Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Domaju pirkt jaunu datoru vai vismaz upgreidot pasreizejo.

Lieta tada ka spelejot csgo fps ir 50-110 un leka visulaiku, kas ir tiesam maz.

Naudas ka skolniekam man gan nav daudz, bet galvenais uzzinat cik vajag.

Man paslaik vajag jaunu videokarti un/vai procesoru, jo pasreiz ir i3(sudigs) un videokarte vispar trash.

Peerkot jaunu datoru saprotams vajadzes vairak naudas.

1. Labak upgreidot pasreizejo vai pirkt jaunu?

2. Cik naudas naaksies atdod lai panaktu stabilu 150-200 fps perkot vai upgreidojot?

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Labi vien ir, ka uztaisīja tādas trade verifikācijas , jo, ja tev nozog steam acc, tad taisot trade tev atnāks uz e-mail no stīma, ka vajag akceptēt. :)

Īsti neesmu pētījis e-mail/paroles maiņu, bet lai mainītu password, ir vajadzīgs akceptēt mailā? Vai var nomainīt e-mailu zinot tikai paroli?

Link to comment
Share on other sites

Labi vien ir, ka uztaisīja tādas trade verifikācijas , jo, ja tev nozog steam acc, tad taisot trade tev atnāks uz e-mail no stīma, ka vajag akceptēt. :)

Īsti neesmu pētījis e-mail/paroles maiņu, bet lai mainītu password, ir vajadzīgs akceptēt mailā? Vai var nomainīt e-mailu zinot tikai paroli?

var gadīties, ka steam un email paroles ir samērā līdzīgas. Un tad šis neģēlis var mēģināt tikt iekšā īpašnieka epastā un darīt visas savas lietas.

No drošības puses - jā. Tas ir labāk, tam es piekrītu. Bet šā brīža stāvoklī esošie Email serveri nevienu treideru nepadarīs priecīgu. :D

Link to comment
Share on other sites

Kadi butu laba geiming desktopa pc paarametri ta, lai go iet uz urra ,bez nekadiem fps dropiem. Varbut ir ari kadi linki uz majaslapam , latvijas lapas neder.

Domats prieks cs:go tiesi

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...