Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Taisnība jau ir. Pats šogad piebeidzu augstskolu, diploms ir, kur eju pieteikties darbā, prasa tik pieredzi. Par diplomu kā tādu, nemaz neprasa, ja pats, protams, nepiemin. Pats esmu diezgan meklējis, rezultāts apaļa 0. Tāpēc gribu doties prom, mazliet jau viss riebjas

Un tas nav nosodāmi, ka kāds cits grib papelnīt kkur citur, vismaz ārzemēs var nopelnīt dafigā salīdzinot ar Latviju.

Ja vēl esi baigais vecis ar teicamu angļu valodu, tad diezgan lielas iespējas arī Anglijā izsisties uz augšu.

Antisociāliem frīkiem vienmēr būs problēmas atrast darbu. Ja tu esi nekomunikabls īpatnis ar tizlu runu, nepatīkamu balss tembru - labāk tiešām nolīst noliktavas tumšajā kaktā. Es to NEKĀDĀ veidā necenšos šobrīd attiecināt uz cilvēku, kuru quotoju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

ja tu advokātus un direktorus salīdzini ar apkopēju, kuru i to piespēlēja, man tiešām bails iedomāties kādos apstākļos tu izaugi, ka normāls darbs priekš tevis ir kaut kas nereāls.

p.s. tu esi nudien dumjš, piedod

un ko tad tavs advokāts ar direktoru piespēlēs? būsi nākošais jurists vai augstskolas direktors? nekas tu nebūsi. biji sīks dirsējs, tāds arī paliksi.

bet nu, ko tad es, fabrikā strādājoš cilvēks, kas nedēļā strādā 6 dienas un katru nedēļu saņem +/- 400 gbp, varu pateikt, ak mēs melnstrādnieki :D

Link to comment
Share on other sites

Es varu pateikt to,ka ir divi cilveki tipi. Vieni, kuri kautvai Uk, kaut Zambijaa aizbrauks, nopelnis, iegus.

Ir otrs cilveku tips. Taadi daunji kaa RHDZS vai kaa tur. Muzhigi dzivos uz vecaku rekjina, centisies dzive kautko sasniegt pateicoties citiem, spraudis batonus un suukas pimpi. Straight away.

Es teiksim pats uz UK braucu ne tik ljoti piepelnities, kaa uzlabot anglju valodas zinashanas, jo labi apzinos, ka viss klust daudz internacionalaks, lidz ar to kachaju skillu nakotnes biznesam. Kautgan jau tepat ir vairaki mazi biznesinji aizgajushi uz urra.

Lielaka dalja shito gudro dirseju aizmirst to, ka kamer studee, macas , vai vienkarshi meklee vietu dziive, dzivo uz vecaku rekjina , vai vismaz piektdienas njaud mammai ar sunja acim lai iedod 20nieku aiziet kautkur.Manas acis tadi cilveki ir pielidzinami invalidiem, jo tikai invalidii pashi nespej sevi uzturet.

Man vecakiem vienmer ir bijis pietiekami daudz naudas, ir bijushi pat izteikti ziedu laiki, bet vinju sasniegumi nekad nav bijushi noteicoshie mana dzive. Pats vienmer esmu sities kaa nu ir sanacis. Taa, ka apzinajos ,ka LV nespeju pilnvertigi nodroshinat sevi ar dzivesvietu, darbu, normalu iztiku, es nevis sedeju uz vecaku rekjina ka parazits, bet devos uz UK.

Un tas ari ir viss,kas manuprat par sho ir jasaka.

Visu izshkjir rezultats

Tiem,kas turpinas piedirst topiku , piedirsishu mutee.

Link to comment
Share on other sites

Es varu pateikt to,ka ir divi cilveki tipi. Vieni, kuri kautvai Uk, kaut Zambijaa aizbrauks, nopelnis, iegus.

