Jump to content
GIGN Forum

Ka Un Kur Svinejat?


Hugo
 Share

Recommended Posts

Shogad kaut kaa daudzi neaktiivi svin, pats biju Vecriigaa, bet tur bija maz cilveeku saliidzinot ar citiem gadiem (kaut gan laikam shitas bija mans otrais jaungads Vecriigaa smile.gif ). Saluuts bija OK, bet kad redzeeju pa TV Londonas saluutu shock1.gif , shamais likaas taads pashvaks.

Link to comment
Share on other sites

Saluuts bija OK, bet kad redzeeju pa TV Londonas saluutu shock1.gif , shamais likaas taads pashvaks.

Nu tu salidzini 2 pilnigi dazadi attistibas un finasiali situetas valstis un pilsetas. Diezvai Riga spes sacensties ar Londonu, kurai labaks saluts.

Link to comment
Share on other sites

Mājās ar senčiem! Un pie kompja. Mūsu salūts bij vnk ideāls. Pakā 12 šāviņi. Viss iet gludi un skaist pirmie trīs šāvienu ļoti skaisti. Sāk drusku šķībi iet. Un un un.... Psjjjuuu viens šāviņš pa lodžiju (kamiņu). Bēgšana, ka tik tālāk. Nu un no tām 12 labi ja puse izšāvās. Vējš bija ļoti liels un nejauks iespējams ka tas apgāza paku! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

majaas ar mammu smile.gif nekas iipash, raketes neshaavu, gribeeju dziivot ar abaam rokaam un aciim veselaam smile.gif 1 naktii paveeros pa logu un redzeeju pazharniekus (2 mashiinas), viena bija izvilkusi savu garo shljuteni smile.gif un tur aiz preteejaas maajas stuura notika kkadi dzeeshanas darbi, nevareeju saskatiit, bet tur kkas dega. aatri un menti arii bija piebraukushi, domaaju iet lejaa un meeginat noskaidros, kas pa huj*** bet tad nodomaaju, ai, pashi tiks galaa smile.gif taads jaungada briinums!

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa es biju galiigi aizmirsis par jauno gadu. Es atcerejos par vinju tikai tad kad ieradaas pie manis draugi ar 3 shampaniesha pudeleem. Mees saleejaam un es skalji pateicu ''Laimiigu 2007 gadu'' laugh.gif zheel ka es tikai veelaak uzzinaaju ka ir 2006 gads.

Nu ko kaarteejais nozheelojamais gads ir saacies ! Laimiigu Jauno Gadu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Atvilkās pie manis vesela banda, kas pievēma izlietni, salauza (temporāri) poda vāku, saplēsa durvju stiklu un pīpēja virtuvē (dēļ manas labās sirds). Toties salūts diezgan ok izskatās no 8ā stāva.

man arī. vismaz no bildēm es tā varētu teikt.

lai gan tāpat visu nakti strādāju, tāpēc laimīgi iedzēru ar baru darba kolēģu, no kuriem lielāko daļu nepazīstu. tad tik turpinājās klusā tekilas dzeršana. klusā, lai priekšniecība nedzird. noslēdzās viss ar šampanieša pudeles izdzeršanu rīta pusē.

Link to comment
Share on other sites

Līdz 22:00 sēdēju pirtī, kad tika izšautas 2 raķetes! Aizbraucu uz mājām un skatījos kaut kādu fuckin TV shovu! Tad ka paskatījos kompī uz pūlksteni, tas man jau rādija 23:58! Ātri izskrēju ar šampamieša pudeli ārā un noskatījos foršo salūtu! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Atvilkās pie manis vesela banda, kas pievēma izlietni, salauza (temporāri) poda vāku, saplēsa durvju stiklu un pīpēja virtuvē (dēļ manas labās sirds). Toties salūts diezgan ok izskatās no 8ā stāva.

Liiidziigi, tik neveema un neko nesaulauza, bet sameetaaaja visu balkonu ar spraakstoshaam bombeneem un skanja bija nepajokam!

Link to comment
Share on other sites

Jaunajā gadā biju Cēsīs. No sākuma pasēdēšana ar ūdenspīpi un skatīšanās kā citi dzer, jo es no 22-23 decembra grādīgos nekādus nelietoju! Pēc tam salūts un uz klubu, kur DJ bija praktiski viens repertuārs - tuncis un desa. Tā kā nebiju dzēris, tad man muzons ne visai, bet nu principā nebija slikti.

Bet par pārdzeršanos runājot, tad 27.decembrī pie manis Jāņmuižā bija kaut kas līdzīgs kā Macho un Painam smile.gif Tika plēstas glāzes un skapji un viens džeks pievēma tā normāli izlietni, pēc tam ar rokām nesa izvemto rosolu uz WC un lika maisiņos un nesa ārā, nu vienvārdsakot, bija jautri! Ja atsūtīs fotogrāfiju, tad ielikšu kā izskatījās tas rosols laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa es biju galiigi aizmirsis par jauno gadu. Es atcerejos par vinju tikai tad kad ieradaas pie manis draugi ar 3 shampaniesha pudeleem. Mees saleejaam un es skalji pateicu ''Laimiigu 2007 gadu'' laugh.gif zheel ka es tikai veelaak uzzinaaju ka ir 2006 gads.

Nu ko kaarteejais nozheelojamais gads ir saacies ! Laimiigu Jauno Gadu thumbsup.gif

Ha ha, man tas pats pa to 2007. gadu, nekādi nevarēju atcerēties, kas pa gadu tagad nāk, likās ka 2007ais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Biju saktiities saluutu Venstpilii, saluuts taa tiri neko kautgan neatceros kaa tur tiku peec tam nezin kaapeec mistiski atrados vienaa labaa miestinjaa...

Bet peec tam atkal pazuda filma, kaa tautaa saka:)

Bet peec tam jau baigos dancus grieza vallaa...

Peec tam kautkad kad saaka gaiss paraadiities es vilkos majas, bet taa arii neaizvilkos, pamodos nezinamaas sienaas, un pamatiigi sapeeja galva...

Peec tam grbeeju jau iet majaas bet se tev pa briinumu satik dazhus paziistamus cilveekus un tad jau airs nevareeja atteikt, un galva sapeeja ne pa jokam....

Kopsavilkuma viens no tiem Jaunajiem gadiem kur maz es kautko atceros...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...