Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol... kaa man patiik. visi tik toleranti, tipa, dazhi veel uz stereotipiem atsaucas. Viss iet baigajaa liimenii, liidz mirklim, kad solaarija popularizeetaaji sasniedz absoluuti majoraalu viedokli. Kas notiek tad - tad peekshnji visi solaarijatbalstiitaaji metas virsuu tiem, kuriem tas nepatiik. Jauki, shie tolerantie tipinji, kas atziist dazhaadus viedokljus, peekshnji neatziist preteeju viedokli. es pat teiktu smiekliigi. tipa, tas tikai liecina par baileem nokluut sev neveelamaa klasifikaacijaa.

veel smiekliigaak kaa cilveeks, izjuutot tautas atbalstu saaka uzbrukt menikam - viens baidiijaas. Un tagad pasakiet man - kas ir slikts tajaa, ka cilveeki domaa, ka uz solaariju iet dzeki ar netradicionaalo seksuaalo orientaaciju. juus atsaucaties uz stereotipiem un stereotips esot slikti - tad laujiet man atklaat nosleepumu - vairums no sabiedriibaa esoshajiem viedokliem ir stereotipi. veel man patiik juusu pieraadiijumi tam, ka opozicionaarais viedoklis esot stereotips: tipa - es paziistu daudzus un vinji nav pedinji. pirmais, kas buutu jaanoraada, ka juusu daudzi pilniigi noteikti nav daudzi, tie pat nav liela dalja. bet tas taa. tagad labaak pasakiet cik taa saucamie pedinji atziisies, ka vinji tieshaam taadi ir, ja juus vinus saukaajat par pedinjiem. vaards pedinji sevii ietver negativitaati, kas noraada uz veel kaadu viedokli, bet tas pat nebuutu svariigi. svariigi ir tas, ka shii termina lietojums liek apziimeetas grupas paarstaavjiem sleept savu identitaati (ja kaadam nepielec, tad shis vaards - pedinsh sevii ietver negativitaati).

attieciigi argumentu nav ne vienam!

PS es neesmu nevienaa pusee.

Link to comment
Share on other sites

ok - atziishos - man liekas ka dzeki iet uz solaariju lai nebuutu kauns no draugiem gejiem par to, ka neslauka dibenu unsure.gifwacko.gif

nu godiigi sakot, man liekas ka leetaak ir nopirkt tualetes papiiru new_silly.gif (un arii higieeniskaak, citaadi taa ziemas kirshu stumdiishana, protams, vareetu buut jautra, bet - tomeer, kas par daudz, tas par skaadi) confused.gif

kaut gan- kas var dzekiem paarmest, ka shokolaades shauteni patiik pielaadeet ar taadaam skrotiim wink.gif

Link to comment
Share on other sites

peec 20gadiem jau buus sen izdomaats kautkas kas visas tavas grumbas nonjems un 30 gadus tu izskatiisies nevis kaa 40 bet kaa 20 gadiigs.... un nezinu gan par ko tur var pasmieties par to ka uz solaariju iet?!?

Bieža solārija apmeklēšana (kaut vai tā reize nedēļā) pēc kāda laika rada daudzas jaunas dzimumzīmes, kā jau EDDs minēja arī risks saslimt ar ādas vēzi palielinās vairākas reizes.Iespēja saslimt ar ādas vēzi, bieži apmeklējot solāriju, varētu būt 1 no 100 (mega aptuveni, protams).Ir jau arī tāda lieta kā straujāka novecošana, sasniedzot pusmūžu.

Ir 2 iespējas: Kādu laiku būt patīkami brūnam (manuprāt, gejiski pretīgam) un vēlāk riskēt ar kroplībām vai nāvi, vai arī dzīvot bez solārija, esot bālam ziemā ?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

vbyer peec tava izskata uzreiz vareeju uzreiz pateikt ka neko sakariigu neuzraxtiisi

Viss, izņemot vienu piebildi, ir neapstrīdama patiesība.Tā kā tas viss ir pat ļoti sakarīgs...

