Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Tehnoloģijas, part 2

posted by worm 26-08-2013, 11:43


Turpinot tēmu par tehnoloģijām...

Interneta vidē jau paspējis sacelt pietiekoši lielu ažiotāžu samērā mazs, bet ļoti interesants gadžets - myo. Tie, kas nedzīvo mežā, visticamāk šo lietiņu jau ir pamanījuši samērā sen un šis raksts varbūt nešķitīs pārāk interesants. Pārējiem - saturās, šis varētu mainīt to, kā tu ikdienā saskaries ar dažādām ierīcēm.

Kā būtu, ja tu varētu ieslēgt televizoru ar rokas vēzienu nevis ar power pogu uz pults? Vai tu spēj iedomāties datoru bez peles? Kārtīgs headshots CSā ar vienu rokas mājienu :) MYO ir ierīce, ko tu uzvelc uz rokas apakšdelma. Šī ierīce nolasa tavu muskuļu radītos impulsus un attiecīgi padod signālu uz datoru, kur specifiska programmatūra veic iepriekš noteiktas darbības. Ierīces darbība ir tik precīza, ka tā spēj pateikt, kad tu pakustini mazo pirkstiņu par centimetru. Tas nozīmē, ka iespējamās kustības, ko tu vari ieprogrammēt ir ļoti daudz. Un pats jautrākais - tu vari šādu ierīci arī uzvilkt uz otras rokas. Es nešaubos, ka ir iespējams arī uzvilkt myo uz kājas un vēl iespraust vienu dibenā :) Neliels ieskats par pielietojumu ir atrodams arī šajā youtube klipiņā.

Savienojot kopā šo ierīci ar iepriekšējā rakstā pieminēto Oculus Rift, tu iegūsti jau ļoti reālistisku matrix variantu, jo tev vairs aklajā nav jāspaida pele uz galda, kuru tu reāli nemaz neredzi. Tiesa, tas vēl pagaidām neatrisina to, ka tev ir jālieto klaviatūras WASD pogas, lai pārvietotos uz priekšu/atpakaļ un uz sāniem. Es gan nešaubos, ka tuvāko gadu laikā tiks atrasts risinājums arī šai problēmai.
Read comments (8)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN