Jump to content
GIGN Forum

Marihuānas Dekriminalizācija Latvijā.


MašīnZaglis
 Share

Recommended Posts

he hē, labais . Nē,neesmu gan nekāds pajolis,paklau,ja ar mani runā normāli tad tikpat normāli varu arī sniegt atbildi , bet ja uzprasies tad nevajag pīkstēt,starpcitu mani ir ļoti grūti aizkaitināt, tapēc nesaceries, n00b. :)

un Epix tu esi vienkārši rofl personība, ienāk un no malas grib kādu pret kādu sakurināt.

Un redz,ja pa brīžiem ievelk kādu dūmu,tad raksturs nav tāds kā Ame vai dažam labam kuri par katru vārdiņu aizsviļas un tādā garā..

Link to comment
Share on other sites

un Epix tu esi vienkārši rofl personība, ienāk un no malas grib kādu pret kādu sakurināt.

Un redz,ja pa brīžiem ievelk kādu dūmu,tad raksturs nav tāds kā Ame vai dažam labam kuri par katru vārdiņu aizsviļas un tādā garā..

nu bet vajag kadu jautribu savadak - tu esi lohs, pretii seko - pats tads :D come on :D

raksturs jau no pipesanas nemainas, uzskati mainas.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi pārāk agresīvs, bail būtu kurīt zāli ar tevi. Tas ka tu visu tik ļoti uztver uz sevi, nav mana vaina. Es neesmu aizsvilies, man fascinē cilvēki, kuri uzskata, ja posts nesastāv no smailijiem, tad viņš runā nopietni un tieši. special for you - :)

noob

Link to comment
Share on other sites

Kātad Ame , es vispār jakas godīgi tikko pats uzkurīju , mans druags aizgāja mājās tpc es te čill pie PC

nu bļe tak agresīvs WTF , Internetā var rakstīt vienu bet dzivē ir pavisam cita persona ;) . Es jau neuztveru neko uz sevi,vispār tu jau sāki dirst pa vistām un gaiļiem bļe

pikaso - sūds varbūt esi tikai tu ,nejau w33d :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak bla , es vienkārši ieliku linku kur kas grib var nobalsot un viss, nevis bļeģ gāju teikt visiem: davai,balsojat,ja ble!

Ja bla reiz bla tev bla negribās bla neko bla te bla reklamēt bla, tad bla nebūtu bla te bla savu bla sūdu bla nemaz bla licis bla!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir aizliegts tātad ir noteikti ir iemesli kādēļ... ASV ar;i atļauts divu tipu slimniekiem - tim kuriem ir vēzis un garīgi slimiem...

haha, ne gluži. Katrs potheads vairums 'liberālajos' štatos(piemēram cali, colorado) var sazīmēt sev medical marijuana karti un brīvi iepirkties, jo tie ārsti, kas izsniedz šīs kartes, ir diezgan vaļjīgi.

Link to comment
Share on other sites

Vairs nešaubos par tevi Lumpy,tev tiešām ir novirzes. Tagat krutāks paliki,ka uzdirsi man?

Es to vairāk uzskatu kā informēšanu ,nevis reklamēšanu.. lai vai cik intelektuāli tas izklausītos man ir tikai divi vārdi veltīti tev,šodien : ej nah.

Man jau nav mērķis kādam kaut ko uzspiest,kā minēju ,bet ja redzu ka citi dezinformē un raksta tipiskas stulbības ,tad vismaz cenšos kaut kā rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

haha, ne gluži. Katrs potheads vairums 'liberālajos' štatos(piemēram cali, colorado) var sazīmēt sev medical marijuana karti un brīvi iepirkties, jo tie ārsti, kas izsniedz šīs kartes, ir diezgan vaļjīgi.

Cik dzirdēts - tur ir lētāk un ātrāk un labāk kko dabūt no dīlera, nevis aptiekā :D

Link to comment
Share on other sites

Ak nē. Tu tātad, tu izveido topiku, kurā propagandē marihuānas dekriminizāciju, jo tas taču nekas slikts nav, izveidojot šo postu, neko necenties reklamēt, kādam iestāstīt, vien izdomāji, ka būsi labais misionārs, kurš jās tagad pa forumiem un sludinās šo "Dieva gribu", kas protams nav pilnīga sūda reklamēšana, bet gan informēšana.

Pirmkārt, tā ir reklamēšana, tāpat kā dalīšanās ar zanķi - izplatīšana.

Otrkārt, ja vispār ir kāda interese par to visu, tad izstrādā kārtīgu likumprojektu, nevis paņem kaut kādu 5 minūtēs uzmestu anekdoti un tagad klāsti, ka tā ir baigā štelle.

Treškārt, izskaidro, tad kādu tieši nepatiesu informāciju visi visur izplata?

P.S.

Parodēšana un "uzdiršana," kā Tu to sauc ir divas dažādas lietas. Izlasi pats, ko rakstīji pāris postus iepriekš, varbūt iebrauksi. Es tikai pasmējos par Tavu leksiku.. No hard feelings.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

wjelc8ssnebyek64ak4r.png

Es esmu Rainis,tapēc nepiepisies manai leksikai.

Tātad:

Ak , jā tu esi lohs un tāds arī būsi :). Kādā sakarā tu vispār raksti ar kaut kādiem zinātniskā stila asumiem ? Man taču ir pilnīgi pie dirsas par tavām domām un uzskatiem pret mani. Vienkārši bija mierīga diena,atradu topiku kur bija iemests šis links,citur nekur nebija līdz ar to arī sametu vēl dažās vietās. Un tā kā piemēram tādi desiņģīmīši kā tu ir vienasprātis un uzskata ka *** marihuāna ir kautkāda super stiprā narkotika kura tev pēc viena dūma izraisa nepārvaramu vēlmi pīpēt vēl un pāriet uz viķikiem,heroīniem,kokām un ko tik vēl nē tad man bija jāapstrīd šīs idiotiskās domas ar cerību ka varbūt kāds sapratīs ka tā tomēr nav.

Yes,mr.smalldick sir .....

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ Tu mani apvaino? :waaahhhh: Saraudināji mani :( Ja reiz Tev ir vienalga, ko par Tevi te saka pēc šāda topika izveidošanas, kādēļ visiem atklāj, ka man ir mazs krāniņš un, ka esmu lohs? :(

Edited by Lumpy
  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pasludini savu teoriju publiskajā telpā, uzreiz tiksi apcietināts un iesēdināts, tikai par saviem uzskatiem. Kas pie velna šā brīža situācijā Tevi neapmierina? Pērc, audzē zāli un pīpē, kā to dara citi. Neredzu jēgu atļaut zāles pīpēšanu uz ielām, bāros, klubos un tml., jo jau šobrīd ielas ir pilnas ar sīkiem dzērājiem un narkomāniem, kas to tik vien gaida.

Šobrīd Tu piesaisti sev mazāku interesi nekā bībeļu tirgotāji uz ielas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Oh shut the fuck up.

Jūs galīgi neviens nevelkat par zāles un "legālās zāles" tēmām.

Get your facts straight.

Dievs ku` jūs esat aprobežoti.

Gribat zināt sīki un smalki par zāli un legālo zāli ? Pajautājiett. Man ir zināmi visi plusi un mīnusi abām. Nu ne gluži visi, cuz, like, visu zināt nevar. Bet bulšitu par to, ka tas noved pie stiprākām narkotikām nu gan nevajag stumt. Papētiet cik cilvēki "'ārstējas" no zāles un tieši KĀPĒC ārstējas. Varu pateikt priekšā - lai viņus neiemestu lielajā mājā. Tos, kurus noķer ar zāli nostāda fakta priekšā - vai nu maksā sodu/ej sēdi vai arī uz ''rehab''. Viss! Vairāk nekas. Varbūt kāds minimāls procents savā galvā ir ieņēmuši un paši aizgājuši ārstēties dažādu apstākļu dēļ ( laulātajam/draugam/večiem lai pierādītu, ka nepīpēs n šit ). Ir daudzi varianti. Bet lielākajai daļai ir nozīmējums no tiesas.

GET YOUR FUCKING FACTS STRAIGHT.

Es jums no galvas varētu disertāciju uztaisīt par zāles + un -.

Varbūt gign tusā parunāsimies pie kāša?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hydro

Ja tagad tu stāstīsi par to, ka viena zāle pirms pārdošanas ir mērcēta geračā, bet otra ir riktīgi zaibis pīpējama pie vecajām Boba Mārlija dziesmām, tad, nē, nestāsti. Bet ja tev ir kaut kas cits sakāms - uz priekšu. :)

PS:

Nu ne gluži visi, cuz, like, visu zināt nevar.

Nemaz neizklausies pēc stounera. :)

Edited by Butcher^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...