Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taksh nauda tomeer tika vaakta par kautkaadu pirtsveidiigu pasaakumu, nevis aizieshanu pie benchika(lai arii tas ir loti tuvu man) un piemest muuli, tam jau pietiktu arii bez 10ls principaa dry.gif

tas beefy 2. piedaavaatais variants ar b-bola zaali izklausaas vilinosh, saakumaa pasporto veelaak paspirto biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

taksh nauda tomeer tika vaakta par kautkaadu pirtsveidiigu pasaakumu, nevis aizieshanu pie benchika(lai arii tas ir loti tuvu man) un piemest muuli, tam jau pietiktu arii bez 10ls principaa dry.gif

tas beefy 2. piedaavaatais variants ar b-bola zaali izklausaas vilinosh, saakumaa pasporto veelaak paspirto biggrin.gif

Jāāāā,man arī ļoti patīk smile.gif

Link to comment
Share on other sites

taksh nauda tomeer tika vaakta par kautkaadu pirtsveidiigu pasaakumu, nevis aizieshanu pie benchika(lai arii tas ir loti tuvu man) un piemest muuli, tam jau pietiktu arii bez 10ls principaa dry.gif

tas beefy 2. piedaavaatais variants ar b-bola zaali izklausaas vilinosh, saakumaa pasporto veelaak paspirto biggrin.gif

Zinu.. zinu... mle nu vienigais minuss man nav pirts veel biggrin.gif

Tapeec tiek mekleeti varianti ar pirti, un nuada nekur nepazudiis, ja paliks paari atdosim, tachu man ir labaaka ideja, kuru izklastiishu bikiit velak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Zinu.. zinu... mle nu vienigais minuss man nav pirts veel biggrin.gif

Tapeec tiek mekleeti varianti ar pirti, un nuada nekur nepazudiis, ja paliks paari atdosim, tachu man ir labaaka ideja, kuru izklastiishu bikiit velak biggrin.gif

striptiizdejotaajs?

kautkas apreibinosh nealkoholisks vai alkoholisks, bet loti rets,daargs utt.

varu sadereet,ka viena no ssiim lietaam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

striptiizdejotaajs?

kautkas apreibinosh nealkoholisks vai alkoholisks, bet loti rets,daargs utt.

varu sadereet,ka viena no ssiim lietaam biggrin.gif

Nuuu es aizliku vaardu, te vienam striptiiz klubam tikai taapeec lai juus varetu papriecaaties biggrin.gif

Bet nemiizh viss buus bumbaaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tapeec jau arii es piedavaaju, tie kuri grib vienu vakaru tuseet luudzu, 5dienas vakars gign tuss, tie kas grib patuseet veel- ludzu 6dien Bencik house party smile.gif Tu varesi iet uz majaam  laapiit pohmeli, a cits paliks iedzert veel vien dien  10cms.gif

nē. gign pasākuma datums ir 15ais. Un es ar labāk gribētu kaut kādu pirtsveidīgu šitu.

Link to comment
Share on other sites

Klau bencik - a kas tev tajai pirtij vel pietrukst? Sienas ir? Iekseja apdare? Krasninja? Lavinjas? Man zelta rokas! biggrin.gif

user posted image

beefy

Da labi, es tieshi meistaru mekleeju lol wink.gif

Pati buuve gatava krasns jau gandriiz iebuveeta, materiali visi ir, vajag tikai visu salikt kopaa, bet taa kaa no pirts lietaam maaku tikai garu uzmest, bet taas visas parejaas fiichas, nee, tad nu mekleeju meistaru smile.gif

A kas tu pirtis esi taisiijis?

Link to comment
Share on other sites

Tas pat ir looti reaali, ja ir cilveeks, kas to maak dariit biggrin.gif

Beefy negribi pa briivdienaam lidz maniim atlekt apskatiit objektu biggrin.gif

nu varu jau! wink.gif

Redz - svarigi - vai skurstenis jau ir. durvis ielikt un tadi suudi - to var 1ns 2vi. Krasni ari vel pieslegt skrustenim var. Es pat nezinu - sarezgitak laikam ir to krasni ta normali pieslegt. ar sienam fufelis - ka tikai laba mitrumizolacija apaksa un zem gridas udenim ir kur aiztecet. pec tam jau ar dirsam savam tev ari dos deljus skabargainos nopulesim! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu varu jau! wink.gif

Redz - svarigi - vai skurstenis jau ir. durvis ielikt un tadi suudi - to var 1ns 2vi. Krasni ari vel pieslegt skrustenim var. Es pat nezinu - sarezgitak laikam ir to krasni ta normali pieslegt. ar sienam fufelis - ka tikai laba mitrumizolacija apaksa un zem gridas udenim ir kur aiztecet. pec tam jau ar dirsam savam tev ari dos deljus skabargainos nopulesim! wink.gif

Beefy

Skurstenis ir, bet kraasns veel nav piesleegta, un ir jauzbliezh pirts siena, tjipa telpa kura tos deeljus maukt iekshaa:)

(deelji ir, vate ir, folijs ir)

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis ir, bet kraasns veel nav piesleegta, un ir jauzbliezh pirts siena, tjipa telpa kura tos deeljus maukt iekshaa:)

(deelji ir, vate ir, folijs ir)

nu bla.. tur jau vispar nav ko darit? spundetie delishi, ja? Karoce... tas tak ir 1nas dienas darbs reaaali biggrin.gif

Bencik - tikai parliecinies, kas visi materiali ir! no kada materiala ir sienas, kur tie deli jasit klat? un vai starpsienai brusas jau sapirktas?

KAROCE - TUSS PIE BENCIKA PIRTIII! 18.gif))

EDIT: karoce - atsuti man bilditi ar materialiem un telpu sienam un ko tu gribi un es tev pateiksu - kadi materiali vel janoperk un cik laika vajadzes, lai visu izdaritu! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

nu bla.. tur jau vispar nav ko darit? spundetie delishi, ja? Karoce... tas tak ir 1nas dienas darbs reaaali biggrin.gif

Bencik - tikai parliecinies, kas visi materiali ir! no kada materiala ir sienas, kur tie deli jasit klat? un vai starpsienai brusas jau sapirktas?

KAROCE - TUSS PIE BENCIKA PIRTIII! 18.gif))

EDIT: karoce - atsuti man bilditi ar materialiem un telpu sienam un ko tu gribi un es tev pateiksu - kadi materiali vel janoperk un cik laika vajadzes, lai visu izdaritu! smile.gif

Beefy

Mle nav veel taas starpsienas samauktas, tur taa lielaka probleema ir liela telpa, kuraa nav izstabu sad.gif

Atbrauc pats un apskaties biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Mle nav veel taas starpsienas samauktas, tur taa lielaka probleema ir liela telpa, kuraa nav izstabu sad.gif

Atbrauc pats un apskaties biggrin.gif

nu nemiz nemiz! Zini, ka taisa starpsienu?

Karoce - viena brusa 1na sturi, otra otra. pec tam vienu brusu noliek sturi un 2vas augsa no 1na stura un otra uz to sturi. pec tam saliec stateniskos ik pa kadiem 60cm vai retak un starpsiena gatava 1nas stundas laika.

Kad es taisiju vanas istabai sienu, lielakais pisaks bija manu uberregipsu izgudrojumu pieskruvet pie sienam un ta smuki visu limeni dabut, jo darij to pirmo reizi muza. Ari vati sastuket ieksa bija gruti, jo ta bija 15nitniece, bet vietas tur knapi 10niecei bija. Nu lai nu ka - kad tev ir laiks? Piebrauksu! varu kaut kad no rita vai kaut kad vakara!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...