Jump to content
GIGN Forum

LeQwasd

Mirstīgais
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

LeQwasd last won the day on July 14 2015

LeQwasd had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About LeQwasd

 • Rank
  Nīkulis ar potenciālu
 1. Pēdējais kas var būt - pārkaršana. AMD videokartes, un veselas divas vienā laptopā? Varbūt thermal throttling notiek - CPU un/vai GPU downclockojas, jo deg no karstuma nost.
 2. offtopic, bet par minecraft - "Tu nopietni? Kurš daunis pērk pa 20eur tādu spēli? kur ir jāskalda klucīši? " šitādus komentus par minecraft esmu redzējis daudz, bet visi tie nāk no cilvēkiem, kuri nav spēlējuši to spēli. Ja tu reiz pamēģinātu bišķ iedziļināties tai spēlē, iespējams tevi ar tā aizrautu. Tur tak nav tik vien kā skaldīt klučus. Modding community ir liela. Modpakas ar 150+ modiem nav nekāda anomālija. Modos var dabūt tādas lietas, kuras nevienā citā spēlē nebūs, un tu visticamāk pat nevari iedomāties. Piemērs - computercraft. Datori spēlē, kurā Tu pats raksti programmas LUA skriptēšanas valodā. Kontrolē turtles (roboti), veido un zīmē uz ekrāniem kā console aplikācijā, izveido "serveri", lai vairāki datori var komunicēt savā starpā utt. /me flies away
 3. le_qwasd es iekš steam. Var sameklēt. Es MGE tagad. http://steamcommunity.com/id/le_qwasd
 4. FN Icarus Fell mission dropā. WOW edit: pirms tam likās, ka tas skins ir smukāks Inspectojot labi, bet in game.. Zils skins ar gaiši zilu krāsas pleķi. Meh.
 5. Ziņo steam "policijai", un pieliec treknu description, ar tulkojumu, lai steam supports saprot, kas tur rakstīts, un lai bloķē tos cirvjus.
 6. Galvenais nav uzvarēt, bet gan nezaudēt.
 7. Austiņas uz galvas, austiņas uz kakla, earbuds ausīs.
 8. IMHO, Epsilon is overrated. Visi ceļ Scream kā headshot dievu. Jā, es paskatījos youtube, kā viņš kādreiz spēlēja - izskatās labi, bet pēdējā gada laikā, es no viņa neesmu vairs neko tādu redzējis. Un es domāju, ka viņš labāks kā tagad, arī vairs nekad nebūs. Un tā ir tā problēma Epsilon. Visi cer, ka Scream paņems visus clutch, bet tā nenotiek, un tā arī nenotiks.
 9. http://www.youtube.com/watch?v=Nb8FffUB53k Some may relate to CS:GO case openings on youtube //Nemāku ielikt embeded youtube video, varbūt kāds mods var izlabot manu postu, lai ir kā vajag
 10. in game volume varēji samazināt, lai mic var labāk dzirdēt..
 11. Dabuju dropu - FN Metallic DDPAT. Gotta say, not much DDPAT going on here
×
×
 • Create New...