Jump to content
GIGN Forum

ForesT

Game Admin
 • Posts

  494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ForesT last won the day on September 12 2015

ForesT had the most liked content!

1 Follower

About ForesT

 • Birthday 02/09/1990

Profile Information

 • Location
  Riga-Livani
 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5617 profile views

ForesT's Achievements

Uubergeks

Uubergeks (10/23)

68

Reputation

 1. setinfo _pw , ja pareizi atceros
 2. ForesT

  MU online

  arī izskŗēju, par vecajiem labajiem laikiem, lidz 10lvl tiku,piligākā huinja
 3. Zinu ir Lietuvā tāda tākā bāze,kur iet šī elektrotehnika paletēs,tā ir atgrieztā tehnika,cik es sapratu un ir kkads procents,kas tajā paletē var nestrādāt. Varbūt kāds zina,kādas izsoles,jeb kko tādu,kur šo varētu iepirkt?
 4. ForesT

  online kazino

  https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=lv
 5. ForesT

  Interneta pieslegums

  Ja ņem no tiem izplatītājiem,vai hz kas viņi ir,kas zvanās. Iedod atlaidi un ir 20 eiriki mēnesī,ātrākais pieslēgums..
 6. ForesT

  Interneta pieslegums

  Nesen biju paņēmis lmt 4g uz testu, no rīta,pa dienu viss bija ideāli, 30+ megabiti,bet vakaros gan,hz kas tur notiek,parslodze vai kas, nevarēja pat normāli filmu onlainā paskatīties. ā un ja ņem no tiem,kas tur zvanās un piedāvā, viņi iedod to 5 vai 6 eiro atlaidi,mēneša maksai.
 7. ForesT

  Telefonu remonts

  ūdenī,pabija kādas 10 sekundes. Tāpat arī domāju, pofig strādā vai nestrādā,bet lai viss ir, kā bija iepriekš.
 8. ForesT

  Telefonu remonts

  Tātad lieta sekojoša,izmērcēju telefonu,aiznesu uz remontu,teica paskatīšoties vai var salabot. Tagad zvana un saka, telefonu var salabot,bet jāmaina displejs un viņam tur ķimerējoties, displejā radusies plaisa,bet tas neesot ietekmējis,displejs būtu jāmaina tāpat. Ko īsti darīt,sūtīt dirst un teikt,lai maina displeju,no savas kabatas? Kā es varu zināt,viņa vainas pēc viņš nestrādā,vai manas izmērcēšanas dēl. Pec būtības, aiznesu ar normālu ēkrānu,tad lai atgriež ar tādu pašu,ne tā?
 9. aha,no viena bērza,pieņemsim diena iztecini spaini,12litri. Dienā gandrīz 1k, no viena bērza? 80 centi, varbūt reālā cena,bet domāju ka ir pat zemāk..
 10. ForesT

  Just5 Blaster

  Ir kritis pāris reizes uz asfalta,bez nekādiem aizsargvācinjiem,izturējis godam kamer juststam paziņa uzsēdās virsū un zirneklītis klāt.
 11. http://www.salidzini.lv/search.php?q=usb+sound+card&offset=14
 12. arī bija tāda problēma,tikai nebiju LV,lai nomainītu prasīja astronomisku summu,te protams tas ganjau ir 10x lētak. nopirku šito huinju pa pāris eirikiem un lietoju laimīgs http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nh22nfed1mmkb1kuvas.jpg]
 13. citā pc,citos caurumos,visur viens un tas pats. Izmēģināju arī tos draiverus,nekādu izmaiņu. kad es izdzēšu to unknown usb device un pēctam scan for hardware changes,sākumā viņs instalē,tad atkal aiziet failed. Man jau liekas, ka tur telefonam kkas beidzās,ar to usb http://www.bildites.lv/viewer.php?file=sz17lrog0syuinorud53.jpg]
×
×
 • Create New...