Jump to content
GIGN Forum

money


acido
 Share

Recommended Posts

Cietumā neliks. Bet tā nav naudas atmazgāšana. Tā ir naudas zagšana no zagtiem banku kontiem. Tāda nauda ir kaudzēm - problēma ir to "izņemt". Kas notiks ar acido pēc tam - nu nekas jau traks nebūs. Banka gribēs atņemt to naudu, tādēļ tu, protams, neko nevarēsi vairāk turēt nevienā kontā un tev būs principā jāiet uz bankrotu. Ja tev nekā nav, nekā nebūs, tad - go for it- Tu esi bombzis un šis ir bomžu biznes. Vienīgi jāprasa sev ne mazāk kā 10%. Es uz ko šādu parakstītos tikai pie 50% (bet es neparakstītos.. :P). Galvenais - izņemt visu piķi, uzreizu komisiju iebāzt savā kabatā un atlikumu atdot čaļiem un pazust, jo pēc 1dienas jau tavā bankas kontā tā suma būs ar iztrūkumu (lasi - paliksi parādā bankai). Tādēļ pie viena iesaku uzreizu arī paņemt visus iespējamos SMS kredītus un trubu līzingā (ņem iphone vai S3).

Beefs

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pārskaiti man Ls 500 un paskatīsimies kas notiks... =] Vsp, a ja piemēram tos 10k, tu sūtitu vairākiem cilvēkiem pa 100 ls un tad tev viņu viņūs atsūtitu atpkaļ vai tad arī varētu daķert?

man liekas, ka viņš teica, ka viņam sava karte jādod viņiem, lai viņš neappiš tos mahinātorus.

Link to comment
Share on other sites

Rutaina saulite, svitraini draudzini par naudas atmazgasanu! Atmet sito dulllo domu mala! Reiz man bija labs draugs, kur tagad del sitas naudas pelnisanas bauda 4.5 gadus ilgo ieslodzijumu! Tiesa summas tur bija citas, bet princips ir tas pats!

Ka jau daudzi izteicas, naudas atmazgataji mekle tadus, kas piekrit sanemt un iznemt naudas. Respektivi gadijuma, ja tevi pieker, vienigais vainigais busi tu un neviens cits!

Ta ka padoma, vai kkada simtu latu pelna ir ta verta!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...