Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Aktuālās darba vakances :

Tesco Harlow - Darba vakance Harlow Tesco noliktavā paredzēta vīriešiem, kas vēlās strādāt mainās, aukstā noliktavā +3C un +12C. Darba pienākumos ietilpst pasūtījumu komplektēšanu un pakošana veikala vajadzībām.

Darba samaksa 6.08 - 9.20 GBP/h

Darbs, protams, pasmags, bet tiem, kuriem ir vajadzīgas lielas finanses īsā laikā, tas ir tas ko vajag.

Nedēļā var droši nopelnīt 350 GBP un uz augšu

DHL Nisa Todays - Darbs DHL noliktavā, Princips tāds pats kā tesco - picking ( noteiktas preces , jākrāmē

" Keidžos" noteiktiem veikaliem. Atšķirība ir tajā,ka nepieciešamas vismaz puslīdz labas angļu valodas zināšanas jo picking notiek nevis ar rokas datora palīdzību kā iekš TESCO a.k.a supergadžets AMTiška, bet voice-picking - runajot mikrefonā. Tāpēc vajag tieši normālu izrunu.

Samaksa 6.08 - 10 GBP/h

Dhl ir savas atšķirības no tesco. Vairāk paredzēts tiem, kas ir uz ilgāku laiku, jo attieksme ir foršāka ilgtermiņā.

Marks & Spencer - Thurrock( london)

Darbs meitenēm noliktavā. Atšķirībā no citām noliktavām, šī nav aukstā tipa noliktava, iekšā silti, forši, tikai meitenes kolektīvā. Nav ne safety boots, ne vestes ne ķiveres. Darbs - Bērnu drēbju pakošana. Samaksa 6.08 + bonusi par iepakotajām drēbēm. Vidēji sanāk pelnīt 7,50 - 8,50 GBp/h ar čaklām rociņām:)

Visi jautājumi, vēlmes, help & support - PM, skype:dyversant_cs

Link to comment
Share on other sites

Epix ja nezini neruna! Pirmas 2 nedeljas ir ka treninu nedeljas un maksa 6,2 GBP ( <C> diviits) poundi stunda un pec tam divam nedeljam jasak taisit pašam procents un ja esi leens tad pelni tos 6,08 (gliemežu ātrums). Ja esi jauns un tev neaug rokas no dirsas ara tad mierigi var taisit tos 100% un pelnit 9,2 stunda!

Link to comment
Share on other sites

Radical, ja brauc uz Harlow, vari nebaidīties, te ir daudz cilvēku no GIGN, palūgšu nokomentēt, ja tas kādam rada drošības sajūtu.

Epix es pēc dabas esmu pārāk labsirdīgs lai vestu cilvēkus uz appisienu.

Reku kautvai Jurko , kuram šeit sanāca tā, ka nebija dzīvesvietas, tika mana personīgā istaba bez liekām runām, kāmēr atradu kautko.

Samaksa virs 9.20 ir overtaimos, svētku dienās utt.

Link to comment
Share on other sites

Epix, nezinu ko tu te gribi panakt, bet laikam jau tev savs darbs neapmierina, ja reiz centies atrast kur piepisties citu darba, meiģinot sevi nomierinat :) Ka lai tev izstasta, samaksa ir par videjo uztaisito procentu nedeļā. Esmu šeit gandriz gadu man ir bijušas kadas 4 nedeļas (ieskaitot treniņus) kuras nedabuju maximalo procentu. Taka stradaju naktis man samaksa darba dienas ir 10,5 un brivdienas 12gpb/h.

Link to comment
Share on other sites

ar manu darbu viss ir vairaak kaa okej, es tikai lidz galam nebiju izpratis situaciju tapec ari radas aizdomas, ka kaut kas nav tiirs, kaa arii, lai cilveki neiekristu, ja nebutu izskaidrojuma, mana atvainosanas. Bet vienmer jau ir jatur rezerves gadijumos, kad viss noiet greizi, kaa piemeram, diviitis. Kadreiz kads kaut ko prasiis par iespejam UK, vismaz bus variants ko varu ieteikt, tas arii viss.

