Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Drīz sākas Katovices turnīrs. Kā būtu ar predictions par pirmo, otro un trešo vietu?

1. Fnatic.

2. EnVy.

3. Ninjas in Pyjamas/Virtus Pro.

Manuprāt, ka Fnatic pagaidām ir vislabāk sagatavotie, bet EnVy šobrīd bootcampo @UK, kas viņiem praksē dos lielu plusu. Fināls būtu krasavica, ja spēlētu EnVy vs Fnatic. :)

+Runājot par stikeriem - katra holo kapsula maksā 4.29 einārus, kas nākotnē to stikeru cenu arī iespaidos, jo šaubos, ka daudzi viņus pērk. Pārsvarā noteikti tikai tie, kuriem ir biezs maks, kas ir pilns ar ieročiem un nažiem.

Link to comment
Share on other sites

Vēršos pie kāda kas jau ir nodarbojies ar Pick Em.. Tātad esmu uzlicis uz nip pirmajā stage un ja viņi tiek uz quaterfinaliem(2 stage). Man nepieciešams vel viens nip stikers,lai uzliktu velreiz uz viņiem? Vai ari pietiek ar vienu?

Edited by SuperMoto
Link to comment
Share on other sites

@atkars

baigi grūti teikt pa katowicu, jo tagad nevar zināt kas ko ir gatavs parādīt. fnatic gan jau ka ir vislabāk gatavi, tālāk? VP, NiP, NaVi, Titan, EnVyUs, TSM un kaut vai tie paši cloud9 var "izšaut". Domāju fnatic ir absolūti favorīti šitā majora pārējās komandas ir diezgan līdzigas + var tāpat pacīnīties ar fnatic.

Īpaši tādi brīnumi kā VP, NiP, cloud9 kas spēlē haotiski ar ahujeniem spēlētājiem un ja aiziet spēle bieži izskātās neapturāmi. Titan gadījumā, protams, kennyS faktors kaut gan visa komanda ir spējīga, bet viņš viens pats var uztaisīt kādu spēli.

Pēdējā laikā visos mačos ko esmu skatījies, arī vakar, 5 vs fnatic tik daudz 2 vs 2, 2 vs 3, kur viens frags maina vesalu divu roundu iznākumu, jo abas komandas ir bez naudas un zakups būs tikai tai komandai, kura paņem roundu.

Tieši naudas menedžmenta ziņā fnatic ir sakārtojuši spēli, izskatās, ka viņi vienmēr zin cik pretiniekiem ir nauda, kad force buys var sapist pretinieka ekonomiku un kad nav jēga to mēģināt izdarīt.

ā aizmirsu, rec9 faktors vēl. nerfs pirms katowicas prasās.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau EnVy, NiP un VP ir manā top prediction listē. TSM - cik esmu redzējis darbībā, tad device tašī ārā. Ar to nepietiek. Titan - principā tas pats, kas ar TSM/device. Ne device, ne kennyS neaizvilks komandu līdz top 3. Es par to ļoti šaubos, kamēr NiP, Fnatic un EnVy var paņemt uz induvidual skiliņa, ko arī viņi visu laiku dara. Nošauj kennyS/device un čau ir. Varbūt nedaudz pārspīlēju, bet Titan lineup šķiet vājš, bet pats TSM lineups arī nav spēcīgs. TSM aka vecais dignitas nav ticis līdz finālam ne reizi, cik sekoju līdzi CS turnīriem. Cloud9? Bez Hiko nekas tur nenotiks. Na'Vi pēdējo pus gadu reti spēlē. (varbūt dēļ situācijas viņu zemē) Rezultāts nav nekāds daudzsološais..

VP, NiP, NaVi, Titan, EnVyUs, TSM un kaut vai tie paši cloud9 var "izšaut".

This. Tas ir smieklīgi, ka vienā pistolē ir 32 lodes. +Close combat ir vienkārši overpowered. Gan Tec 9, gan Five-Seven, gan P250 no close range var ar vienu lodi caur kevlar izpiļīt 100+, kamēr M4 to nevar.

ā aizmirsu, rec9 faktors vēl. nerfs pirms katowicas prasās.

Es Tev pilnībā piekrītu, bet vai tas notiks? Šaubos.

Es godīgi sakot ceru ,ka ne fnatic ne nip netiks līdz finālam apnikušas vienas un tās pašas komandas spēlē finalos vajag ko jaunu.

P.S. Source 2 announced. Half Life 3? kappa.png

+Pie reizes telefonu wallpaper ar komandu logo. http://imgur.com/a/C2rZ9

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

kāpēc es esmu labās domārs par NaVi? Jo viņi vienmēr izskatās okej, GuardiaN + tāds ingame leaderis kā zeus ar nerealo pieredzi var uzmuķīt kaut ko majoram.

Titan, pēdējās divas spēles ko esmu skatījies komandu patawi rpk, kā thorin vienā podasta stāstija, ir turnīri kad vienkārši kāds spēlētājs ir neapturams - jebkurai no tām komandām, ja būs spēlētājs, kas nospīdēs turnīrā (kaut vai ar lielāku veiksmi kā parasti gadās), tad tur visādi var iegrozīties.

Mans subjektīvais viedoklis ir, ka CSGO ir ļoti nestabils un teiksim divus roundus paķerot uz kaut kādām šarām(nereals wallbangs, smoke kills, ninja vai eco win) var pavilkt komandu teiksim no 14-10 uz 12-12 un jau ir game-on. + sapis ekonomiju un jau esi priekšā. Tieši tāpēc es no šī turnīra nenorakstu nevienu komandu.

Atkal mans subjektīvais viedoklis, bet man liekas ka e-gamingā ir daudz vairāk upsettu nekā real life sportā, jo "forma" kā tāda komandai nemaz nav jāuzdzen un var izšaut jebkurs un jebkad, tāpat arī nolaisties.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu. +Virtus Pro šajā turnīrā var izcelties, iespējams pat paņemt, kā jau to izdarīja @2014. Pūlis vien šamos motivēs.

P.S. Žēl, ka moderatoriem nevar uzspiest patīk. Varbūt saswitcho kā pusdzīvais? Pēc skata mirstīgais, bet reāli moders.

163a38069c.jpg

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Man ir jautājums - huļiš turnīros (manuprāt, visos) ir tā ka vietu saglabā komandas line-ups nevis organizācija?

Jā, mums kā skatītājiem ir patīkamāk vērot TSM (ex-dignitas) nevis jaunās dignitas (gla1ve etc). Bet teorētiski, ja vecais Dignitas sastāvs kvalificējās Katowicai, tad vietu vajadzētu saglabāt organizācijai nevis spēlētājiem, tad arī nebūtu sastāvu maiņa un komandu pārpirkšana katru otro dienu.

Jebkurā sporta veidā tak ar, piemērs, futbols Arsenal kvalificējas ČL un ja kaut vai visi spēlētāji pāriet uz citu komandu, tad ČL tāpat piedalās Arsenal ar jauniem spēlētājiem nevis vecie zem jauna nosaukuma.

Kāda tad jēga vispār tiem komandu nosaukumiem, sponsoriem un līgumiem. Manuprāt, ja grib e-sportu pacelt nākmajā līmenī, tad arī juridiskai pusei jābūt sakārtotai, jo dienas beigās viņi jau ir parasti darbinieki uzņēmumā.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, tādēļ, ka line-ups pirms organizācijas maiņas pats personīgi ir izcīnījies cauri visai kvalifikācijai. TSM gadījumā - viņi skaitās pie leģendām, jo no pašiem pirmsākumiem ir spēlējuši visos major turnīros. Saprotu ko Tu ar to domā, bet man patīk tagadējais modelis - leģendas un challengeri.

p.s. gla1ve iekš dignitas nekad nav bijis.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

jā, esmu sapisies ar sastāviem visās komandās pēc pēdējām izmaiņām, tagad skatos līdzi 5/mouse kas tur vēl būs.

