Counter Strike 1.6
Steam veikalā!
vai arī ņem torrentu
ar instalāciju

Misters sk8eris

posted by samuray 04-11-2008, 22:12

Esam jau pieraduši, ka ik pa laikam kādam no GIGN.lv lietotājiem ir nepieciešama palīdzība kāda konkursa uzvarēšanā. Mūsu kontā jau ir Ali televizors un spites dators, kuru worms pārdeva un naudu nodzēra. Šoreiz mums ir iespēja palīdzēt sk8erim. Viņš ir saņēmis dūšu un pieteicies diez gan nopietnā pasākumā - "Mis un Misters Alūksne 2008". Komentārus šis pasākums neprasa, un ir skaidri zināms, ka reģiona uzvarētājs iegūs tiesības piedalīties fināla konkursā - "Mis un Misters Latvija 2008". Tālāk ļaušu izteikties pašam sk8erim:

"Kādu dienu, sēdēdams mājās, izdomāju pieteikties konkursam Mis un Misters 2008. Draugu un vecāku mudināts tā arī izdarīju! Konkurss sākās jau septembra sakumā, bet fināls būs 29.novembrī! Tātad, lieta tāda, ka ir sācies interneta balsojums... Šeit sastopoties ar citu dalībnieku spama vēstulēm, es izdomāju griesties pie jums pēc palīdzības! Jums tikai jāpiereģistrēties mājas lapā un jānobalso par sk8eri!"

Ja kāds vēl nesaprata, tad sk8eris jāmeklē ir pie džekiem! Tad nu spiežam un balsojam, lai atkal varam svinēt uzvaru. Kas tiks balsotājiem? Protams, ka par samaksu uzvaras gadījumā, nevar aizmirst, tāpēc sk8erim jau tagad vajadzētu sākt ietaupīt naudu alus kastes iegādei. Sorry, sīkais, nemaz nesmaidi, tev būs jāiztiek ar cido suliņu, alus 18+ only. Atceramies, ka kopā mēs to varam paveikt!
P.s. meitenes, viņš ir brīvs!
Read comments (62)

Picture of the day
  comments (0)
  archive »
Currently online
Quote of the day
anfisa: Bet Džimija joki ir labi. Vnk man kaut kā nenāk smiekli ;D
  comments (0)
  archive »
Game of the day
Flash Game: Pearl Harbor

Members login
login:
pass:
Not registered?
Forgot password?
Live from GIGN

Live from GIGN