Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Nopērku jaunu GO kopiju, eju spēlēt competitive un katrā mačā pilna komanda ar krieviem.

Ja tu runāsi angliski, vai mēģināsi veidot taktikas, tad būs apmēram šādi:

:zavaliebalo:

Ceru uz tuvākajām sankcijām no valves puses. (bloķēt krievus no Eiropas serveriem, lai spēlē savos) Tas uzlabotu competitive matchmaking konkrēti, vismaz silveru un gold līmenī, jo tur atrodas visi šie zaļie cilvēciņi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Niku lielums/fonts kaitinošs. Nevajag tik ļoti to bāzt sejā. Video sākums raustās, lido ar kameru lēnāk. :D Nākotnē nepārcenties ar visādiem efektiem. Derētu kaut kāds mini efekts uz katra killa, bet kaut kādi super ūber dūber efekti gan būtu neciešami.

Link to comment
Share on other sites

Njā es domāju kautkā apgriezt to, bet tad kautkā dīvaini izskatītos ka jau šauj, manliekas labāk izskatās ka nāk un ta ierauga to pretinieku, tas frags nāca ar grūtībām, tā teikt.

Arī par tiem nikiem domāju, jā ir taisnība, nav baigi forši, paskatīšos kautkādu tweeday kā viņam tur ir un tā ;)

Paldies par ieteikumiem, nākamreiz centīšos vairāk :)

Edited by Bamslis
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši, es ar vienu draugu sāku spēlēt reizē, viņš kā pirmo ranku dabūja s1 :D pēc 200 uzvarām ir sasniedzis s2 :o.

Viens vārds sakāms - NOOB.

Nezinu kā var neaugt skills pēc til ilga laika pavadīta spēlē, mm.

Rankup var dabūt uzvarot spēles, vairākas pēc kārtas, teiksim - uzvari 5 spēles pa kārtu, būs rankups.

Link to comment
Share on other sites

nu ranku ir mierīgi pakāst. Čalis sāka spēlēt, gribēju šim parādīt un kopā mm kapāt. Rezultātā pa dienu -3 ranki sanāca. Un uzvaras 200 bija. Bet tad spēlējot dabuju atpakaļ. VIsbiežāk solo spēlējot var nokristies. CIk reizes man nav izgājuši spēlētāji laukā, u.t.t. Bet te nav stāsts par silveru :D tākā lai silvers būtu, ir vēl trakāk visam jānotiek.

edit: vai arī, viņam ir 2 uzvaras, zaude, 2 uzvaras zaude.. u.t.t tā arī no silvera nav izkāpis

Edited by gvaido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...