Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Lielā tīrīšana

posted by samuray 04-02-2010, 02:18

Beidzot ir noticis tas, ko solīju jau pirms vairāk nekā diviem mēnešiem šajā topikā - lielā adminu tīrīšana. Īsti nezinu, vai tā skaitās liela, vai ne, bet sanāca tā, ka 53 admini palika bez tiesībām. Tiesības šiem cilvēkiem noņēmu uz visiem GIGN serveriem.

GOLFY_S, Radler, mat!lde, Loque, LaNCe, Orc, COLE, uy, TI-83+ Silver, beck-, Sn00p, WolfBlade, Pulkvedis, 203202, Rayus, Hardcore, NighT^, HHH, Bucher, blu[rr]y, Ad!k, bot1k, sk8er, Jimbuga, hydro, gaF, Traffic, denja, bukuc!s, Rawen, DrugDealeR, PliKaiS, godie, akec, Kellogs, bLizaRd, StrujS.TG, 14m3, dan44, DrEndijs, INGO, kanibals, kek`s, KlumpaHLTV, kruzka, l33t, MonkeyDLuffy, Natijs, plosts, RevengE, Salms, swall

Pēc saraksta apskatīšanās, kādam noteikti radīsies jautājums, kāpēc šajā sarakstā ir atrodams viņa niks. Uz šo jautājumu ir iespējamas divas atbildes: 1) tu esi pārāk slinks, lai reizi divos mēnešos ieietu GIGN forumā un pačekotu, kas vispār te notiek (kamdēļ mums būtu vajadzīgi admini, kam pofig par to, ko paši nobanojuši, ko serverī sadarījuši?), ja pat tādi admini kā pokor un Barclay to ir izdarījuši, tad nedirsiet, ka nepamanījāt vai nezinājāt, 2) iespējams, ka tavs foruma niks nesakrīt ar weblapā izmantoto, tāpēc esmu tevi palaidis garām (šajā situācijā jo ātrāk sazināsieties ar mani, jo ātrāk tiksiet atpakaļ pie tiesībām).

Ko darīt tiem, kas ir palikuši bez tiesībām, bet teiksim pēc gada izdomā atkal šeit spēlēt un atgūt tiesības? Pierādi, ka tu šeit, fakin, spēlēsi! Un ar "spēlēsi" es nedomāju ieskriet un uzšaut vienu karti pa mēnesi. Tam tev, draudziņ, tiesības nav vajadzīgas.

Tīrot sarakstu, pamanīju vienu sliktu lietu, mums trūkst CSDM adminu. Tādus tīrus atradu tikai divus, tāpēc tagad būs iespēja kādam puslīdz uz haļavu dabūt tiesības uz CSDM. Vienīgais priekšnoteikums - jābūt ļoti aktīvam CSDM serverī (nu, ok, vēl nedrīkst būt čīteris un jābūt reģistrētam nikam). Ar ko es domāju "aktīvs"? Serverī jāspēlē gandrīz katru dienu. Tā kā jums pieteikumā prasīs adminu, kas rekomendē, droši varat rakstīt mani. Izredzētajiem tiks dots pārbaudes laiks, kurā varēsiet pierādīt savas čīteru ķeršanas spējas.
Read comments (42)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Nu Pogodi!

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN