Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

skatoties to redbull video smejos katru reizi, kaut esmu redzeejis vismaz 20x :D pagaidaam POV ir viens no labaakajiem uzlabojumiem cs turniiros. to dereetu ieviest visos LAN turniiros, jo ir interesanti paklausiities + gadaas shitaadi prikoli. :)

interesanti ko tik reddit nespeej panaakt -

743c5f621e.png

ja castos Anders, tad finaals vispaar buus super, bet veel labaak buutu Anders + Semmler.

Link to comment
Share on other sites

tieshaam 1kk, bet daudziem 2x vai 3x acc, lai dabuutu dropu. :D0bcded185b.jpg

principaa jau first half beigaas bija skaidra bilde, ka izkulties no turienes buus gruuti, bet nip centaas.. gaaja labi + allu performed saliidzinoshi labi, kas man patika, jo iepriekshejas dienas nospeleja zem sava potenciaala (varbuut tapec, ka maza pieredze @lan)

slaist, nebija taads 15:14. 16:13 beigaas

p.s.

tagad atlaides stikeriem, 23 centi viens

naakamaa peerle :D

http://www.youtube.com/watch?v=e9I2eQFOo3A

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Hey!

Kādam no gigna neinteresē League Of Legends accounts?

S3- Gold 5

S4- Diamond 2

S5- Platinum 1 (nespēlēju vairs)

Kopumā 66 čempioni, 4 skini (3 Victorious skini un 1 Gragas Oktoberfest skins)

Vidēji šāds accounts iet ap 60-100$, bet atdošu par daudz lētāku cenu.

Vēlētos CS:GO skinus, jo bankas konta man nav. :hmmm:

Varbūt, ja ir, kāds kurš vēlas iegūt accountu no draugu loka, tad varētu ziņu padot tālāk! Paldies :)

1wcjq2do3wp1i1n7s6.jpg

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka šāviena laikā tomēr peli mazliet izkustināja, nekā hitbox kļūda. Pašam arī ir tā bijis, ka 100% šāvieni neieskaitās, bet tieši tā iemesla dēļ, bet nu hitboxi arī varētu būt pie vainas.

EDIT: un kā komentos raksta, gotv lagu dēļ nevar tik labi saprast kā kustējās mērķis.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka šāviena laikā tomēr peli mazliet izkustināja, nekā hitbox kļūda. Pašam arī ir tā bijis, ka 100% šāvieni neieskaitās, bet tieši tā iemesla dēļ, bet nu hitboxi arī varētu būt pie vainas.

EDIT: un kā komentos raksta, gotv lagu dēļ nevar tik labi saprast kā kustējās mērķis.

Tu gribi man iestāstīt ka ar csgo hitboxiem viss ir kārtībā? lol xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...