Link to comment
Share on other sites

personigii es neeju, bet tam kaada noziime, nee! ja buutu baals, domaaju, ka ietu, bet taka esmu jau sameeraa bruuns(no vasaras) tad neeju... paziistu daudzus, kuri iet un pidinju vinji riktigi nav smile.gif macho, pilnigi piekriitu, par to tikai un vieniigi var pasmietis. smile.gif ak jaa, cilveeks, ir saldais, atceros no vasaras, vinjam bija maika ar "Lover" rozavaa krasa wink.gif bija diezgan meiteniski happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks varētu būt supervaronis - brašais cilvēku, kas iet uz solāriju, aizstāvis.

Viņam noteikti būtu plašķis, bet ne ķermeni nosedzošs triko, lai gan... varētu būt arī triko - galvenais lai var redzēt viņa daiļi iedegušo ķermeni. Viņa emblēma varētu būt apmēram šāda - user posted image

I can see it now. Sēž trīs draugi, dzer aliņu, mētā jokus. Atnāk ceturtais, viegli iededzis, nedaudz nepārliecinātā balsī sasveicinās ar visiem un nedaudz tēlotā ikdienišķumā piesēžas pie galdiņa, ignorēdams vaicājošos skatienus. Pēc nelielas pauzes viens no draugiem uzprasa "Emmm, nevēlies mums kaut ko pastāstīt?". Viņš, it kā izbrīnīts nedaudz nervozi atbild "Pastāstīt? Pastāstīt ko?". Skatītamies uz draugu viltīgajiem smīniem, nedaudz nosvīdis un zinādams, kas sekos, viņš tomēr vaicā "Ko man vajadzētu pastāstīt?" Draugi atbild "To, kā tu gejojies solārijā! PEDIŅŠ! Ha ha ha ha ha!" Draugu ņirgas pieņemas spēkā, sāk smīnēt arī daži pie blakus galdiņiem sēdošie cilvēki. Situācija kļūst pagalam neērta priekš iedegušā puiša. Viņš aiz kauna sāk slēpt savu seju rokās un šņukstēt "Nē, lūdzu. Lūdzu nevajag. Lūdzu.... nē.... lūdzu..."

Kaut kur augstu lidojot virs pilsētas SolārMens pārlūko to. Viņa solārās acis apskata katru ielu, katru mašīnu, katru cilvēku, katru dzīvu radībiņu. Lai gan šinī ziemā ir neparasti auksts laiks -30 grādi, SolārMena īpaši solarizētais ķermenis uztur nemainīgu temperatūru (un arī iedegumu) jebkuros laika apstākļos. Bērnībā, būdams iedeguma kārs jaunietis, viņam solārijā atrodoties, tas sabojājās un tā ultravioletie stari daudzkārt palielinoties izraisīja loģisku reakciju - padarīja viņu par SolārMenu - cilvēku, kuram nekad nemainās ķermeņa temperatūra (arī iedegums) un... kurš var lidot (hey, why not?). Iziedams tanī dienā no solārija, viņš saprata "Savu turpmāko dzīvi veltīšu tikai, lai aizstāvētu labo un iznīcinātu ļauno" un solarizējis visus savus spēkus pacēlās debesīs un nozuda izbrīnīto putnu skatienam. Tagad, lidojot šajā augstumā un aukstumā SolārMens ar savu solāro redzi un solāro dzirdi juta izmaiņas solārajā laukā. Viņa solārais čujs viņam teica "Vecīt, kaut kas nav labi". SolārMens sasprindzināja spēkus un braši lidoja solāro izmaiņu virzienā.

Iedegušais čalis jau bija tuvu izmisīgai raudāšanai. Viņa draugi turpināja smieties un apcelt viņu. Jokus "Tu tak esi pediņš! Ha ha ha ha" bija nomainījuši "Tikai pediņi iet uz solāriju. Tu tak esi pediņš. Ha ha ha ha". Puisis jau bija tuvu izmisumam un vēlējās pazust no šīs pasaules, pazust un nekad neatgriezties un brīdī, kad viņš plānoja kā to dabūt gatavu, caur logu iebrāzās kāds vīrs ar user posted image uz sava tērpa.

