Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

World of Warcraft lielās pārmaiņas

posted by Odinsh ^____^ 23-11-2010, 18:14

Šī populārā MMORPG spēle drīz svinēs 6. gadu jubileju un kā apgalvo spēles radītāji, Blizzard entertainment, to lieto jau vairāk nekā 12 miljoni spēlētāju. Tā nu ir pienācis laiks lielākajām pārmaiņām spēles vēsturē. Jau rīt iznāk spēles ielāps(patch 4.0.3a), kurš izmainīs spēles pasauli uz visiem laikiem! Pēc divām nedēļām, 7. decembrī, iznāks spēles trešais papildinājums - Cataclysm. Spēles veidotāji ir rāvušies vairāk nekā trīs gadus, lai pārveidotu un uzlabotu gandrīz katru spēles aspektu, sniedzot daudz jaunas iespējas:

Jaunas rases - Hordei goblini un aliansei Worgen.
Jaunas klases esošajām rasēm (piemēram tauren paladin, lol)
Ģildes "levelošana" un achievementi
Jaunas zonas un maksimālais līmenis 85!
Jaunumi esošajās profesijās un jauna profesija - Archeology
Lidošana pamatpasaulē Azeroth
un daudzi citi gardumi!

Ja kāds te vēl nav šo spēli nomēģinājis, es aicinu pievienoties! :) Jauni spēlētāji atsūtiet man savu emailu, lai varu jums nosūtīt ielūgumu, par ko man pašam spēlē pienāksies bonusi, bet jums 10 dienas par brīvu un palīdzība no manis spēlē :)
Sūtiet vai nu pm webā, jeb forumā(Oddish) vai arī uz manu epastu.
Esošie spēlētāji, kas šo sērgu uz laiku metuši pie malas arī tiek aicināti atsūtīt man savu epastu(ressurection scroll aka 10 dienas par brīvu).


Tie kas sāk spēlēt, noteikti izmantojiet MEGAATLAIDI, kas pašlaik ir pieejama pērkot blizzard veikalā(WoW - 5 eiro, WoW:BC - 5 eiro, WoW:Wotlk - 10eiro). Akcija spēkā līdz 29. novembrim!

GIGN oficiālais serveris ir EU Talnivarr, hordes pusē. Visi esošie un topošie spēlētāji tiek laipni aicināti mums pievienoties! Esot spēlē, čatā rakstiet /join gign jeb /w Oddish. Pašlaik jau esam gandrīz 10.
Read comments (38)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN