Jump to content
GIGN Forum

Sorry


DeViL
 Share

Recommended Posts

Es jau aizmirsu par tavu brāli, kāds sakars ar tavu brāli? Kādas tur var būt atmazkas, es atceros, ka kkur ir neeksistējoš noteikums, ka setinfo ir jabūt zināmam tikai tam cilvēkam, kam ir access... Ja tev vienalga, ko tavs brālis dara ar tavu nick uz gign, tad tev ir vienalga, kas notiek ar visiem pārējiem, ko visi pārējie domās par tevi, par šādām izdarībām... neturpināšu shock1.gif

Edit: Ja tas, kas spēlē tagad uz GIGN servera ar niku devil vai DEVIL vai dEVil vai hujevil neesi tu, tad tur būt japadomā vai slots tādam arī pienākās eusa_snooty.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2469.gif Nezabivajte 4to u menja jeshe jestj melkij brat ! Ja vobshe redko na gign igraju vo snovnom on ! I pravilno sdelali ! Zaraneje vse Izvenenija ! Spsosibo xotj 4to slot ostavili ! wink.gif

laugh.gif visi tavi greeki tiek piedoti, tu pieskati mazo brachku thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

devil es nesaprotu divas lietas.Ja tu saki reti spēlē uz gign ,tad kāda velna pēc tu prasīji tiesības serverī?Manā izpratnē tas lidzinās tiesību kolekcionētājiem ,zini ir tāda kategorija spēlētāju ,jo viņam vairākos serveros ir tiesības +10 pie garuma klāt.Otrkārt tu raksti lai mēs neaizmirstam ,ka tev ir mazais brālis,veci mums tas nav jāizmirst ,mums īstenībā ir vienalga vai tev ir viens vai vairāki mazie brāļi administrātors esi TU, sory vecīt ja tu esi administrātors un cik saprotu vēl ar ban tiesībām ,tad tā ir pilnīga bezadbildība no tavas puses dot brālim setinfo,pietam zinot ka viņš var izstrādāt šitādu joku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...