"Kas šeit notiek?" atskanēja barga balss. "Viņi par mani smejas, jo es biju uz solāriju un saukā par pediņu" atskanēja nedaudz čīkstoša iedegušā puiša balss, kurš, nedomādams par sekām, bija automātiski noskaitījis savu bēdu. "SMEJAS?" pērkondimdošā tonī ar nelielu solarizācijas pieskaņu noprasīja nepazīstamais svešinieks. "Kuri smejas?" sekoja jautājums. "Viņi" apsūdzošā balsī nopīkstēja iedegušais puisis ar sūdzošu pirkstu norādīdams uz trim saviem draugiem, kuri pēc negaidītā pavērsiena, proti, SolārMena ierašanās caur stiklu, nespēja bilst ne vārda un klusēja kā ūdeni mutē ieņēmuši. Nojausdami, ka SolārMens nav šeit joka pēc un ka lietas var izvērsties pat ļoti nepatīkamas viņiem, draugi sāka aizsargājoši vēcināties ar rokām, mēģinādami vērst situāciju savādāk sacīdami "Ko ta nu mēs, mēs tikai pajokojām" Ieliekot tizlus smiekliņus pa vidu, sak, mēs tikai jokojām, draugi turpināja aizstāvēties "Mēs jau neko sliktu negribējām, heh, jā, jā, viss ok. Heh, jā, viss ok". Tomēr SolārMens nebija no muļķu mājām. "KLUSUMU" gaisu pāršķēla viņa balss, "Jūs samaksāsiet par saviem nodarījumiem". SolārMens metās virsū trim draugiem un ar pāris "roundhouse kick" sitieniem izrubīja viņus visus. Ar savu īpašo solāro redzi SolārMens iesolarizēja viņiem visiem uz pieres savus iniciāļus - SM, kā nezūdošu atgādinājumu par saviem sliktajiem darbiem. Iedegušais puisis laimīgi pasmaidīja, uzmeta nicinošu skatienu saviem (nu jau bijušajiem) draugiem, veltīja viņiem naida pilnu spļāvienu, pateicās SolārMenam un kopā ar viņu devās ārā no bāra un roku rokā devās pretī saulrietam, pretī gaišākai nākotnei, pretī nebijušiem piedzīvojumiem, pretī visam jaunam un neizmēģinātam, pretī stacijas pulkstenim, un pretī saprotošākiem draugiem.

smile.gif biš gari sanāca, bet rakstot sapratu ka varēja vēl garāk, tikai slinkums rakstīt bija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet pastaasti kaads sakars srazu ar solaarmenu?? bljaaviens tieshaam tu esi tik debiils ka nevaru laikam atpaziit tekstu ka eju biezhaakais vienreiz nedeeljaa un te ir veel taadi kas taa iet... taapeec arii saprotu laikam kaapeec taadas cjiksas bildes liec savas chixu bilzhu galerijaas... par to nu tieshaam var PASMIETIES !

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi tu no pushas uzpuut ziloni.. ja es te nenormaali uzspiestu savu viedokli ka tie kas neiet uz solaariju ir preteklji utt.. es vienk pajautaaju kaadas ir cilveeku domas par to un kas veel sheit apmeklee..

p.s tikpat labi es vareetu apgalvot ka vissi kas klausaas visi metaalu hujetaalu ir kautkaadi apdolbiijushies kuri vairaak neko nejeedz kaa tikai piedzerties un kratiit galva pie taa pretiigaa muzona?!?

