Jump to content
GIGN Forum

Solariumm


cilveeks
 Share

Recommended Posts

Tas ir vienkarshi tavs stereotips uz ko esi ieciklejies! wink.gif

atļaušanās nodirst pederastu ir stereotips ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diemzel tu neuzkeri manu domu! Ka tu zini ka vish ir pedinjsh? Kur tev ir tada informacija?

Fakts ir tads , ka tu izlasi , ka dzekam patik iet uz solariju - nosauloties brunam! Uzreiz tavas domas - Pedinjsh! Neuzinajis faktus tu uzreiz kjeries pie nodirshanas! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tātad, pēc tam, kad biju redzējis cilvēka bildi. ( kautvai to, kuru anfisa te iemeta ) es varu teikt, ka tu cilveek man nepamatoti sāki dirst virsū. izlasi manu 1. postu šajā topikā. "saldie UN pediņiem" UN! un tākā tu esi saldais, tad tas ir normāli. un jā es arī domāju, ka solarija iedegums izskatās nedabīgs. nēsmu redzējis tevi reālajā dzīvē, bet skatoties uz to bildi, kuru te iemeta varu teikt, ka tavs "iedegums" nav dabīgi brūns. uzskatu ( un ne es vienīgais ), ka tu esi pacenties un iededzis ne pa jokam rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Diemzel tu neuzkeri manu domu! Ka tu zini ka vish ir pedinjsh? Kur tev ir tada informacija?

Fakts ir tads , ka tu izlasi , ka dzekam patik iet uz solariju - nosauloties brunam! Uzreiz tavas domas - Pedinjsh! Neuzinajis faktus tu uzreiz kjeries pie nodirshanas! dry.gif

Ai blin ko juus , ta ir katra cilveka izvele iet uz solariju vai ne! Ja vinjam gribas lai vinja kjermena izskatu ieraudzitu katrs garamgajej , vai vienkarshi lai skatitos uz sevi spogli un priecatos par faktu ka ir 50% negjeris , lai tak vinjam tiek tas prieks!? Tapec jau nevaig nolikt tos cilvekus , ka vinji ir pedinji! Jums katram ir savi hobiji vai aizrausanas! Piemeram kads varbut kaari urbina degunu , vai laiski grauz nagus vai pat apmierinati osta liimi! Ta ir katra izvele!

un

Ka tu zini ka vish ir pedinjsh? Kur tev ir tada informacija?

Diemžēl tu pats sapinies savās "gudrībās".Tas arī bija tas, ko gribēju panākt, politkorektais bāstard ? EDD hipertolerantais cinci ? ojaars

Link to comment
Share on other sites

tātad, pēc tam, kad biju redzējis cilvēka bildi. ( kautvai to, kuru anfisa te iemeta ) es varu teikt, ka tu cilveek man nepamatoti sāki dirst virsū. izlasi manu 1. postu šajā topikā. "saldie UN pediņiem" UN! un tākā tu esi saldais, tad tas ir normāli. un jā es arī domāju, ka solarija iedegums izskatās nedabīgs. nēsmu redzējis tevi reālajā dzīvē, bet skatoties uz to bildi, kuru te iemeta varu teikt, ka tavs "iedegums" nav dabīgi brūns. uzskatu ( un ne es vienīgais ), ka tu esi pacenties un iededzis ne pa jokam  rolleyes.gif

- 10cm (cilvekam)

sorry par smiliez.de_2523.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

aizmirsu piebilst, ka pret pumpaam var ciiniities arii citaa veidaa, ne tikai ejot uz solaariju.

LoL kurss tad ciinas pret pumpaam ar solaariju Haha!!!

Ar pumpaam ciinijos ejot pie kosmetologa!

Link to comment
Share on other sites

Guest UnDerPantS-

Pac gan solaariju neapmekleeju, bet uzskatu, ka tas nav nekas sievishkjiigs vai gejisks or something... Tas ir tikai normaal, ka dzeks sevi kopj <--- Btw, chiksaam tas patiik, liels + thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Isteniba par to ka daudzam meitenem ( cixsaaam) Patik es ar varu piekrist nu kip Salds un NE Baaals t.i. drusku iededzis... Ai lab nemaisisos jusu battleee iekša Btw Pret Pumpam TAs PALIDz variet te nedirst par to protams ja parmerigi iesi tad aaadu sabeigsi bet nu neparspilejot ir okey !

nu tevi jau protams neskaita jo tu esi puikmeitene

Mjaaa smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gifviolent1.gif18.gif4.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

es nezinu.. iistenibaa man diezgan liels po ka te daudziem pret taadu bildi ir pretenzijas bet ir arii kam patiik cjiksaam.. nu tevi jau protams neskaita jo tu esi puikmeitene smile.gif

meiteneem patiik smuki iedegushi dzheki, nevis kkaadi sarkaniigi un tumshi bruuni neegjeri kaa tu tajaa bildee. hm un vai tu man vareetu izskaidrot, kas ir puikmeitene ? smile.gif

ja parmerigi iesi tad aaadu sabeigsi bet nu neparspilejot ir okey !

no saakuma ir okay, bet vecumdienaas vairs ne wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

vai tu man vareetu izskaidrot, kas ir puikmeitene ?

Atļaušos izteikt minējumu - meitene, kurai ir vairāk vīrišķo hormonu nekā lielākajam meiteņu daudzumam? Nu var būt, ka puiciskums var izpausties ne tikai interešu lokā, tas ir, kompīši, mašīnītes un ieroči, bet arī fiziski, piemēram, ūsas!

Link to comment
Share on other sites

cik varu teikt ka tur uz photoshopa ir taisiits ... tur tieshaam arii izskataas ka ir paardedzis un PAARAAK nedabiigi... puiikmeitene.. nu kaa izskaidrot.. nu nezinu taada ka tu wnk:) tusejas tikai ar dzekiem lielakoties + vel cseriem (paraka pakape)

p.s anfisa atradi jau arii pashu paartaisiitaako bildi un visbruunaako..

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

Nu es parasti tads atturigs, bet nu shii bilde ir tada diezgan "sweet" - un vel tas "salapiitaas bikses" thumbsup.gif - nu to vel var ta maigi sakot pieciest, bet tad aciis iekriit "dieviigais rozaa kreklins" wink.gif kaa flash, kas apzilbina lidz pat sirds dziljumiem un dzivibas sula sak ta aktivak riteet...

nekas personisks - viedoklis par drebem, ne par personu

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...