Link to comment
Share on other sites

Man vispār arī jau sāk lidināties aizdomas, ka k-vai mana projekta ietvaros ir vērts braukt strādāt ar pašu projektu uz Ukiju, galu galā, lai to projektu sāktu izbīdīt, vajag detaļas, kuras iekš UK maksā ap 60 poundiem, bet šippings uz šejieni f* 300 poundus. Pilnīgi sirsniņu grauž, ka iekš LV ir viss tik dārgi un nesamērojami ar vidējā latvieša algām. ):

Link to comment
Share on other sites

Da lol kā var pierast pie 9GBP/H? Cik tad tu stundas rulē mēnesī (kaut arī tam nav nekāds sakars ar iepriekšējo jautājumu)?

Beefs

Beef, piedod man, bet šis ir mans pirmais realais darbs, pat mazāk kā gadu atpakaļ man vecaki deva naudu un bija jaiztiek ar 300ls menesi, tākā jā, esmu pieradis pelnit 1500 poundi menesi un jā, man poxuj, ka tev ta ir maza nauda!

Link to comment
Share on other sites

Nu 1500 pundi menesī pat pie 9GBP/H nozīmē, ka tev jāstrādā ~200h mēnesī. Kad tad tev paliek laiks dzīvei? :)

Es saņemu līdzīgi, bet nu man ir pie tā grūti pierast. Precīzāk sakot - es pierodu tik ātri, ka ātri vajag vairāk! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu 1500 pundi menesī pat pie 9GBP/H nozīmē, ka tev jāstrādā ~200h mēnesī. Kad tad tev paliek laiks dzīvei? :)

Es saņemu līdzīgi, bet nu man ir pie tā grūti pierast. Precīzāk sakot - es pierodu tik ātri, ka ātri vajag vairāk! :)

Beefs

easy, no rīta atnāc mājās, nomazgājies, paēd, ej gulēt, pēc pusdienām esi izgulējies, līdz vakaram laika dakuja, aizej uz centru vai vel kko padari, kr4. laika ir salīdzinoši daudz.

p.s. GIGN kolektīvam @Harlow ir pievienojies arī joJO^.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Jā, jāstrādā ir katru dienu.

No cikiem līdz cikiem? Tas ir atkarīgs no maiņas, kurā tu esi. Tesco rīta maiņa sāk no 6.00, 7.00 līdz 14.00. Vakara maiņa (late shift) no 2, 3, 4 dienā līdz (no) 10 līdz 12 vakarā/naktī. Bieži vien piedāvā garās maiņas, tobiš no 11 rītā līdz 10 vakarā.

Nakts maiņas no 10, 11 līdz 6 rītā. Arī naktiniekiem bieži vien piedāvā garās maiņas no 7 vakarā līdz 6 rītā.

Par DHL prasi pašam divītim.

Link to comment
Share on other sites

Darbs nav smags uz rokam vai muguru, bet tieši uz kājām! 11 h dienā būt uz kājām dažam sagādā tādas mocības, ka braucot majas ar riteni gadās iebraukt grāvī! Ja reali gribi arī kaut ko citu darīt, ka tikai pelnīt naudu, tad labākais variants ir rīta maiņa, jo darbs bieži sākas no 07:00 vai 08:00 rītā līdz 14:00 dienā, kā rezultātā būs daudz brīva laika, bet saņemsi arī attiecīgi ap 200-250 poundi nedēļā no kuriem 50-70 poudi aizies īrei! Pats eju spēlēt basi un šad tad aizeju uz baseinu, bet tākā esmu pārvācies uz centru esmu arī apsvēris sākt iet uz zāli, jo viņa man ir 500 metru attālumā! :)

Link to comment
Share on other sites

Pusdienas pārtraukumi maiņas laikā ir? Un baro vai pašam sava paika jāņem?

Cik aiziet mēnesī ēšanai apmēram?

Bet katram atsevišķa istaba vai ir arī jasabīdās kopā vienā istabā vairākiem?

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Jap, pusdienu pārtraukumi ir. Abos warehous`os pa 30 min.

Ja Tesco tev par šīm 30 min. nemaksā, tad DHL - maksā.

Bet Tesco paļubomu var vairāk nopelnīt ar visiem lunch brake.

Paiku var nopirkt uz vietas, gan siltos, gan sendičus, var arī pats no mājas ņemt līdzi.

Nauda ēšanai - tas ir kā kuram. Cits nedēļā iztērē 40 gbp, cits 20. Viss ir atkarīgs no tavas ēdienkartes, laika paikas pagatavošanai, slinkuma :)

Par istābām jau teica, ka def. dzīvo pa divi, var arī iehavot single room`u, bet tas jau ir mazliet dārgāks prieks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...