Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Rindas garas slimnīcā, bet privātpraksēs tev atstās bez biksēm, un tur ģimenes ārsts maksā 50-70 eiro vizīte :)

Tu laikam esi idiots, jo te nav nekādu Euro :D

Man vienīgajam liekās, ka tu ne sūda neko nezini, bet turpini šeit dirst savu bezjēdzīgo sūdu?

Link to comment
Share on other sites

Par atvaļinājumu es jautāju tādēļ, ka gribēju zināt, vai tas ir apmaksāts. TB - LV strādājot 11 mēnešus mēs nopelnam 1 mēnesi apmaksātu atvaļinājumu (reāli tas nozīmē + ~10% pie algas). Par inšurance numuru es jautāju tādēļ, ka gribēju zināt, vai tas inšurance izmaksā slimības pabalstu (maksā tik pat, cik maksātu, ja tu ietu uz darbu, bet tu guli mājās gultā) + vai tas inšurance apmaksā vizīti pie ārsta.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Par atvaļinājumu es jautāju tādēļ, ka gribēju zināt, vai tas ir apmaksāts. TB - LV strādājot 11 mēnešus mēs nopelnam 1 mēnesi apmaksātu atvaļinājumu (reāli tas nozīmē + ~10% pie algas). Par inšurance numuru es jautāju tādēļ, ka gribēju zināt, vai tas inšurance izmaksā slimības pabalstu (maksā tik pat, cik maksātu, ja tu ietu uz darbu, bet tu guli mājās gultā) + vai tas inšurance apmaksā vizīti pie ārsta.

Beefs

Tak beidz ķēmoties, tur nelaiž nekādas nedēļas uz slimības lapas. labi ja 3 dienas.

Tu laikam esi idiots, jo te nav nekādu Euro :D

Man vienīgajam liekās, ka tu ne sūda neko nezini, bet turpini šeit dirst savu bezjēdzīgo sūdu?

Tu nemāki pāriet uz mārciņām? Tad paliec ar noliktavā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tu nemāki pāriet uz mārciņām? Tad paliec ar noliktavā.

Es nemāku? Runa iet par UK, tātad, naudas vienība šeit ir GBP, tātad, ciparus rakstam ar gbp nevis LV, Euro, USD vai sazin vel ko...

Tik daudz zini, ka beigās nezini neko!

Link to comment
Share on other sites

Es nemāku? Runa iet par UK, tātad, naudas vienība šeit ir GBP, tātad, ciparus rakstam ar gbp nevis LV, Euro, USD vai sazin vel ko...

Tik daudz zini, ka beigās nezini neko!

Kāda starpība? es joprojām rēķinu visu dollāros, atrodoties jebkurā valstī...

Link to comment
Share on other sites

Nu bļā, ko nozīmē nelaiž? Strādā aukstā noliktavā un dabon kakla sāpes/angīnu. Augsta temperatūra, nedēļa mājās uz antibiotikām. Ko darīt? LV vari mierīgi čilot mājās un vēl par to saņemt slimības pabalstu (75% no algas). Par atvaļinājumu jau viss skaidrs - tāda jums UK nav -> reāli algai jāņem nost 9% (proti - 8GBP/h patiesībā ir 7.35GBP/H).

Joprojām ir jautājums, ko jūs tur darat, kad reāli noliekaties slimi?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu bļā, ko nozīmē nelaiž? Strādā aukstā noliktavā un dabon kakla sāpes/angīnu. Augsta temperatūra, nedēļa mājās uz antibiotikām. Ko darīt? LV vari mierīgi čilot mājās un vēl par to saņemt slimības pabalstu (75% no algas). Par atvaļinājumu jau viss skaidrs - tāda jums UK nav -> reāli algai jāņem nost 9% (proti - 8GBP/h patiesībā ir 7.35GBP/H).

Joprojām ir jautājums, ko jūs tur darat, kad reāli noliekaties slimi?

Beefs

A tur ārsti nedod tik ilgas slimības lapas.

Link to comment
Share on other sites

/lurk off

Holidays , Sick Pay

Aaa, un Kaupo, slimniicas pakalpojumi, atskjriibaa no LV, sheit ir bezmaksas. Rindas, cik noprotu, nav lielaakas kaa LV, un ja runaa par gjimenes aarstiem - es pierakstiijos pie tuvaakaas polikliinikas bezmaksas un arii par apmekleejumiem nekas nav jaamaksaa. Ja runaa par rindaam - ja nav nekas akuuts, tad var naakties pagaidiit (draugam bija jaagaida pusotra nedeelja uz gjimenes aarstu), bet nu ja ir vajadziiba, tad arii tajaa pashaa dienaa vari tikt pie aarsta. Taa pat arii var tikt pie aarsta sestdienaas/sveetdienaas, jo pastaav "walk-in" kliinikas, kur nav nekaadu pierakstu un dziivaa rinda.

Un jaa, Kaupo - Tava pieredze un informaacijas avoti par sho teemu aprobezhojas ar "viena tante teica", kas, diemzheel, nav iisti korekti un tevi atstaaj bleejoshas aitas lomaa.

/lurk on

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Un jaa, Kaupo - Tava pieredze un informaacijas avoti par sho teemu aprobezhojas ar "viena tante teica", kas, diemzheel, nav iisti korekti un tevi atstaaj bleejoshas aitas lomaa.

/lurk on

Hmm interesanti, pastīsimies, ko guugle saka. Bet aita, jau es neesu, jo esmu Latvijā.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Kaupo, nopietni, ja varētu katrā šī topika tavā postā ieliktu mīnusu, tad tev būtu padsmit mīnusu vairāk. Nezinu tevi, bet pēc tā, ko tu šeit raksti varu noprast, ka tu esi viens no tiem, kas dirš bezjēgā un tikai pēc tam noskaidro kā ir patiesībā. Tiešām žēl topika autora, ka tādi kā tu piedirš bezjēgā visu.

edit: nemaz necenties atbildēt uz šo postu, tiešām, nevajag!

Edited by Zorg`s
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

O! Tad jau kā pie cilvēkiem! :)

Beefs

Edit: bļā bet kas tā par huiņu, ka nūbi, kas neko nejēdz, piedirš forumu. Kāda jēga kaut ko rakstīt, ja tu neko nerubī.. wtf??!?! :/

eu, paga, gadijumā tas nebiji tu, kas šajā topikā iedirsa šo sūdu?

Braucam kopā, pikaso! :)

Pēc visa spriežot, es noliktavā raujoties saņemšu tikai mazliet mazāk (pāris 100LVL), kā LV. Galvenais, lai varu uz mājām 800Ls mēnesī sūtīt un pats tikmēr čilot pa GB noliktavām un dzīvot bomzīgā 1/2 dzīvoklī, jo man jau ZB katru vakaru skatīties to jobano 50" plazmu un sēdēt internetā un rīt cūkgaļas cepešus - ķipa nekā cita dzīvē neeksistē... ZB bikses uz biroja krēsliem deldēt. Tā es bikses 2mēnēšos izdeldēju! .. Direktooor, es rakstu atlūūgumūū, man pietiek, man pietiek..

Karoče - GB - es nāāāku! :)

Beefs

Edit: ak jā un tie bezgalīgie bērni un draudzene omg man pietiek, man pietiek... direktooor!!!

Link to comment
Share on other sites

OK. Kaupo un citiem daunjiem par gudribam tiks warn levels, ja veel ko redzeshu tikpat stulbu.

Lai arii biifa teksti, kaa vienmer ir pastulbi, vinsh vismaz jautaa realas, interesejoshas lietas.

Katraa zinjaa, shis topiks ir sevi izsmeelis enivei , jo tuliit buus pabeigts man f.a.q par UK visu procesu no a-z.

Uzblieziishu jaunu topiku, kuraa buus aktivas vakances, f.a.q, un ja tur kaads pamaniisies iedirst huinju dabuus no manis peec maksimalaas programmas.

Ceru, ka nevienam no lielajiem pranjikiem nekas na iebilstams par sho visu, jo es piedavaju iespeju, lidz ar to tiem, kam taa tik tiesham ir iespeja, varbuut pat vieniigaa - nav jalasa idiotu komentari un stulbi jautajumi.

Ja nu tomer gign vadiibai ir pretenzijas, tad augusta beigaas kad taisos aizshaut liidz lv, taas apsolos nosliicinaat sheikos.

un jā - Atvaļinājums gadā ir apmaksāts. Man pat kautkur ir pieejama visa atvaļinājuma rēķināšanas formula

tobiš : darba stundas x kautkaads multiplier x kautkas veidoja tavu atvaļinājumu.

Es teiksim strādāju daudz virsstundas, tādējādi gadā uzrauju vēl gandrīz papildus nedēļu, itogo iegūstot 5 nedēļas, meibi pat vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Darbs DHL " Nisa Today's"

Darba apraksts :

Darbs - Driver's Mate.

Darba pienākumos ietilpst preču izvadāšanu pa veikaliem kopā ar DHL šoferiem. Preču izkraušana, tukšo keidžu savākšana, kravas auto pieskatīšana šofera prombūtnes laikā.

Darba diena līdz 8h - 10h . Samaksa 8,20 GBP/h

Darba ilgums - 6-8 nedēļas.

Riktīgi labs darbs haļavščikiem. UN tiem, kam vajag darbu vasarai.

Tiem, kas grib pēc tām 8 nedēļām palikt - nav problēmu. Pārtransfērosim uz citiem saitiem, vai to pašu DHL.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, laikam kādam uzkāpu uz jūtām, bet viss ko pateicu ir no pieredzes cilvēkam UK. Un par dauni man grūti sevi nosaukt, jo man darbs Latvijā ir.

Nu, tad nepļutī par lietām par kurām tu neko daudz nezini. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kādi vecuma ierobežojumi jūsu piedāvātajās vakancēs arī ir? Kā ar kādu minimālu garantiju vai vismaz atsauksmes?

Vecuma ierobežujumi - tādi nav (protams, ja tev ir zem 18, tad tu neskaities).

Minimāla garantija, huh, Es, Miedziņš, joJO^, Jurko der?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hei, joprojam man ir ko piedavat!

Joprojam ir pieejams darbs noliktavaa TESCO Harlow

Darbs TESCO noliktavaa Snodland, Kent

Darbs DHL noliktava " House of fraser" , wellingboro'

Darbs DHL " Marks & Spencer" noliktavaa, Thurrock. ( Darbs paarishiem un meiteneem)

Daudzaas lokacijas ir dabuutas jaunas dzivesvietas, taa ka iesaku pasteigties, ja gribas tikt istabaas, kuras vel nav letinju pieguleetas :D

Joprojam sazinaties ar mani var skype - dyversant_cs, email - [email protected].

mobile - +447714711367

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...