Link to comment
Share on other sites

neklausies vinjaa, cilveek. Tas, ka tu ej uz solaariju padara tevi veseliigaaku, skaistaaku un stipraaku. Nevajag klausiities shajaa skaudiigajaa tipinjaa, kursh vienkaarshi liek taas bildes savaa galerijaa, jo nav pietiekami iededzis.

p.s. es jau tagad redzu, kaa cilveeks, izaugdams liels, (nee, nekljuus par solaarmenu, jo ar to nav nekaada sakara) kljuus par iedeguma kreema modeli un pelniis lielo baksi un dabuus visas chiksas, kameer macho varees turpinaat likt savaa galerijaa TAADAS chiksas

Link to comment
Share on other sites

es nesaku ka padaru sevi veseliigaaku kaa jau teicu neeesmu dzirdeejis ka solaarijs dotu kaadu labumu veseliibas zinjaa... vienkaarshi man patiik ka man ir tiiraaka seja un nau pumpas un ir arii mazliet bruunums arii pa ziemu un taakaa esmu veel tjipa "tiinja vecumaa" tad ar taam pumpaam ir taa problemaatiski ciiniities bet solaarijaa peec 1 reizes jau viss pazuud ...

Link to comment
Share on other sites

taakaa esmu veel tjipa "tiinja vecumaa" tad ar taam pumpaam ir taa problemaatiski ciiniities bet solaarijaa peec 1 reizes jau viss pazuud ...

nu tagad viss skaidrs. cilveeks apmeklee solaariju, jo ir probleemu maakts tiinis. Rodas jautaajums. Vai taa ir ar visiem solaarija apmekleetaajiem?

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ojaars visu savā postā pateica. Es ar savu SolārMena stāstu arī visu pateicu. Tev joki kā cūkai apelsīni, tāpēc arī jēga ar tevi runāt nav nekāda. Un ja tu gribi baigo atbalstu tad aizej par solārijiem uzprasi gay.lv forumā laugh.gif

ble pein zb 40sec pirms manis postu ielikt.

Link to comment
Share on other sites

nu tas bija laikam juusu joks kas savas smadzenees ir padeldeejushi robu ar slipknotiem un soadiem , macho ! juusu viedoklis vienk ir nepienjemams un to jau reaali vareeja spriest peec bildem cik juus "ruupeejaties" par savu izskatu

joks kas savas smadzenees ir padeldeejushi robu ar slipknotiem un soadiem - ko tas teikums vispār nozīmē? Tu varbūt gribi atsaukties uz mūziku kā uz prātu deldējošu? Jebkurš piekritīs, ka tu esi pilnīgs idiots un tas ir stulbākais ko tu vari pateikt. Tā nemanāmi tu jau nez kuro reizi mēģini tā nejauši izspļaut savu viedokli mūzikā, kurš ir apmēram tikpat objektīvs kā em^, kad viņš ar mums toreiz runāja. Bet ir ok - apmēram šāds uzskats ir aprobežotām sievietēm vecākām par 40 gadiem. Apsveicu.

Šis tavs pēdējais posts ir tik stulbuma pārsātināts, ka man pat nedaudz trūkst vārdu. Mūsu viedoklis ir nepieņemams? Nepieņemams kam? Tavam stulbajam, neattīstītajam prātam? Kas par daunismu?

Šis teikums arī ir lielisks

un to jau reaali vareeja spriest peec bildem cik juus "ruupeejaties" par savu izskatu

Tātad, tas ko tu saki ir tas ka mēs nerūpējamies par savu izskatu. Zini džekiņ, vēl debīlāk man uzbraukt nav iespējams. Man teiciens "rūpēties par savu izskatu" atgādina gejus un Dāvidšovu un es justos drausmīgi, ja kāds pediņš (kurš cits vēl tā saka) man teiktu "eu, tu rūpējies par savu izskatu".

cilveek. Tu esi stulbs smile.gif Ne tāpēc ka tu ej uz solāriju, tāpēc, ka tu runā kā stulbenis. Nu galīgs. Ojaaram teiksim tev nebija ko atbildēt tāpēc, ka tu no viņa posta neko nesaprati. Nu jā un arī tāpēc, ka viņa posts ir pilnīga taisnība.

Tu te mēģini baigi iedzelt man un peinam, tāpēc, ka vistālākais cik tava sapratne iet - ir kaut kādi debīli (šoreiz arī gejiski) uzbraucieni. Nožēlojami smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...