Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Nu speeleeC ir, neko sliktu arii teikt nevar, ja nu vieniigi to, ka nepaarzinu dazhas secret ejas, bet nu tas laikam uz karti neattiecas. Manupraat, shitaa nav tik faking kemperiska, kaa cbble un liidz ar to lielaaks actions un liidz ar to vinja ir forshaaka, taa, ka domaaju, ka kjebli mieriigi pret shito vareetu nomainiit un visi buutu laimiigi.

Link to comment
Share on other sites

Nu speeleeC ir, neko sliktu arii teikt nevar, ja nu vieniigi to, ka nepaarzinu dazhas secret ejas, bet nu tas laikam uz karti neattiecas. Manupraat, shitaa nav tik faking kemperiska, kaa cbble un liidz ar to lielaaks actions un liidz ar to vinja ir forshaaka, taa, ka domaaju, ka kjebli mieriigi pret shito vareetu nomainiit un visi buutu laimiigi.

pareizi pareizi , man jau zb ka kaukaadi 3 Terrori cbble mapee torniishos ar AWP kempo un nepilda misiju wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Skatos tikai pēc bildēm, izskatās laba. Uzticēšos Cold kompetentajam viedoklim. Es, kā jau vienmēr, ar visām kājām atbalstu jaunas mapes mapciklā. Cik var malt vecās drazas. Spēle sāk morāli novecot.

Link to comment
Share on other sites

Cik var malt vecās drazas. Spēle sāk morāli novecot.

Piekrītu. Gribās jaunas mapes, tad uz kādu laiciņu ir iedvesma spēlēt jaunajās mapēs, jo vecajās ieeju un pēc pāris minūtēm, jau paliek garlaicīgi.

________________________________Mans viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

domaju pilnigi tiesi tapat ka AllwOrth, cik var spelet dd2 aztec cbble nuke inferno, un citas *popularas* kartes

vaig kko jaunu, ar vardu jaunu es domaju pilnigi jaunu nespeletas kartes kuras nelidzinas nevienai lidz shim speletajam, (kau h1 kartes parveidot, ja tas jau nav izdarits)

piekritu sho karti var likt, bet ta tomer atgadina cbble, un tas jau nau vairs interesanti.. ....

Link to comment
Share on other sites

Ruchy* ezeli tu savu textu nevareji izdomat un csreenus uztaisit citus?

panjem vienkarshi un nokope manu textu no cita foruma vot ezelis!

karo4 mazgov 0

p.s.

mape laba smile.gif

Edited by White^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...