Jā, saprotu tavu viedokli. A tad jautājums, huļiš tur ir karrigans nevis fetish? redzi, kaut kas neloģisks tur visā ir, pietrūkst konkrētības, noteikumu vai kā. e-sportiem ir kaut kāda organizācija, kas visi kontrolē pieņemsim kā FIBA basketbolā vai uefa futbolā? man liekas tas ir tas, ka būtu nepieciešams

Link to comment
Share on other sites

jā, esmu sapisies ar sastāviem visās komandās pēc pēdējām izmaiņām, tagad skatos līdzi 5/mouse kas tur vēl būs.

Jā, saprotu tavu viedokli. A tad jautājums, huļiš tur ir karrigans nevis fetish? redzi, kaut kas neloģisks tur visā ir, pietrūkst konkrētības, noteikumu vai kā. e-sportiem ir kaut kāda organizācija, kas visi kontrolē pieņemsim kā FIBA basketbolā vai uefa futbolā? man liekas tas ir tas, ka būtu nepieciešams

Personīgi uzskatu, ka valvei vaidzētu būt lielākai autoritātei iekš CS:GO, viņi reāli ne sū*a nedara spēles labā, ņemsim par piemēru Riot, okey viņiem ir viena spēle, bet rēali tur ir tādi noteikumi un var just, ka aiz spēles stāv kaut kas augstāks nekā salīdzinājumā ar CS:GO.

Link to comment
Share on other sites

4 atoms

http://www.youtube.com/watch?v=x_-xecCwF9E&feature=youtu.be

EDIT: Tātad, radās doma nožīdot. Tā kā pēc pick'em challange man komandu uzlīmes nebūs vajadzīgas un viņas atgriež pēc katowice, tad vēlētos ar kādu sarunāt aizdot man uzlīmes uz tām 3-4 dienām. Tā kā jūs neko nezaudējat, prāta robežās varētu kaut kā atlīdzēt, nu to var sarunāt PM vai arī varu uztaisīt kaut kādu banālu video līdzīgu šim.

Edited by Pauly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varbuut kads pardod ~100-200 atslegas par labu cenu (tas ir <1.50 eur)? pm., ja ir piedavajums

Link to comment
Share on other sites

Hey. Radusies neliela problēma un pieņemu, ka kāds varēs palīdzēt, jo galvenokārt saistīts ar cs.

Tātad nesen nopirku Plantronics Gamecom 788 austiņas, viss sākumā čiki briki, bet tagad tāda maza problēma. Piemēram, ieejot csdm, parasti jākustina ir daudz pelīte, taču pele man taka uz mazu mirkli ieķeras, un tad viss normāli, un tā ik pa retam, bet es esmu varteikt 100% pārliecināts, ka tas ir kaut kas ar skaņas driveriem, jo man vienreiz citai pelei bija tādi pati problēma. Pele man ir Logitech G400. Iemetīšu screenshotu, uz saviem sound driveriem, jo man tā šķiet kaut kas ir jāizdzēš ārā. Daudz nepārzinu no datoriem tāpēc nezinu kuru var un, kuru nevar dzēst ārā.

b5u6kofu65i64deq1172.jpg

P.S. Es izdzēsu ārā plantronics driveru un tad pele neķērās, bet tad skaņa paliek tāda draņķīgāka, ielādēju atpakaļ sāka atkal ķerties.

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Man tāda problēma ar tieši tādu stetupu nav. Tev kkas moš ar portiem nav kārtībā? FPS drops tajā momentā nav?

Tagad nospēlēju parīs competetive nekas neķērās, disabloju pirmos 5 un atstaaju tik gamecom driveri kā enabled.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...