Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Informācija par reģistrētajiem nikiem

posted by worm 26-01-2009, 15:49

Nezinu īsti kā izvēlēties pareizos vārdus, jo dažiem šis jaunums var sagādāt negatīvas emocijas, bet dažiem pozitīvas. Jāsaka kā ir - ekonomiskās krīzes rezultātā īpaši daudz citu variantu nav, tāpēc ir izlemts mainīt niku reģistrācijas politiku. Uzreiz piemetinu - šīs izmaiņas nekādi neskars cilvēkus, kas vienkārši ienākuši web lapā kā arī tos, kas spēlē gign serveros ar nereģistrētiem nikiem. Serverī joprojām varēs tikt, ja tajā ir brīvi sloti un spēlēt.

Tātad, par izmaiņām. Tuvākajā laikā stāsies spēkā jauna niku reģistrācijas metode - reģistrācija ar SMS īsziņu, kas notiek instanti bez adminu iejaukšanās reģistrācijas procesā. Joprojām paliek spēkā arī iepriekšējā metode ar bankas pārskaitījumu, bet tad ir jākontaktējas ar mani. Labās ziņas - nika reģistrācijas maksa ar īsziņu tiek noteikta 2,57Ls apmērā, kas ietver reģistrācijas maksu un vienu mēnesi lietošanu. Visam šim protams ir arī otra puse - tiks ieviesta mēneša maksa par reģistrēto niku 0,77Ls apmērā. Nedaudz parēķinot, gada laikā mēs iegūstam gandrīz tos pašus 10Ls, ko jāmaksā par nika reģistrāciju uz gadu.

Uzreiz nomierināšu tos, kas nesen reģistrēja nikus - kā jau Regnika topikā rakstīts, jums tiek noteikta lietošana gada garumā. Pārējiem tiks dots mēnesis nika izmantošanai bez maksas. Tātad uztraukumam pamata nav :) Iespēju robežās nākšu pretī arī tiem cilvēkiem, kas uztur serveri kārtībā.

Par ieviešanas laiku vairāk informācijas sekos nedaudz vēlāk...
Read comments (123)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: HomeRun

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN