Jump to content
GIGN Forum

Marihuānas Dekriminalizācija Latvijā.


MašīnZaglis
 Share

Recommended Posts

7 - tava loģika nedarbojas, žēl.

Tev stāsta cilvēks kurš tavai bērnu uzstverei jau ir izgājis cauri. Priekš kam tev vaig legalizēt? Ja tu esi patstāvīgs pīpētājs, tad tev vienmēr būs gali, ko tu centies uzspiest, visiem pīpēt to sūdu???

Starpcitu,tu mani nepazīsti lai varētu spriest kam es esmu izgājis cauri un kam ne. Patstāvīgs pīpētājs,ha,smiekli pilnīgi uznāca. Ja tu nezini,tad ir ari tāda lieta kā deficīts,bet ja šitādas lietas pārdotos bodēs tad jau būtu cita runa. Un vispār kādā sakarā tu te tagat gudri runā? Tu vispār apjaut,ka šo topiku es netaisīju ar domu 'visi kurī' ! Ja arī kādreiz mainīsies likumi ,tad vismaz nebūs taka žurkai jāpīpē kautkādos 'spotos' vai mājas garažā ,kā arī es nekad nevienam necenšos piespiest kaut ko darīt ,katram cilvēkam ir sava brīva griba.

bor1ing un visi citi kuri daudz stāsta par aizliegto.. nu kas man tagat jāiet meklēt pasaules uzticamākie avoti kuri pierāda pretējo? Nu ir jau tā ,ka katram savi uzskati, bet ir tak laiks izglītoties...

Pensionār, es jau uzreiz noliegšu tavu argumentu ka no marihuānas reibst galva , nu kādā veidā? Vispirms izstudē kā ir būt "high" un tad runā. Paturpinot tavu "izraisa atkarību" , varbūt tas tomēr ir atkarīgs no katra indivīda? Netaisos te lielīties un tādā garā bet nu bļin, 3gadu laikā man nevienu reizi nav bijis tā : Eii dirst,vajag,ja nedabūšu,nomiršu!

p.s marihuāna arī vispār neietekmē plaušu darbību.. increase capacity nevis kā no cīgām , es nerunāju aplami,tici man.

Nightmares - Uzraksts uz iepakojuma ir tāds, bet viela ir sintētisks thc ar visādiem ķīmiskiem piejaukumiem ,vot šī viela tiešām degradē un bojā smadzeņu šūnas, tā jau nav pirmā reize ka Latvijā uzrodas kaut kas 'legāli uzpīpējams' ....

Laikam arī viss,ko varu piebilst, protams,kept tu jau esi pozitīvs čalis.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika tu esi ķīmijas doktors, kas zin pēc uzraksta, kas ir maisiņā pēc ķīmiskā thc sastāva (kuŗs diez vai ir atļauts un rodas apšaubāmība par to vai tur vispār ir ķīmiskais THC) un zin kā tas bojā smadzenes. Nē nu nekas personīgs, bet no kurienes tu izrāvi šādu info tieši par manis minēto mantu :)

tussilago farfara

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Tieši to es arī izdarīju. Izglītoju tevi. Ja nezini elementāras lietas par kurām es runāju un neuztver tās nopietni tad man nav ko teikt.

Runājot par atkarību... Atkarība ir. Tā nav fiziska, tā ir lipīga un ar laiku tu nezini ko iesākt kad neesi stouna. Un ja vairums tavu draugu ir tādi paši tad pilnīgs čau... Esmu izmeģinajis gandrīz visus sintētisku un dabīgus sūdus ieskaitot visādus halucinogēnus un kaktusus. Ar to nelepojos. Bet zinu vienu - jebkurš šits kas ietekmē smadzeni vienā vai otra veidā nav labs un nevar būt labs. Nemaz jau nerunājot par to ko var nopirkt pie mums pa tiem grašiem kurus TU varētu veltīt šitādām lietām...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika tu esi....

tussilago farfara

Pietiks jau ar to, ka viņš tepat Liepājā pārdodās, tā ir tīrākā ķīmija un kas tu gribi teikt.. vispār nesaprotu jēgu kapēc man tev jāpierāda šitās zampas sastāvs,bet varu pateikt vienu ,tā nav tava māllēpe tikai sasmalcinātā veidā. Nē nu reāli, tu gribi teikt ka tas ir tiešām no dabas izaudzēts augs un nekaitīgs veselībai?

