Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Rīgas Dome SMIRD !!!

posted by worm 18-06-2003, 21:04

Karoče govorja... Rīgas Dome kārtējo reizi izcēlās. Nu jau Latvija sāk smirdēt tik pat smagi kā Amerika ar saviem tizlajiem likumiem. Pie lietas... šodien mutere ienāk virtuvē un paziņo man, ka RD divu nedēļu laikā laidīs klajā jaunos noteikumus... es čutj ne aizrijos klausoties kādi tie bija. Uzskaitīju dažas lietas, kas sevišķi "grauza"...


Noteikumi aizliedz piegružot publiskās vietas ar sīkiem sadzīves atkritumiem, publiskajās vietās spļaut, nodarboties ar zīlēšanu vai buršanu (?!? un wtf tas ir? mosh es parkā kārtis vairs spēlēt nevarēšu???!??), atrasties ar atvērtu alus vai cita alkoholiskā dzēriena iepakojumu (tas nu gan vairs nav jauki), izņemot to lietošanai speciāli atļautās vietās, uzmākties ar ubagošanu, publisko pasākumu vietās aizliegts ienest dzērienus stikla pudelēs.


Parkos un skvēros, kas uzskatāmi par daiļdārziem un kultūrvēsturiskiem pieminekļiem un kur izvietotas pašvaldības aizliedzošās zīmes, nevarēs atrasties zālienos, kā arī pārvietoties pa ceļiem ar velosipēdiem, kas gan neattiecas uz pirmsskolas vecuma bērniem.


Nu lai tik kāds mani pamēģina no kanālmalas zāliena padzīt... asaru gāzi acīs un ūdenī iekšā... nahuj blje šitādus sūdus mums...


Tāpat noteikumi aizliedz bērniem līdz 16 gadu vecumam bez vecāku pavadības no plkst.23 līdz 13 atrasties datorsalonos, bet skolēnu brīvlaikā, brīvdienās un svētku dienās - no plkst.23 līdz 6.


Nu vot tas jau nu pārspēj visu... Counter-Strike klani dēļ ši te pajuks... iestāsies anarhija... datorsaloni nobankrotēs... vispār neģēlības sāksies... jūtu līdzi visiem CS faniem, kam vēl nav 16.


Par pārkāpumiem paredzēts naudas sods līdz 50 latiem. No iekasētajām soda naudām 60% ieskaitīs pilsētas budžetā, bet pārējo - iestādei, kas fiksē pārkāpumus.


Gribās redzēt kā no manis kāds 50Ls iekasēs par sēdēšanu zālītē... skuju visiem, lai no sākuma noķer, pēc tam aprunāsimies...


Ceru sagaidīt DAUDZ komentāru par šo tematu...
Read comments (35)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN