Jump to content
GIGN Forum

Qww

Mirstīgais
 • Posts

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Qww

 1. Sveiki, cienījamie Gign foruma lietotāji! Es studēju Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultitātes Socioloģijas bakalaura programmā 2. kursā. Mācību nolūkā veicu pētījumu par “e-Sporta ienākšana Latvijā”. Tā kā šis ir spēļu forums un esam pietuvināti e-sportam, vēlējos noskaidrot Jūsu viedokli izveidotajā aptaujā. Aptauja ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā. Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk par 5 minūtēm. Aptaujas links - https://webanketa.com/forms/68t34c9n6wqkcrb3cmr3jck4/ Paldies jau iepriekš!
 2. Qww

  Nakts Riita Spams

  Aptauja par e - Sportu! Sveiki, cienījamie Gign foruma lietotāji! Es studēju Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultitātes Socioloģijas bakalaura programmā 2. kursā. Mācību nolūkā veicu pētījumu par “e-Sporta ienākšana Latvijā”. Tā kā šis ir spēļu forums un esam pietuvināti e-sportam, vēlējos noskaidrot Jūsu viedokli izveidotajā aptaujā. Aptauja ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā. Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk par 5 minūtēm. Aptaujas links - https://webanketa.com/forms/68t34c9n6wqkcrb3cmr3jck4/ Paldies jau iepriekš!
 3. Par gamblinga aizliegšanu esmu par, bet betošana t.i. csgolounge uzskatu par katra sporta neatņemamu sastāvdaļu, lai gan netiek regulēts, kāda vecuma cilvēki beto.
 4. Qww

  Pokemon Go

  Neesmu vēl iebraucis kā šī spēle jāspēlē, bet vakar noķēru 69 lvl Drowzee
 5. Qww

  Overwatch

  Šodien itkā patch ir uz officiālo versiju (competetive)!
 6. Qww

  Overwatch

  Same here. Ja vajag uz spēli, droši aicinat Qww#2958
 7. Qww

  Overwatch

  Nesen nopirku overwatch, ja kādam gribas uzspelēt kopā- Qww#2958
 8. Vells, varētu tās austiņas būt par 20 cm garākas un nebūtu kā vecai omītei saliekušamies jāsēž, bet nu viss skaidrs, aizmugure kastei is way to go.
 9. Nu dators reāli tikai 7 mēnešus ir. Spraužu tā teikt kastei priekša čarkstoņa ir, spraužu aizmugurē kastei čarkstēšana nav, bet atkal vads par īsu un nevar normāli iztaisnoties
 10. Sveiki! Kādu laiku atpakaļ saplīsa austiņas un neesmu nopircis jaunas, rezultātā spēlēju ar earphoniem. Lieta tāda, ka spēlēju ar earphoniem, un ir tāda pretīga čarkstēšana, kādu laiku spēlēju ar vienām, un tad nesen pārmainiju uz pavisam jauniem Apple Earpodiem un tāpat ir tā čarkstēšana, bet ir tikai tad, kad esmu iekšā kādā spēlē CS:GO, Overwatch, LoL u.c. Kāds nezin, kas varētu būt par problēmu un kā to varētu atrisināt?
 11. God damn, LG vs Fnatic overpass, no 12-3, uz 17-19.
 12. Man žēl NA, visi trakie sponsori, talanti, un beigās tie paši dienvidu brāļi viņus paņem priekšā.
 13. Gribēju pajautāt kādas austiņas šejienieši izmanto? Esmu saskāries ar dilemmu vai pirkt dārgākas austiņas, vai pirkt kādas lētākas un paņemt atslēgas priekš CS:GO. Tā kā jā, ja
 14. Vēl labāks. http://store.steampowered.com/sub/29197/
 15. Tu vari sapelnīt mēnesī noteiktu skaitu punktu, tiec kaut kāda top 10 rankingā un vari dabūt premium acc, bet personīgi nespēlēju faceit, jo tevi var iemest pret kaut kādiem silveriem spēlēt, nav tā kā mm, kur vidēji tas pats ranks manuprāt. Vienīgais, ja tu tiec kaut kāda FPL, tad gan ir jēga, bet nav ne jausmas kā tādā tikt
 16. Yep, paldies. Pizdū tas matchmaking, katru reizi kā dabū debīlus krievus komanda tā insta-loss, vai nu reidžo taka cirvji vai sūkā olas un mikrafonu nemāk izmantot, u**di.
 17. Brīžam sanāk, brīžam nesanāk nesaprotu kapēc
 18. Nezinu vai te ir, vai nav kāds bhoppers varbūt kāds zinās. Lecot bhop mapes, redzu ka cilvēki izlecot cauri čekpointam saglabā savu iepriekšējo ātrumu, kurš bija steidžā pirms tā, kāda burtu kombinācija jāspiež, lai tā būtu, lai saglabātos tas ātrums?
 19. http://www.youtube.com/watch?v=ZpJydnAieFw&feature=youtu.be Pamēģināt iziet CS:GO quiz un pasakat cik tālu tikāt, pa gold novu 4 tālāk neēsmu ticis.
 20. Žēl kad Jēzum tik grūta dzīve, ja esi labs tad tajā ranka problēmu nebūs nekādu, kā pastaiga caur bērnudārzu, tā kā GL.
 21. Hey, kāds nezin kur var dabūt CW serverus priekš 5x5 par brīvu vai kaut par maksu, bet normalas cenas?
 22. Lieta tāda, kad bija kaut kāds updeits ar steamu, neatceros konkrēti kas, tajā laikā nevarēju dabūt ārā, kad beidzās tas updeits, tāpat nevarēja, sen jau būtu izņēmis un neturētu viņus tur ..
 23. Kas tā par lietu, nevaru jau kādus divus mēnešus dabūt ārā skinus, bija tas kaut kāds updeits un tad boti bija down, un tagad vienkārši nevar dabūt viņus, un metās visu laiku šis te logs, kaut vai viss ir kārtībā.
 24. Kāds māk izskaidrot kapēc man config.cfg fails izskatās šādi? Tas kaut ko maina?
×
×
 • Create New...