Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai, nu beidziet tachu apcelt nabaga cilveeku. ja dzheks vismaz beidzot sapratis, ka nevar lepoties ar savu intelektu, kaut kaa vinjam tachu jaaizraadaas. taapeec jau cilveeks ruupeejas par savu izskatu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa buutu es tik GUDRS cik tu macho es speetu kautko uzraxtiit gudru .. un tikpat labi es reecu arii par juusu muuzikas stilu kaa juus par to ka dzheki iet uz solaariju .. vienkaarshi man tas neliekas normaali ka kautkaads slipknot ir muuzika.. tas ir izsmiekls vienkaarshi...nee nu kamoon es nevaru uzraxtiit un tieshaam no ojara teksta maz ko saprato kaanekaa es veel maacos tikai 10 klase...

Link to comment
Share on other sites

nee nu kamoon es nevaru uzraxtiit un tieshaam no ojara teksta maz ko saprato kaanekaa es veel maacos tikai 10 klase...

hi hi ha ha smile.gif

man uzreiz atminjaa pazibeeja fragments iz dziives - kad vienai blondiinai uzdevu jautaajumu (iisti neatceros, kas tas bija par jautaajumu, bet nekaads iipashi sarezhgjiitais tas nebija) un vinjam atbildeeja, gandriiz tik pat gudri kaa cilveeks - es esmu tikai meitene wink.gif dooh

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

rofl. man arvien vairaak saak likties, ka tu tieshaam esi gejs smile.gif kaapeec tev ir tik svariigi panaakt, ka paareejie saprot, ka tu taads neesi. tev tieshaam ir liels daudzums kompleksu un es pat nezinu no kura gala saakt tos izklaastiit... dry.gif

pirmkaart piekriitu EDD, macho un peinam - tu esi stulbs un man po par tavu desmito klasi, jo dabiigais - tiirais daunisms (taads kas naak no pasha dievinja) nemainaas. OK - paspiideeji ka ej solaarijaa un esi tik kopts. Ja tev tas ir tik svariigi tad luudzu - priecaajies par to - bet kaadeel tu gribi lai paareejie tevi par to apskauzh. taads loliks. unsure.gif

veel labaak - es saprotu, ka gignaa ir ljoti bagaatas taas meeriishanas tradiicijas (sameeriities ar tumbinjaam, virtuaalajaam mashiinaam utt), bet - tu nevari sagaidiit, ka tu atnaaksi ar tik stulbu jautaajumu un visi, vienmeer tik "iecietiigie" gign paarstaavji, tev izteiks tikai apsveikumus. blink.gif

Etnocentriskais pidinsh. Ok - priecaajies par savu daili, bet pagaidaam viens. kad iemaaciisies normaali sarunaaties, tad iegriezies arii sheit smile.gifsmiliez.de_2428.gif

PS citi savu stulbumu kompensee maacoties, citi ejot uz solaariju

PPS man negribeetos tev neko aizraadiit, bet veesturiski - baltaa ir aristokraatu kraasa, bruunaa - zemnieku, kas visu dienu straadaa

PPPS Tava paarspiileetaa atsaukshanaas uz sevis koptiibu tikai noraada, ka tu pats zini tikai kaa patereet un paklauties ideologiskajiem shitiem (shito ir paaraak gari paskaidrot, bet, ja veelies saprast, palasi taadu franchu autoru kaa Fuko)

PPPPS kad iemaaciisies lasiit un saprast lasiito

Link to comment
Share on other sites

agraaak ljoti reti gaaaju, jo vasara pasauloties diez ko nesanaca, jo bija jastrada e.t.c.

cenas ir diezgan augstas unt as ari smagi sit pa kabatu. dry.gif

viens gudrelis te rakstija - 2.5Ls. HA! Kas tad tas pa solariju. Cikz inu, tad normals solarijs.. 10min sakas no 3Ls. Tagad solariju neapmekleju. Slinkusm totals.

Bet nu - ir jau dzeki, kuri parmerigi daudz gajusi uz solariju. dontlike.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nu taa arii nav... un es ar to lielos OJAAR? tu tieshaam esi tik tups ka laikam nespeeji uztvert tik daudz informaacijas vienaa topikaa... es cik reizes varu teikt ka gribeeju tikai uzzinaat kas to atbalsta kas nee beet vissi te tik galvenie "teevi" kuriem vienmeer ir taisniiba saaka vienkaarshi dirst... ja nepatiik pastaavi klussu vienkaarshi nevis nodirs... man nepatiik piemeeram tur kautkas taapeec es njemu un no galvas liidz kaajaam nodirshu to?!?

p.s ai iisteniibaa tieshaam varat pat neatbildeet neviens uz shito postu jo man reali zb jau atkal dirsties jo protams tuliit radiisies atkal domas par manim ka tika to vien daru ka kaadu apdirshu bet nu es tik aizstaaveeju savu viedokli... piis

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

lol, ieprieksh tikai runaats, ka truukst topika, kuram daudzi pieveerstu savu uzmaniibu smile.gif nu vot - solaarijs piesaista visus! beidzot kkas jauns ir atrasts ; zheel, ka paarveertaas pa kaarteejo dirshanos...

naakamo topiku var taisiit par dzhekiem, kuri taisa pedikiiru!!

Link to comment
Share on other sites

peec 20gadiem jau buus sen izdomaats kautkas kas visas tavas grumbas nonjems un 30 gadus tu izskatiisies nevis kaa 40 bet kaa 20 gadiigs....

jau tagad ir visaadi shiti kas itkaa nonjem krunkas.. kreemi nav efektiivi, bet viss paareejais shits atkal daargi maksaa un arii ilgi neizliidz.. un arii ja buus veel kaut kas uuberkrutaaks izgudrots, taapat nevarees visi atljauties. kas ir labaak, paaris gadus pastaigaat ar paaris pumpaam, vai arii muuzhiigi ciiniities ar aadas probleemaam ?

p.s ..

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu es izvelos nestaigat ar pumpam(ipasi daudz nav bet tikuntaa)

Pirmais ko izdariet aizejiet pie kosmetaloga izrakstis specjalas zaales uztaisis vinas vot tas ir pa pirmo smile.gif Un solārijs ir otraaa plaaanaa vismaz man !

Link to comment
Share on other sites

aa un vel forshi ir par sho visu izveerst shitaadu murgu, tak gribi ej, negribi neej.

tad jau vareetu aizsaakt n-tos shitaadus topikus, kur vareetu daritaaji un noliedzeeji viens otru nolikt. tak katrs cilveeks ir individuaals un ar saviem uzskatiem, tieshi tapeec arii visi shitie muuzikas striidi ir bezjeedziigi, jo katram tak ir sava taisniiba umn.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai blin ko juus , ta ir katra cilveka izvele iet uz solariju vai ne! Ja vinjam gribas lai vinja kjermena izskatu ieraudzitu katrs garamgajej , vai vienkarshi lai skatitos uz sevi spogli un priecatos par faktu ka ir 50% negjeris , lai tak vinjam tiek tas prieks! cool2.gif Tapec jau nevaig nolikt tos cilvekus , ka vinji ir pedinji! Jums katram ir savi hobiji vai aizrausanas! Piemeram kads varbut kaari urbina degunu , vai laiski grauz nagus vai pat apmierinati osta liimi! Ta ir katra izvele! 31.gif

Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu bijis dizhi pumpains un nekad neesmu vareejis iesauljoties. un vienmeer esmu uzskatijis, ka solaarijs tomeer NAV veseliigs, kaa arii vienmeer esmu uzskatijis, ka peec solaarija aada izskataas neveseliigi bruuna (peleekbruuna), ne taada, kaa no dabiiga iedeguma. taa kaa esmu diezgan pabaals pa dziivi (fiziologjiska iipatniiba), uzskatu, ka man to visu shitu nevajag.

aa, un man patiik gotes

p.s. anfisa man arii patiik wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ai blin ko juus , ta ir katra cilveka izvele iet uz solariju vai ne! Ja vinjam gribas lai vinja kjermena izskatu ieraudzitu katrs garamgajej , vai vienkarshi lai skatitos uz sevi spogli un priecatos par faktu ka ir 50% negjeris , lai tak vinjam tiek tas prieks! cool2.gif Tapec jau nevaig nolikt tos cilvekus , ka vinji ir pedinji! Jums katram ir savi hobiji vai aizrausanas! Piemeram kads varbut kaari urbina degunu , vai laiski grauz nagus vai pat apmierinati osta liimi! Ta ir katra izvele! 31.gif

Kāpēc gan nenozīmē ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...