut kā nesanāk īpaši godīgi.

Pag pag, a kur ir paredzeeta opcija nesamaksaa un brauc?

Tu pats tagad taadu gribi ieviest izskataas blink.gif

Un neviens neteica, kad darzaa jaseezh, bet peec pieredzes saku, kad araa tusesies 1/5, jo pipeetaaju buus daudz wink.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...