Jump to content
GIGN Forum

Csdm


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

itka tas ir tikai manas domas un tas varjau buut ka ari nevienam neintrese bet tomer sape ir uz sirds un es liksu vala.

taad ka pec title saprattat runa bus par csdm serveri, un kemposanu

kkur paris dienas ieprieks (shaja foruma) lasiju par camp meter, gribetu ieteikt to uzlikt, un kad tiek sasniegti 100% tad lai pec paris sec ir slay, vienkarsi jums ta neskiet ?

besi debilie kemperi nolien tumsakas vietas un tik dod, ar to ka EDD slayoja wink.gif tos kas kempoja italy_gign jumta, bija par maz jo vinjs pats speleja un nevareja spektot sad.gif

mans jautajums: "Vai tiks ieviests campmater plugins?" jautajuma teikuma beigas.

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

itka tas ir tikai manas domas un tas varjau buut ka ari nevienam neintrese bet tomer sape ir uz sirds un es liksu vala.

taad ka pec title saprattat runa bus par csdm serveri, un kemposanu

kkur paris dienas ieprieks (shaja foruma) lasiju par camp meter, gribetu ieteikt to uzlikt, un kad tiek sasniegti 100% tad lai pec paris sec ir slay, vienkarsi jums ta neskiet ?

besi debilie kemperi nolien tumsakas vietas un tik dod, ar to ka EDD slayoja wink.gif tos kas kempoja italy_gign jumta, bija par maz jo vinjs pats speleja un nevareja spektot sad.gif

mans jautajums: "Vai tiks ieviests campmater plugins?" jautajuma teikuma beigas.

ta proga man liekas ka slapoja nevis slayoja , un tada isteniiba nepamaisiitu

ps : vajag vel nonjemt botgunus smile.gif un uzlikt lai redz abus chatus ...

Link to comment
Share on other sites

nu dazhreiz kretinee 4ista kaut kadas krivaakas zhurkas, bet nu es nez, ar kemposhanu csdmaa galigi nav fun un neko nevar panakt un tie lielakas zhurkas parasti nekadi skillotie nav un ta pat vinjus apshauj vislaik!

bet botgunu gan varetu iznjemt! kaut gan man var iztikt!

Link to comment
Share on other sites

imho, campmeter ir kaa radiits prieksh csdm moda.

Ja nemaldos, tur tik tieshaam vareeja reguleet:

1. cik aatri pildaas %

2. kas notiek pie 100%

Buutu neslikti, piemeeram, uzlikt lai pie 100% slapo ar 10hp ik peec sekundes(ja staavi uz vietas) vai arii kaadu fire, lai var dzirdeet, kur kaads bonus fradzinsh gatavojaas(cepaas) tongue.gif

ja buus campmeter, tad jau jaanjem nost awp! skrienot jau neshausi!

Nez.. kad speeleeju csdm ar awp, taapat visu laiku skreeju kur acis raada(tas taksh csdm,awp nav jaapeerk, piedzimstu un skrienu taalaak biggrin.gif ), apstaajoties shaushanas briidii, protams.

Link to comment
Share on other sites

Esmu totali pret botgun, vnk besii araa kad kaads ar vinju mauc... Ar awp gan man bija jautri skreeju tapat kaa ar automaatu pa visu karti un ardiijos, protams velk iesesties vienaa vietaa un pafragot, bet peec 2 killiem saproti, kad tur fun nav un vajag rushot talaak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

admini nav visu laiku serveri, tas jau ir cik reizes pieredzets, un tiklidz nubi izdzird nav admina, ta whiiaimii un spiidii on un aida, visiem speli boja, uz pub tas notiek 50+x mazak bet tomer

manuprat ja but tas campmater tad neko sliktu jau vinjs nedaris tiesam, tikai labos nubis.

vakar ar draugiem speleju un ierecu par to ka vinji blava lai atvienoju ATAC, iemesls tam pa patik shaut savejos, gadijums lidzigs..

Link to comment
Share on other sites

man vairāk kretinē cilvēki, kas sēž un gaida respaa un kad piedzimsti srazu novāc tevi :/

no taa jau neizbeegt - taadi kretiini vienmeer buus :/

Un par to ban listi - laba ideja! Veel labaak buutu, ja chiitris tiek nobanots vienaa serverii, tad automaatiski tiek nobanots arii uz otra...tas buutu vispaar ideaali. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pilniigs pofig!, pret botgun or whateva. Muuzhiigi jau nekempos, bez tam man taadus kemperus ir liela bauda noshaut.

Manas domas ir, ka breekshana par zhurkoshanu ir tikai un vieniigi liikrociiba un nespeeja aizdomaaties par stuuru iechekoshanu.

csdm ir paaraak liela respawn pluusma lai buutu jeega kemposhanai. Ko tad taadi sakempo?

Lai piedo 100+ frageri, bet manas domas ir - xslay un xslap shiniii modaa ir pilniibaa lieki. Tur driizaak var skill pacelt kemperu niideeshanaa, ko tad tie fragu cipari izsaka?

Bet nu njunnjas, kuru krutums paraadaas uz magjistraales, kur nav neviena liikuma lielaaka 15 graadiem, vienmeer atradiisies. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nepiekrītu tak kempmetram. Spelošanai un citiem sūdiem. Tas ka kādam tas sagādā problēmas, tad lai ar tām problēmām pats tiek arī galā.

Zinu ka reāli kaitina kad de_dust2 bedrē ienien kaut kads 2.v.OO! un to vien dara kā tikai ar awp sēž, bet ... es daru tā "vienkārši pie sevis viņu nodiršu par to, ka viņš neko citu neprot kā tikai sēdēt un tad visu atlikušo laiku viņu medīju un kad nogalinu saku kaut ko tamlīdzīgu "KAS tad notikās ? Starp smadzeņu krokām svina gabalinš iesprūda? Nesancāca līdz bedrei aizskriet ? Pārāk ātri nomirsti ? Tev sāpēja ? Awwwww.... NU MAN TEVIS REĀLI ŽĒL!" un tā daru katru reizi kad viņu novācu. Sajūta ir super !

Ir tādu sēdētāj mīlētāji, bet lai jau viņi sēž - jo lielakoties tās sēdāmās vietas ir tik defotlas ka nošaut tādu sprukstiņu īpašas problēmas nesagādā.

Abus čatus gan derēt redzēt.

un banlisti obligāti vajadzētu apvienot !

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka reāli kaitina kad de_dust2 bedrē ienien kaut kads 2.v.OO! un to vien dara kā tikai ar awp sēž

shitaados gadiijumos vnk vajag atstaat lai vinsh tur seezh, gan jau apniks un izliidiis aaraa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...