Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemīz, audim būs megalielais bagāžnieks. Sametīs tajā, kas nesalīdīs bembī.

Un es domāju, ka mums abas mašīnas jau ir nokomplektētas, jo vienam no bumera būs jalien audī, jo es tā padomāju, ka trijatā sēdēt kupei aizmugurē nav īpaši ērti, un es arī negribētu uz ceļa paķert katru bedri ar savu sēdināto braucamrīku.

Sorry, EDD, pameklē variantus. Ja nu galīgi nekā un Tu esi viens bez meitenes, tad jau paķersim līdzi - kaut kā jau saspiedīsies.

Link to comment
Share on other sites

LOL, ali, ko tu tur murgo? Kur tu tos šitus izrāvi? Es laikam to būšu palaidusi garām...

EDDu puika, tu droši vari braukt tai mašīnā, jo es visticamāk braukšu uz Talsiem jau 4dienas vakarā. Vai arī 5dien agri jo agri no rīta. Šodien es čatā gaidīju kādu cilvēku no tās mašīnas, lai to pateiktu, bet nu var jau iepostot arī te...

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu brauksim - es, big, stoke ar savu meiteni, shoferis... Bet, laikam, ar viss nav zinams par visiem 100. Cik noprotu. Shobrid pat es pats neko nesaprotu, viss sanak kautkada steiga ar visu to, ka pasakums bija ieplanots jau menesi smile.gif

macho, tu pa majinjam neko nezini?! Ir/nav brivas? Taaks, kas vel, kas vel... aaa, varbut kads varetu izstastit par sikaku braukshanu godeljos, jo cik atceros mezha bija jabrauc kadas 20 min un tur tie mezha celji bija ta ar Dievu uz pusem! Es ta varbut atcereshos kur jabrauc, bet nezinatajiem? Norades ari tadas nekadas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

brauciet ieksha braucat tik un ja buus kaads celjagals tad bus jagriezhas pa labi jo pa kreisi aizbrauksiet uz atputas baazi bukdangas:) karoche vienaa vieta celji sadaliisies divaas daljaas( pirmaja vieta) tad griezhaties pa labi smile.gif ja buusiet tikushi jau liidz godeljpols kas ir naakamais "krustojums" biggrin.gif tad ziniet ka esat leimi un nemakat:)

jabrauc ir ~10-15 minuutes leenaa garaa jo celjsh ja nav sataisiits nau diezko labs. pirms nedeljas bijam

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

macho, tu pa majinjam neko nezini?! Ir/nav brivas?

smile.gif

redzi šo postu?

Joprojām škrobe tāda, ka nav nekādu mājiņu, tādās tomēr patīkamāk gulēt...

Tas ir pirmais posts - rakstīts 16 jūlijā (ok tad vēl tas nebija zināms, bet kādas pāris dienas vēlāk gan)

un tu vēl pats rakstīji pirms vairāk kā mēneša ka viena mājiņa tikai brīva.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

es par magi neko nemineeju ,es mineeju ka es dabuushu cigaretes un alu prieks tusa lol smile.gif

edit: + kaut kaadu snickera kasti un energijas drinkus es varu noorganizeet

Edited by DeMoN
Link to comment
Share on other sites

man arī k-kāds mazs panasuņuks ir. nu, ar izbīdāmu disku lādi. tas avārijas gadījumam varētu būt.

pērn bija ok mafons, tas kam bija?

p.s. ko ar ripučiem dara?

p.p.s.

p.p.s.

that makes me a sad, sad panda

lawn evil6.gif
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...