Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Tavs prediction ir tikpat debīls, kā jautājums par opera lomu. Skaidrs, ko viņiem vajag. f0rest ir tikai backup un nav tik relevant tajā laukā. Laikam, esi aizmirsis, ko fiffijs centās darīt NiP sastāvā un, kas bija Maikelele.

Ēzeli. :)

Edit: Par Devilkwalk, laikam, kāds ir arī aizmirsis, kurai organizācijai viņš ir lojāls. Prediction talanti.

Edited by gotmilk?
Link to comment
Share on other sites

Noslauki no lūpām putas nost, savādāk paliek neglīti.

Pagaidām nav tāds cilvēks, kas iederētos NiP sastāvā, tāpēc šeit cilvēki meklē labāko alternatīvu, bet tu viņus sauc par ākstiem.

No āperiem izvēle ir ļoti niecīga, tāpēc arī var sākt domāt par kāda spēlētāja stila mainīšanu, vai pat CS metas.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Tur jau varēja dzirdēt, ka tie pēdējie divi tālu, tāpēc neredzu iemeslu nepārlādēties. Raunda beigās pārlādēties man pieradums no 1.6 :) Izskatās gan tupa, jā. Pretī bija bezreakciju novas/pirmie mg.

Link to comment
Share on other sites

Skaties, ka nepārlec ar savu muti pāri sev.

Smurfs ir katram otrajam, ja ne pat vairāki. Ja valve tirgo spēli par medusmaizi, tad ko tur.. Plus, ir vajadzīgs ACC, ar ko varētu šaut kopā ar kalašām un čiekuriem. :D

P.S. kRi, tu esi tas pats no skillz?

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Šito smurfošanu padarīšanu nekad nesapratīšu.. nahuj bojāt citiem spēli?

Tāpēc, ka es ar diviem čomiem fiziski nevaru uzspēlēt kopā, jo mums ir pārāk liela ranka atšķirība un piecatā salasīties nevaram. Warowl smuki izskaidro, kāpēc smurfi ir labi - https://www.youtube.com/watch?v=FeTDWNf3zyk

P.S. kRi, tu esi tas pats no skillz?

Nop.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka es ar diviem čomiem fiziski nevaru uzspēlēt kopā, jo mums ir pārāk liela ranka atšķirība un piecatā salasīties nevaram. Warowl smuki izskaidro, kāpēc smurfi ir labi - https://www.youtube....h?v=FeTDWNf3zyk

Un tagad es TEV izskaidrošu, kāpēc smurfi ir mēsli:

(ja pareizi atceros, tad galvenais arguments par labu smurfiem WarOwlam bija tāds, ka tie, kuri spēlē pret smurfiem var iemācīties labāk spēlēt, jo tikai spēlējot pret labākiem pretiniekiem var uzaudzēt skilu)

Tu spēlē ar saviem draudziņiem, silveriem, kuri pēcāk uzboostojas (speciāli vai nespeciāli - nav svarīgi) uz, piemēram, mge. Tālāk tavi draudziņi, kuri joprojām sirsniņā ir tie paši silveri, spēlē mm solo queue un trāpās vienā komandā ar nevienu citu kā, protams,- mani! Un mums pretiniekos atkal ir kaut kāds ujobaks, kuram savā rankā nestāv un tāpēc viņš ir uztaisījis sev smurfa kontu, jo mīziens derankoties. Vēlāk tāpat draudziņi derankojās uz silveriem, pa ceļam arī mani paraujot par pāris rankiem uz leju.

tl;dr: iebāziet dirsā tos savus smurfus, bļe

Edited by Butcher^
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja vien pats neesi uzbūstots, tad tikt atpakaļ tavā sūri grūti pelnītajā rankā ir divu pirkstu apmīzšanas jautājums. Un kāds te to visu pārāk nopietni uztver :)

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ir dazhaadu veidu smurfi.. vieni tryhaardo, citi speelee for fun ar chomiem. tie, kuri tryhaardo, tie aatri tiek savaa rankaa, ja ne pat jau uzreiz peec 10 uzvaraam. saprotami, ka besii speeleet pret tryhard smurfiem, bet ko padariisi, taa vinjsh ir bijis un buus. (LoL, Dota un tagad CS)

jo vairaak atlaides, jo vairaak smurfi un hakeri. noteikti driiz buus kaarteejaas atlaides, jo Katovice kaa ne kaa..

Link to comment
Share on other sites

Es āksts prediktoju tik sūdīgi, ka nr.1 ''nav'' stand-ins.

Kā Delpans sevi parādīs tas ir ļoti svarīgi, vai tik tiešām stand-ins uz Star ladder, vai tomēr pārbauda vai viņš iederas NiP'ā, domāju potencionāls NiP spēlētājs.

Edited by Bamslis
Link to comment
Share on other sites

http://www.hltv.org/...out-new-players

cik saprotu viņi izmēģinās vairākus spēlētājus, cause NiP var atļauties ņemt un pasūtīt. Cilvēki murgo par twista, schneidera, delpana vai allu piesaistīšanu kā main awper.

Man gan liekas, ka labāk būtu paņemt kādu jauno zviedru talantu pyth/pauf vienalga, poh ka komandā nebūtu main awper, ja ir čalis ar awp tad viņam jābūt ahujenam tik ļoti, ka katrā roundā pretinieki baidās uz viņa trāpīties es personīgi nedomāju, ka šobrīd ir kāds zviedru awpers, kas varētu konkurēt ar tādiem tawilām kā kennijs, guardians, simple vai mou, kas var izmainīt katru roundu vai atvērt no T side. Ja ir awp, tad jātašī - ar maikelele tā nebija. Katrā gadījumā neuzskatu, ka viņi atradīs "best fit" jau no esošiem spēlētājiem, viņiem vajag samērā jaunu un atvērtu, kas pielāgotu spēli NiP.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...