Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taa aparatuura nav jaadabuu!! ta ir maneejaaaaa biggrin.gif:D:D vareetu vieniig veel duummashinu un kaadu lightu panjemt un dj ...hmm ok es varu megjinat biggrin.gif tik es jau parasti pakjos speleeju biggrin.gif mm un un un ... ta jau veel piicii janjem lai speletu norm biggrin.gifbiggrin.gif un jameejaas jau arii apakalj jaadabuu buutu biggrin.gif

un es varu arii samaksat ..tas tumbas buutu tikai + no manis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

taa aparatuura nav jaadabuu!! ta ir maneejaaaaa biggrin.gif:D:D vareetu vieniig veel duummashinu un kaadu lightu panjemt un dj ...hmm ok es varu megjinat biggrin.gif tik es jau parasti pakjos speleeju biggrin.gif mm un un un ... ta jau veel piicii janjem lai speletu norm biggrin.gifbiggrin.gif un jameejaas jau arii apakalj jaadabuu buutu biggrin.gif

un es varu arii samaksat ..tas tumbas buutu tikai + no manis biggrin.gif

teu gan nav parak daudz postu! smile.gif bet niks ta kaut kur liekas jau redzets... hmmm... 36.gif

Link to comment
Share on other sites

no kurienes? biggrin.gif hmm no riigas ..hmm paga ...

Maršruts Km Piezīmes

Bauska - Rīga 67 ceļā vidēji jāpavada 1,15h.

+ veel 12 km no bauskas biggrin.gif

nu taalu jau ir ,, bet letak neka 30 ls iire!

mm un postu nau daudz jo es slinks raxtiitaaajs biggrin.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

no kurienes? biggrin.gif hmm no riigas ..hmm paga ...

Maršruts Km Piezīmes

Bauska - Rīga 67 ceļā vidēji jāpavada 1,15h.

+ veel 12 km no bauskas biggrin.gif

nu taalu jau ir ,, bet letak neka 30 ls iire!

mm un postu nau daudz jo es slinks raxtiitaaajs biggrin.gif

brinums ka vel neesi pateicis ka macies ar mani viena kursa , kas tev uzreiz butu +10 biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

haa haa ha eu blood maacas anaa kursaa biggrin.gif daaaa.. biggrin.gif aaaxts

emm nu ko man teikt ka dziivoju aspisjaanos?? vai??? kur ir tur ir!

nu labi! Par muziku neuztraucaties - sa vai ta vai pavisam savadak, bet muzika noteikti buus! smile.gif

Lai runa benciks - vins te ir glavnijs!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Dyversant parskaiti 10 ls un viss buus oki smile.gif

Skatishos cik naudu samaksaas, ja buus normaals pikjis aizmauksim tev pakal ar visu muziku, ja nauda nebuus tik daudz, lai mees to varetu atlauties, nemsim Ali 2.1 variantu biggrin.gif

Galvenais pasham ierasties thumbsup.gif

Veel ir aktuaals jautajums par Liepaju, vai nav kaads braucejs no turienes, jo ir cilveki arii no turienes, kas gribetu braukt, bet vieniem negribaas biggrin.gif Tapeec Liepajnieki sanemaas, japieraada, kad neesat no Laukiem ;D

Link to comment
Share on other sites

Dyversant parskaiti 10 ls un viss buus oki smile.gif

Skatishos cik naudu samaksaas, ja buus normaals pikjis aizmauksim tev pakal ar visu muziku, ja nauda nebuus tik daudz, lai mees to varetu atlauties, nemsim Ali 2.1 variantu biggrin.gif

Galvenais pasham ierasties thumbsup.gif

Veel ir aktuaals jautajums par Liepaju, vai nav kaads braucejs no turienes, jo ir cilveki arii no turienes, kas gribetu braukt, bet vieniem negribaas biggrin.gif Tapeec Liepajnieki sanemaas, japieraada, kad neesat no Laukiem ;D

Becnik, a tu vispar sitajam topikam seko liidzi! wink.gif Mums ir ari labaki varianti par ali 2.1 wink.gif Karoce - izlasi pirmo postu! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Veel ir aktuaals jautajums par Liepaju, vai nav kaads braucejs no turienes, jo ir cilveki arii no turienes, kas gribetu braukt, bet vieniem negribaas biggrin.gif Tapeec Liepajnieki sanemaas, japieraada, kad neesat no Laukiem ;D

Ej kāst! biggrin.gif Domāju , ka izredzes man ir tikt!

P.S. Man līdzi varbūt , ja var, brauks corsed! kr4 jūs viņu nezinat, bet viņš reģistrēja ar mani kopā niku, vnk viņam nets līdz 27.nov. nebūs! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

off topic

dyversant ti kto? no pilsrundaales? atbrauc kaadreiz uz bausku pivku padzert wink.gif

es jau juusu vietaa dyversant'a piedaavaajumu par sound system garaam nelaistu... Riiga->Bauska 67 + -> Pilsrundaale 12km = ~1h20min normaala tempaa braucot

denja ar kompi padusee? wink.gif

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Ja samurays mani njem liidzi tad buushu  biggrin.gif

redzeesim kaa tu uzvediisies.

p.s. mums tachu buus shashljiku cepshanas speciaalists ALI, taa kaa par to nav ko uztraukties

p.s.2. varbuut uztaisaam ieeju tikai ar ieluugumiem? biggrin.gif

p.s.3. bloodlord lox biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ej kāst! biggrin.gif Domāju , ka izredzes man ir tikt!

P.S. Man līdzi varbūt , ja var, brauks corsed! kr4 jūs viņu nezinat, bet viņš reģistrēja ar mani kopā niku, vnk viņam nets līdz 27.nov. nebūs! smile.gif

Nu vot Plikais Snoobi arii ir no Liepajas, un GoodMan abi it kaa te kaut ko pukst par braukshanu.

Snoobi gan tu sakonekte, vins tieshi prasiija, vai plikais arii brauc biggrin.gif

Plikais, tad es varu gaidiit 15 ls savaa kontaa? smile.gif

Kerch tad tu buusi?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...