Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

hmm intereses peec gribeeju uzzinaat kaa ir ar cseriem... juus kaads apmekleejat solariju ?!? ja jaa tad cik biezhi apmeeram un uz cik ilga laika wink.gif taada interese paraadiijaas.. personiski man gadaas gandriiz katru nedeelu aiziet jo nepatiik pa ziemu baltam kaa liikjim staigaat un pieskanjoties sniegam!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu lol, cilveek, izdomaajis, ko prasiit cs`eru forumaa! protams, ka vieniigais, ko vari sagaidiit, ir tevis nosaukshana par pidinju.

a tad taapeec tu tavaas saldaajaas draugiem.lv bildees vienmeer esi tik nigerisks, skaidrs beidzot!

Link to comment
Share on other sites

lol es eju uz solaariju reizi nedeeljaa, lai d vitamiinu uznjemtu...

tie, kas domaa, ka solaarijs ir pedinjiem, ir daunji. tas tieshaam jau ir novecojis uzskats... dry.gif

ja dzheks izskataas paarsauljojies, ta toch tas ir debiili, bet, ja ir smuki un meereni bruuns, ta tas ir vnk apsveicami!

Link to comment
Share on other sites

menik labak to naudu sakrat un nodzert/nopirkt jaunu videokarti kompim lai labak CS ietu nekaa izskatities labak?!?

tici man - man nav po parto kā es izskatos. un kaste jaunu netik man nav uuberkuulaa. vnk katram ir savi uzskati. nu piem es labak pa to naudu k-ko ar saviem matiem izdaru nevis nobrūninos. vnk solārijs man nepatīk un punkts.

Link to comment
Share on other sites

tici man - man nav po parto kā es izskatos. un kaste jaunu netik man nav uuberkuulaa. vnk katram ir savi uzskati. nu piem es labak pa to naudu k-ko ar saviem matiem izdaru nevis nobrūninos. vnk solārijs man nepatīk un punkts.

piekritu menikam manleikas ka solarijs ir domats vairak vecenem tongue.gif , bet cilveek nepavainojies wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ok. esmu iesīkstējis un ar veciem uzskatiem. varbūt tieši tādēļ, ka tāds ir sabiedrības uzskats. Un iz pieredzes saku, ka parasti piem manā pusē solāriju apmeklē "nēģeri" un stilīgie basketbolisti. un vnk man smagi kretinē, ka ieraugu cilvēku, kurš bēkšņi ir palicis pretīgi brūns kā šis shit.gif

Link to comment
Share on other sites

Es gan neuzskatu, ka puisi, kas iet uz solariju, ir pedini! Man personigi nepatik baali cilveki- saistaas ar slimigumu. Ja ir smuks brunums (ne jau parcepinajies- neiekritisim galejibaas /sitais ari uz meitenem attiecas/), izskatas smuki.

Manaa draugu un pazinu lokaa daudzi puisi iet uz solariju, neviens no viniem nav pedins... Tas ari vel viens stereotips- ka kopti puisi ir uzreiz pedinji

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

skaidra lieta, ka solārijs ir tikai pediņiem un saldajiem smile.gif

par tiem, kuri iet uz solāriju, visi smejas. laugh.gif

paskatoties blingeru bildes man viss kljuva skaidrs smile.gif

es katraa zinjaa uzskatu, ka solaariijs ierulee, ir vajadziigs kaut kaads veseliigs bruunums (tik cik veseliigu vinju tur var dabuut) protams nevajag arii paardedzinaaties.

nu es eju aptuveni vienu reizi nedeelja, un 2-3 lati nedeeljaa, tas nav daudz!

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

nubet protams nerunaasim par slimajiem solaarija apmaatajiem kas nedeelaa3 reizes iet un tieshaam ir baltie nigeri... tas jau tiesham nau vairs normaali bet nu vienreiz nedeelaa augstaakais aiziet uzskatu ka nekas slikts tas nav.... un jaa man arii lielaakaa dalja draugu apmeklee solariju... un tieshaam neviens no vinjiem nau pedinsh

Link to comment
Share on other sites

Šajā ziņā laikam esmu šausmīgi vecmodīga. Es izjūtu izteiktu riebumu pret solārijiem. Uzskatu, ka solārijs nav vajadzīgs nedz puišiem, nedz arī meitenēm. Tā lūk! Bet nu īstenībā es daudzreiz esmu redzējusi tādus riktīgi "nosolārējušos" čalīšus - nu izskatās tak biki smieklīgi! laugh.gif Tas brūnums jau nav tāds pats kā dabiskais.

Link to comment
Share on other sites

Šajā ziņā laikam esmu šausmīgi vecmodīga. Es izjūtu izteiktu riebumu pret solārijiem. Uzskatu, ka solārijs nav vajadzīgs nedz puišiem, nedz arī meitenēm. Tā lūk! Bet nu īstenībā es daudzreiz esmu redzējusi tādus riktīgi "nosolārējušos" čalīšus - nu izskatās tak biki smieklīgi! laugh.gif Tas brūnums jau nav tāds pats kā dabiskais.

Sievietes viedoklis! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

btw neparspilejiet nemaksa tas 15 minutes 4ls nu labio ja tu ej Radisonaa tad tas makasaas visus 10 bet nu tur kur es eju maksaa 2.5ls

P.s par baltumu tu kludies ( atiecinams tam kurs mineja ka ziema neviens nav tik balts) Es pa ielu slikti paliek skatoties uz tam pretigajam baltajam meiteneem + vel ja vina ir KRUTAAA GOOTISKAAA Meitene tad vispar gribas nosist!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...