Jump to content
GIGN Forum

Gada Nominācijas


bukuciS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha lol macho, Ugly Kid Joe - Cats In The Craddle nav oriģinālizpildītāji šai dziesmai, ja nemaldos viņi šo kaverversiju izlaida 1993. Oriģinālā versija pieder Harry Chapin - 1974. gadā!

Saņem.. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ha lol macho, Ugly Kid Joe - Cats In The Craddle nav oriģinālizpildītāji šai dziesmai, ja nemaldos viņi šo kaverversiju izlaida 1993. Oriģinālā versija pieder Harry Chapin - 1974. gadā!

Saņem.. dry.gif

Lol keksinjsh jutas baigais papucis tagad, butu feini, ja kads apgaztu vinja teoriju (:

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Gada Foruma Topiks - Nakts Rīta Spams.

Gada Foruma Protestētāji - Dr. Pain & O'D'B @ Nakts rīta spams

(Page 216 @ 8:25 līdz Page 238 @ 17:41)

Spēks. --------> Jurko & Dr. Pain

Gada ANALGINS - DAUNIS.

Gada Labākā Dziesma Iekš GIGN CS Servera - Rapper's Delight by the SugarHill Gang.

Gada Spēle - Gign All Stars Game.

Link to comment
Share on other sites

Ha lol macho, Ugly Kid Joe - Cats In The Craddle nav oriģinālizpildītāji šai dziesmai, ja nemaldos viņi šo kaverversiju izlaida 1993. Oriģinālā versija pieder Harry Chapin - 1974. gadā!

Saņem.. dry.gif

kas tieši man būtu jāsaņem? Norāde par to ka tu esi kaut kāds kompleksains geļiks.

Link to comment
Share on other sites

kas tieši man būtu jāsaņem? Norāde par to ka tu esi kaut kāds kompleksains geļiks.

Tas nebija jāuztver burtiski, bet tā vairs nav mana problēma.

Starpcitu, neesmu noliedzis, ka man ir kompleksi, un kas par to!? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija jāuztver burtiski, bet tā vairs nav mana problēma.

Starpcitu, neesmu noliedzis, ka man ir kompleksi, un kas par to!? dry.gif

a es moška teicu ka tu to esi noliedzis? Acīmredzams stulbums no tavas puses. Atgriežoties pie tēmas - daudz gada nominācijas var iehavot iečekojot dabas brīnumu member titles smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a es moška teicu ka tu to esi noliedzis? Acīmredzams stulbums no tavas puses. Atgriežoties pie tēmas - daudz gada nominācijas var iehavot iečekojot dabas brīnumu member titles smile.gif

OMG! Kur loģika!? Es saku, ka neesu noliedzis, ka man ir kompleksi. Tad kāda tomāta pēc mani varētētu interesēt vai tu to esi noliedzis, vai nē. Jebkurā gadījumā uz jautājumu tu neatbildēji - jeb atbildēji nekorekti. Atgādināšu jautājumu:

Starpcitu, neesmu noliedzis, ka man ir kompleksi, un kas par to!?

Nezinu vai pamaniji, bet pirms saikļa "un" ir komats, kas norāda, ka sākas jauna teikuma daļa - precīzāk mans jautājums. Precīzu atbildi tu nespēji sniegt, iespējams tādēļ, ka morfoloģija un interpunkcija nav tava stiprā puse, vei vnk tas ir, es citēju:

Acīmredzams stulbums no tavas puses.
dry.gif
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...