Boring, nu diemžēl neko jaunu tu man neiemāciji , laikam tev pagadījās 'Āboļu staffs kuru mazliet apsmidzināja ar heroīnu lai gan trips būtu jaukāks, lai arī atkarībiņa paceltos' , apmēram tā. Un savos dzīves pārdzīvojumos,lūdzu par sevi nerunā kā par mani "tu,tu,tu" , jo diemžēl kā jau minēju nav visi vienādi cilvēki un uz visiem vienādi viss neidarbojas. Taču ir bijuši periodi kad mēnesis,divi nav pīpēts un nekas traks nav,tikai atkal iepīpējot liekas kā pirmajā reizē.

Nemaz jau nerunājot par to ko var nopirkt pie mums pa tiem grašiem kurus TU varētu veltīt šitādām lietām...

Ko ? Tu vari normāli noformulēt sevis sakāmo ? Es sapratu ka runa iet par naudu mazos apmēros ~3-4ls un tālāk? Kas man kam ir jāvelta?

Link to comment
Share on other sites

Oh boy... He did it again. Iemācies lasīt nevis izvilkt vārdus no teikumiem. Ja tu vēl nebūtu tīnis, iespējams ielasītos par visu ko es teicu. Un jau no paša sākuma saprastu ka ideja ir muļķīga un nekādīgi neīstenojama...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man tagad pieleca šī autora mērķis - MašīnZaglim ir deficīts, balsojam :)

Es tagad izstēlojos, kā Latvijā, tā jau notrulinātajā valstī, visi staigās pa ielu un kurīs zāli, nepietiek, ka pie mums jau tā ir lētas maukas, ar ko palielītie. Nu labi, neies pa ielu, bet pīpēs CAFE un staigās pa ielu kā zombiji, skolas tiks bastotas, naudu tērēs vairāk kumāram, nevis liettderīgām lietām, pietiek, ka alkohols jau tiek izgatavots ar saujauktām vielām, kas izraisa atkarību.

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gerač, jeb "čornij" man nekad nav paticis, kā tie glumijās pa ielu, pat paiet nevar lāgā, tad jau labāk kautkāds pozitivus, nevis, gļumaks, es pat negribu zināt kāds tam geračam ir vilnis. Vien dien sēdēju tramvajā, pretī sēdēja trīs aphujārījušies purni, un viņi visi trīs reizē gāzās uz sāniem, a es biju apkuronā, es vienkārši rēcu pa visu tramvaju, un tauta līdzi :) jo nu iedomājies skatu no malas, ka visi 3 visu laiku gāžās uz sāniem, un galvenais ka viņi vis reizē gāzās uz sāniem, un tad atkal pieceļās, tad atkal velk uz sāniem, tur bij ko atcerēties!

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja legalizēs tādus mēslus, tad neviens nevarēs vairs kontrolēt, ko, kas pīpē, vai tā ir dabīga un neko pārāk ļaunu nenodara, vai kaut kāds ķīmisks mēsls, kurš norauj jumtu, par ko liela daļa jauniešu tagad ir tādā ekstāzē. Un ja tagad varēs legāli noraut jumtu katrs trešais sīkais pērtiķēns, tad bail iedomāties, kas darīsies uz ielas. Sēdiet savās hātās un pīpējiet to draņķi, ja reiz gribat. Ejat pa ielu, dariet, kā vēlaties, bet nediršiet te bumbiņas, ka kaut ko tamlīdzīgu vajag legalizēt!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

kāds sakars ar legalizēšanu.. pasarg dievs no tā jau tā šito valsti.. a bet no dekriminalizacijas launuma nebutu..

