Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

daudz izlasīju saistībā ar šito - video 16 ticki, streamam 64, spēlei 128. Līdz ar to video nevar nemaz ticēr, bet kaut kāds čalis bija novilcis demku un palaidis ar bulletimpactu apskatīties, kur trāpa lode un tas šaviens nemaz neesot piereģistrējies tb jā, kā Pauly teica, pele noraustīta un šāviens aiziet pa dirsu.

Link to comment
Share on other sites

Parādi man, ka tā ir :)

http://skillz.lv/ru/forum/topic/24948 <---- vienu no minētajiem akauntiem, kur tavu 4 skinu vietā ir 52, var dabūt pa 10-15 EUR. :)

http://skillz.lv/ru/forum/topic/24520 <---- čalis mēģināja pārdod savu akauntu par summu līdzīgu tevis piedāvātajai, bet aplauzās.

Vienkārši pircējam, rupji izsakoties, ir poh** cik tu tur laika vai naudas esi investējis, par cik arī Platīna divizija arī nav tas ar, ko cenu var dabūt augšā. :)

Link to comment
Share on other sites

Žēl ka tos 2 awp šāvienus netrāpīja.. Iespējams būtu pavisam cits spēles rezultāts bijis. Ļoti nepatīk fnatic kā komanda.[...]

Tieši pretēji tev man riebjas skatīties uz nip kā komandu. Dēļ viņu atieksmes pret citiem un čīkstēšanas un domāšanas, ka viss ir kā agrāk, kad viņiem bija huge winstreaks.

Edited by LittleAtoms
Link to comment
Share on other sites

http://skillz.lv/ru/forum/topic/24948 <---- vienu no minētajiem akauntiem, kur tavu 4 skinu vietā ir 52, var dabūt pa 10-15 EUR. :)

http://skillz.lv/ru/forum/topic/24520 <---- čalis mēģināja pārdod savu akauntu par summu līdzīgu tevis piedāvātajai, bet aplauzās.

Vienkārši pircējam, rupji izsakoties, ir poh** cik tu tur laika vai naudas esi investējis, par cik arī Platīna divizija arī nav tas ar, ko cenu var dabūt augšā. :)

:D Ok. Loģiski, ka krievu severa accounti būs lēti. Labi jāizbeidz šī tēma :)

Link to comment
Share on other sites

nav jeegas tirgot kaut kaadu zhiidu forumaa, kuri veelas dabuut akkauntus pa grashiem.. kas ir 10-15 euro? pilniigi nekas.

ej aarzemju saitos un tirgo pa saldaakaam summinjam, nevis grashiem

Žīdu vai ne-žīdu, mājaslapa/forums jau gadus 5 ir vienīgā, kur tiek izklāstīts kkās par gaming scēnu kopumā. :)

Link to comment
Share on other sites

var jau buut arii 10 gadus. tradiicijas jau nemainaas - zhiidoja un zhiidos taalaak.

Žīdu vai ne-žīdu, mājaslapa/forums jau gadus 5 ir vienīgā, kur tiek izklāstīts kkās par gaming scēnu kopumā. :)

skillza vari pardot acc pa 10-15 eur, kamer UK vai citur 5x vairaak. parocies pa aarzemju saiteem vai atrodi kaadu, kas ar to pardoshanu ir nodarbojies, atmet shamajam 5 euro no konta summas un lai visu safiiree. tepat gignaa paardevu savu lol euw acc pa 40 euro bez probleemaam. vareeju dabuut daudz vairaak, bet vajadzeeja cash un speeli kaa taadu vairs nespeeleeju. ja man buutu japardod pa 10-15 euro kaut kadam krievu zhiidam, tad ne paldies

aatraak gan vareesi iemainiit pret CS skiniem, jo taa lieta iet uz urraa :)

Link to comment
Share on other sites

var jau buut arii 10 gadus. tradiicijas jau nemainaas - zhiidoja un zhiidos taalaak.

skillza vari pardot acc pa 10-15 eur, kamer UK vai citur 5x vairaak. parocies pa aarzemju saiteem vai atrodi kaadu, kas ar to pardoshanu ir nodarbojies, atmet shamajam 5 euro no konta summas un lai visu safiiree. tepat gignaa paardevu savu lol euw acc pa 40 euro bez probleemaam. vareeju dabuut daudz vairaak, bet vajadzeeja cash un speeli kaa taadu vairs nespeeleeju. ja man buutu japardod pa 10-15 euro kaut kadam krievu zhiidam, tad ne paldies

aatraak gan vareesi iemainiit pret CS skiniem, jo taa lieta iet uz urraa :)

Nezini ,kādu mājaslapu, kur būtu legit pret CS:GO skiniem pārdot savu accountu?

Ar naudu ir tā kā ir, negribu daudz ar naudu ņemties, ne man ir bankas akounts, ne man īsti ir paypals..

P.S Piedodiet, kad CS:GO topikā par LoL runāju. :sorrrrry:

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Biju gatavs labu laiku nosēdēt ar pēdējā dienā iepirktajām padsmit katowice uzlīmēm. Ja man būtu bijusi kaut mazākā nojauta, ka jau nākamajā dienā visas tās uzlīmes un uzlīmju case būs pieauguši vērtībā par 100%, būtu iepircis daudz, daudz vairāk. Patiešām negaidīti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nezinu gan kur notirgot, tur jaameklee. noteikti google ir pilna ar visaadiem lol acc saitiem + ieej cs trading saitees, uzraksti pacaniem, apskaidro situaaciju kas kaa, varbuut kaads buus ieintereseets, bet nu skameri buus vairaak nekaa vajag, taka uzmanies. (pats biju slinks kaut ko mekleet un fiireeties, tapec pardevu tepat. noteikti kaads arii sheit labpraat iemainiitu paaris skinus pret lol acc. ;) ieposto ieroču topikā)

Nezini ,kādu mājaslapu, kur būtu legit pret CS:GO skiniem pārdot savu accountu?

vairaak noteikti var uzvaariities uz holo uzliimeem, bet nu besii, ka volvo njem baigos procentus.. vaaraas jau konkreeti no maarketa augshaa.. ja piem gribu paardot iitemu pa 50 euro, tad pirceejam jamaksaa 55+..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...