Jump to content
GIGN Forum

dyversant
 Share

Recommended Posts

Malaci. ta turpinat atbalstit savejos , es par vissiem 100.

Tik nesaprotu sitos idetajus kas ineerese cik cilveks nopelna par iekartosanu, butu priecajusies ka ir kas tev iedod no sakuma dzivot un darbu, talak jau atkarigs no katra pasa, anglija cilvekiem kas grib stradat vienmer ir.

Pats darbu seit atradu uz 2 mensi 3 dienu laika, nu bet tas jau atkarigs no katra pasa

Link to comment
Share on other sites

Divits paris dienas atpakal izpalidzeja iekartot darba divus kolegus, kas hauzinga spiezti pamet Guernsey salu! Sazinajos ar Diviti, visu sarunaju, atstastiju toposajiem braucejiem, tiesa piemirsu atgadinat par maksu! Pecak, pie nakamas tiksanas atvainojos un paspastiju, ka ir jamaksa naudinas, par sada veida pakalpojumu! Tas vinus nemaz neizbrinija, jo tas ir tiri normali, ja cilveks, kurs visu tev atrod un izdara tava vieta, velas ar to nopelnit! Jo braukt uz savu galvu - nav prata darbs!

Ir protams agenturas, kuras panem naudu un aizsuta tevi uz vietu, kura neeksiste!

CHEERS

Link to comment
Share on other sites

lieta tada , ka man draugs tiko aizbrauca uz angliju vinu aizveda lidz kaut kadai nodarbinatibas agenturai, tur ari vinam atrada darbu vins pats tika lidz tai firmai un saka stradat. Tas pats ari attiecas uz dzivesvietu vinam tur piedavaja dzives vietu kur ari vins tagad dzivo un maksa iri. Vienigais pa ko vins maksaja tas ir pa celu, ko brauca uz turieni. Es te nemeginu padarit kadu tagad par slikto, bet nu ta vins ir. un ne es to neizdomaju.

Sakuma es ari domaju braukt caur dyversant , bet nu iekartosanas maksa ir 300 ls+ vel cela izdevumi. ( tas ja brauc caur dyversant )

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Baek, forsi.

Kad vel biju UK, aiz gara laika biju palasijis dazus rakstus, par Latviesiem @ UK, kuram paveicas, kuram Ne! Dazi atbrauc, neko neatrod un labi, ja vispar aizbrauc majas ;/

Man bija ta, ka paradijas doma, tad uzjautaju pazinam, ka viniem tur iet etc.. Vai nevares izlidzet ar darbu un dz. vietu! Ar dz.v. izpalidzet vareja jebkursh no viniem, bet darbu garantet man neviens nevareja! Teica, ka var paveikties un atrodu atri, var sanakt, ka nedelas divas bus jamekle! (caur agenturu)!

Bet tie ir vinu teiktie vardi, pats uz savas adas neapnemos meiginat, tadel braucu caur galiem! Btw, neesmu UK ^^.

Btw, par 300paundu iekartoshanas maksu ar diviiti var visu ko sarunat ^^,

CHEERS

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Tu man rakstiji 300 ls , ka teici ta ari uzrakstiju. Es te neko neesmu izdomajis.

tad man ir ljoti jaatvainojas ;)

Protams, es esmu samera atbildigs par iekartotajiem, lidz ar to esmu fleksibls dariishanaas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Joprojām aktuālas vakances ir DHL " Marks & Spencer" noliktavā, Thurrock pilsētā. Darbs pārīšiem un meitenēm, bez visiem safety sūdiem!

Drīz varētu būt atkal daudz vakaņču arī DHL un Tesco warehouse`os, jo vasaras sezona tuvojas noslēgumam, līdz ar ko būs daudz neaizpildītu vakaņču, jo vel vairāk, vairāk darba, vieglāk uzsist performanci, tātad, lielākas algas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tu par DHL Turokā vai ko? Katrā darba vietā algas atšķirās, jo katrā vietā ir savādāka strādāšana, piepūles līmenis (ja drīkst tā teikt), piem. man Harlowas Tesco nedēļā sanāk uz papīra 559.45 (vidēji), bet uz rokas paliek 430 gbp. Nodoklī tiek iekļauts gan NI, gan TAX.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Teletuubijs

Jā, vakances ir pieejamas Tesco vērhausā, par DHL nezinu, jāgaida, kad divīts atdzīvosies.

Par cik sen neesmu viņu vaigā redzējis, tad arī īsti neesmu informēts par pieejamo darba staffu šeit.

Link to comment
Share on other sites

Hei! Vakances ir, un buus :)

Vienkarshi tagad ir jatiek galaa ar esoshajiem stradniekiem, jasaforme visas dzivesvietas , lai viss skaidrs cho pa chom, tikai tad es njemshu jaunus . TAKAta

P.S Vecit es kautka emailu neesmu sanjemis. atsuti ludzu velreiz :)

Link to comment
Share on other sites

Hei! Vakances ir, un buus :)

Vienkarshi tagad ir jatiek galaa ar esoshajiem stradniekiem, jasaforme visas dzivesvietas , lai viss skaidrs cho pa chom, tikai tad es njemshu jaunus . TAKAta

P.S Vecit es kautka emailu neesmu sanjemis. atsuti ludzu velreiz :)

Es aizsūtīju velreiz!!

Tev tak ir tāds ēpasts -> renars.lauskinieks@gmail.com

Ja atkal nav aizgājis, tad es nosūtīšu uz draugiem vēstuli ;)

Hei! Vakances ir, un buus :)

Vienkarshi tagad ir jatiek galaa ar esoshajiem stradniekiem, jasaforme visas dzivesvietas , lai viss skaidrs cho pa chom, tikai tad es njemshu jaunus . TAKAta

P.S Vecit es kautka emailu neesmu sanjemis. atsuti ludzu velreiz :)

Es aizsūtīju velreiz!!

Tev tak ir tāds epasts -> renars.lauskinieks@gmail.com

Ja gadījumā atkal neaizgāja, tad uz draugiem vēstuli aizsūtīšu vai PM.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši pizģec.

Es tiešām nesaprotu, vai tas tagad ir normāli, ka jau 12. klases skolnieks ir nospriedis sev mērķi kraut kastes un strādāt noliktavā? Tad nahuj bija vajadzīgs 12 gadus mocīties? Varēji jau sākt šancēt kā melnstrādnieks pēc 9. klases.

Kur mūsdienu jauniešiem ir palikuši kaut kadi mērķi dzīvē? Kur ir palikusi elementārā ambiciozitāte?

Kaut gan, ko es te stāstu, lieki sacepos. Čakarējiet savu dzīvi paši.

Kādā sakarā? Varbūt cilvēks vēlās aizbraukt piepelnīties uz kādu gadu? Kā tu vispār zini, ka viņi pastāvīgi taisās tusēt tajā noliktavā?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...