Tagad izskaidro starpību, kāda būs, kad dekriminizēs. Tas ir tas pats, kas izdalīt tagad visiem šaujamieročus bez atļaujām, bet aizliegt šaut. Tas nemainītu faktu, ka vesels bars pērtiķu apšaut cits citu, ja skaļi ēdīs popkornu kinoteātrī, nedod Dievs, paskatīsies ne tā u.tml.

Tas ir pašsaprotami, ka nekas tāds nenotiks, bet ar kuru galu domā topika autors un tā domubiedri.. Jeibogu smadzenes dirsā..

Edited by Lumpy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lumpy, manliekas vienīgajam kam kautkas nav kārtībā ,tas esi tikai tu .

Tak bla , es vienkārši ieliku linku kur kas grib var nobalsot un viss, nevis bļeģ gāju teikt visiem: davai,balsojat,ja ble!

Neviens neprasīja neviena viedokli , vienkārši varēja rakstīt : ne,nebalsošu vai pretējo , bet nu protams atrodas tādi kuri grib paspīdēt šajā jomā, ī bļeģ.

Link to comment
Share on other sites

1. Balsot par šādu lietu nav jēgas

2. LV nav reāli pierunāt tautu uz šāda lēmuma akceptu tik vien kā fakts, ka lielākā daļa balsstiesīgo narkotikas kā tādas uzskata par trakāko, kas ar cilvēku var notikt, tas uzreiz ir geračs, atkarība, noziedzība un nāve.

3. Kā nespeciālistam šķirot spicus, maisījumus un īstu cannabis arī ir diezgan muļķīgi, ņemot vērā, ka neviens nezin ne reālus pētījumus, neko citu. Da lielākā daļa kanabisa arī ir mērcēta kaut kādā sūdā. So whats the difference.

4. Kāda jēga karot starp dzērājiem un kurītājiem, ķipa viens par otru ir labāks, da labi, lielākā daļa rastamanu pa dzīvi ir debīli, nevis dēļ kurīšanas un nodzerties ir daudz vieglāk kā nokurīties. Katrs savu naudu un brīvo laiku pavada kā māk, ne visi, kas kaut ko lieto ir pabiras. Vai ne epix :XD2:

5. Šitā tēma jau ir izsmelta pagājušogad - http://www.gign.lv/f...__fromsearch__1

6. Tas sūdainais gaiss, ko katrs elpo staigājot pa pilsētu nekādīgi nevar būt labāks par kāsi un pudeļi šnabja, so whats the fucking difference.

Edit:

Vēl jau ir simtunviens stāsts, kas gan labiem, gan sliktiem ieradumiem var uzlikt pozitīvu noti.

Viens visu mūžu grauzis skābenes un dzēris avota ūdeni, 30 gadu vecumā dabū vēzi, jo dzīvojis blakus rūpnīcai vai vienkārši nav paveicies. /Godīgi? Nē!

Cits pīpē un dzer katru dienu, nodzīvo līdz 80-90 gadu vecumam un ne par ko nav sūdzējies. /Godīgi attiecībā pret veselo un godīgo? Nē!

Visa dzīve ir laimes spēle, nav nekā superveselīga un superkaitējoša, ja cilvēkam ir ar domāšanu viss kārtībā, ne alkohols, ne narkotikas nekad neieņems viņu dzīvē virsroku pār jebko citu, viss ir no cilvēka atkarīgs un liktens nevis stereotipiem.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ame ,tu atmar es neeju nevienam neko skaidrot ,vienkārši man vienmēr ir ko teikt pretī ja kāds dirš virsū šim augam , ja pats nemaz tādu nav mēģinājis un pieņem bļeģ kkādus stereotipus par šādām lietām un viss.

Labs nightmares, manuprāt labāk būtu slēgt šo diskusiji lai tas viss neaiziet vēl augstākā diršanās līmenī , paldies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...