Jump to content
GIGN Forum

money


acido
 Share

Recommended Posts

Man piedāvāja iespēju mazliet nopelnīt - viss, kas man jāizdara ir jāiedod savs konts, tad jāsagaida, kad tur ieskaitīs 10k un jāatdod nauda īpašniekam. Nauda neesot "tīra" un no ārzemēm. Tagad es gribu noskaidrot, vai man gadījumā nepiepisīsies VIDs un nebūs sūdi ? + man liekas, ka dienas laikā var uz kartes uzskaitīt tikai kaut kādus 600 Ls(man ir swedbank), vai arī to limitu var palielināt ?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka viss ir legāli, ja no nezināma konta, nezināmu iemeslu dēļ tev ieskaita 10 tūkstošus, no kuriem tev atlec kaut kāda daļa naudas un tev šī nauda jāatdod nepazīstamai personai, nezināmu iemeslu dēļ. Seems really legit to me!

Un nē - naudu no konta ( bankomātos ) var noņemt ar ierobežojumu. Naudu bankā ar personu apliecinošiem dokumentiem var izņemt uzreiz uz vietas, ja filiālē ir pietiekoši daudz naudas.

Protams, ka tu pēkšņi nez no kurienes saņemot 10 tūkstošus un uzreiz tos izņemot, neradīsi ne mazākās aizdomas.

Link to comment
Share on other sites

Man piedāvāja iespēju mazliet nopelnīt

Ja "mazliet nopelnīt" nav vismaz 50% no summas, padomā, vai ir vērts iesēsties par naudas atmazgāšanu. Kautgan arī par visiem 10k hujzin kādam dārzenim jābūt, lai to darītu.. :)

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Ok, man piekasās menti. Es viņiem saku, ka man centrā vienkārši kaut kāds ārzemnieks piedāvāja nopelnīt un es piekritu. un tādā veidā turpinu tēlot muļķi. par to mani var cietumā iesēdināt ? :)

šito dikti sen un daudz esmu dzirdējis,1ns pazīstams sēž jau ,vēl 2,5gadi jāatsēž,bet tur bija iepriekš nosacīts sods...Bet ar šito atmazgāšanu pietika,lai norautu savus 2gadus nosacīto + 1,5gadu par atmazgāšanu...Bija mikstināts sods jo sīkais un sieva paliek viena... Bet sīkākās niansēs nezinu,...

Link to comment
Share on other sites

Un cietumā, kad tevi valēs liels kuilis, arī varēsi iztēloties, ka neko nezini.

Man rajonā arī, 2vi sīkie šitā izdarija - 100ls katram solija, jau 2ned neko nav dabujuši, un vēl, pastāstiju, ar ko viss saistīts, tgd stromī.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu anglijā tas ir plus,mīnus pohuj,aizslēdz tev kontu un sliktākajā gadijumā paskalo smadzenes mentenē, bet te nav anglija.. Un noteikti te par tiem 10k,tev vairak par 500ls neviens nedos.. Tāpēc kāda jega taisit sev sūdus, 500 ls dēļ?

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Nu par 4k, neviens domaju nedzietatu, bet 10k, jau liekas smuka nauda. + banka nauda drosiba, ja nenorada tavu vardu, utt, neko neizsekos. Protams ja taja gala sakers, tad tev var but problemas.

Ko neizsekos, vid ir redzami visi darījumi privātpersonām pēc 1k Ls. 10k pārskaitījums no aizdomīga konta ārzemēs, naudas noņemšana un tā kā, ja tev ir kāda no normālajām Latvijas bankām, tad gaidi ciemiņus vai vēstuli par deklerācijas taisīšanu pēc kāda laika.

Uzskaitīt tev var cik grib, tu 600 ls vari noņemt ar karti, bet peč 10k tev būs jāiet uz banku un vēl iepriekš jābrīdina par saņemšanu skaidrā.

Link to comment
Share on other sites

Ok, man piekasās menti. Es viņiem saku, ka man centrā vienkārši kaut kāds ārzemnieks piedāvāja nopelnīt un es piekritu. un tādā veidā turpinu tēlot muļķi. par to mani var cietumā iesēdināt ? :)

Ja tev šķiet, ka, ar tik stulbiem stāstiņiem, var tikt vaļā no policijas, tad tev to muļķi nebūs grūti notēlot...

Un sods par tādu "mazliet nopelnīšanu" ir 3-8 gadi cietumā. Es domāju ir vērts riskēt!

Link to comment
Share on other sites

Naudas atmazgātāji atrod muļķi, kurš uz to visu parakstās, saņem, izņem un atdod naudu atmazgātājam Latvijā. Beigās visi atmazgātāji staigā laimīgi, bet tas naivais čalis, it kā nevainīgais, sēž aiz reztēm. Par šādām shēmām ir dzirdēts, reāli, daudzi tos 10k izņem vairākās bankās, pieņemsim, katrā pa 1k, bet es neparakstītos, jo risks tomēr ir augsts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...