Ir otrs cilveku tips. Taadi daunji kaa RHDZS vai kaa tur. Muzhigi dzivos uz vecaku rekjina, centisies dzive kautko sasniegt pateicoties citiem, spraudis batonus un suukas pimpi. Straight away.

:D made my day. es isti nesaprotu kadel tu tik loti lepojies ar to savu shanci UK un vai tiesam tas ka tev ir darbs noliktava tev liek justies +/- ka profesionalam psihologam

bet nu es netaisos strideties, ja cilveks prata zinaa ir +/- kaa auns , tad ko nu tur, veiksmi tev dzive! nopietni!

p.s. ja tu centies kka insultet etc. tad vari necensties.(uz prieksdienam, laika taupibas nolukos)

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Vairs nevarēju izlasīt to murgu , kas te tajās lapās sarakstīts. Tā īsi un konkrēti - Uz UK brauc tie , kuri nevar atrast normālu darbu savā proffesionālajā sfērā , pārsvarā tas ir mazkvalificēts darbaspēks , respektīvi cilvēki bez noteiktas proffesijas , kurā viņi būtu erudīti . Tātad parasto darbu veicēji. Tie kuri grib rauties UK līdz kkadam menedžera amatam kkādā #34 un vēl ir tādas 70 noliktavas , tad uz priekšu - kādi 5 gadi paies. Kamēr LV paliek tie , kuri redz sevi darba tirgus apritē , kā spējīgu speciālistu savā arodā un arī saņem attiecinošu algu kvalifikācijai. Kas būtu tie 500LS+ , ar ko LV nemaz nav tik slikti . Protams vienmēr strādā princips , jo vairāk saņem jo labak , bet ar to kas ir , ar to jāsadzīvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:D made my day. es isti nesaprotu kadel tu tik loti lepojies ar to savu shanci UK un vai tiesam tas ka tev ir darbs noliktava tev liek justies +/- ka profesionalam psihologam

bet nu es netaisos strideties, ja cilveks prata zinaa ir +/- kaa auns , tad ko nu tur, veiksmi tev dzive! nopietni!

p.s. ja tu centies kka insultet etc. tad vari necensties.(uz prieksdienam, laika taupibas nolukos)

Ja jau centies veidot gudrā tēlu, tad vismaz raksti gramatiski pareizi. Un autoram labāk būtu taisīt jaunu topiku - lai jau te tā patiesība tiek atklāta! Varbūt uzmest vienkārši balsošanu? Jo nu ir taču jānoskaidro, kurš dara pareizi. Kā tad mēs dzīvosim tālāk savādāk?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

:D made my day. es isti nesaprotu kadel tu tik loti lepojies ar to savu shanci UK un vai tiesam tas ka tev ir darbs noliktava tev liek justies +/- ka profesionalam psihologam

ja tu uzskati, ka mēs šeit aprobežojamies tikai ar noliktavas staffu, tad tu esi totāls daunis, nē, nopietni!

ej sēdi tālāk mammai klēpī un sapņo par to, cik dzīvē augstu tiksi ar citu palīdzību.

urban, man te viens skolotājs (vēstures) arī strādā. čalim cepuri nost, 2 augstākās, gudrs pēc vella, bet viņš tik un tā hujārī UK pa noliktavu. Un nejau tāpēc, ka viņš ir stulbs un nespēj konkorēt ar citiem, vienk. atalgojums ir pārlieku smieklīgs priekš tā, ko viņš spēj.

jā, viņš meiģināja arī šeit skolā tikt par vēstures skolotāju (džekam anglene ir perfekta), bet tas jau ir cits stāsts...

Link to comment
Share on other sites

Tā ir , LV ir viena problēma ar algām specifiskām proffesijām - pārsvarā tās ir valsts sektora professijas kā - skolotājii , policisti , ārsti etc . Bet LV , ja strādā banku , IT, PR, mediju vai arī pats taisi savu biznesu . Pikji var adekvātu nopelnīt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...