Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

STOP! FAIL!

posted by worm 08-11-2010, 11:48

Stop! Stop! Stop! Šitā neies cauri. Counter Strike: Source apgreidošana uz OrangeBox dzini bija pamatīga izgāšanās. Lielie runātāji forumā, kas solījās spēlēt un piesaistīt cilvēkus, nez kāpēc ir nozuduši. Ož pēc puvušām zivīm...

Šajā sakarā ar nožēlu paziņoju par Counter Strike: Source servera pārlikšanu atpakaļ uz veco versiju. Vecā versija, protams, ir pieejama failu sadaļā. Nekādi specifiski patchi nav vajadzīgi... novelkam, uzinstalējam, spēlējam. Ja kādam tomēr ir vēlme izmēģināt jauno versiju, tad ieteiktu šo spēli iegādāties. Alternatīvi ir iespējams spēli iegādāties citā onlaina veikalā. Izmēģināt OrangeBox versiju var droši iekš css.gign.lv:27016.


Team Fortress 2 6x6 turnīra jaunumi.
Tie, kas ir GIGN Stīma grupā, varbūt pamanīja, varbūt nē - fināla spēli starp Team Pointless un Lashpens bija iespējams skatīties caur SourceTV. Spēle bija ļoti aizraujoša un divu karšu rezultātā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, tāpēc tiek plānots tuvākajā nākotnē aizvadīt izšķirošo spēli. Iesaku interesentus sekot līdzi spēļu grafiku tēmai kā arī runāšanas tēmai, kur varēs iegūt informāciju par otro un izšķirošo finālspēli. Pirms spēles tiks paziņots arī SourceTV serveris iekš GIGN stīma grupas.
Read comments (5)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN