Jump to content
GIGN Forum

Marihuānas Dekriminalizācija Latvijā.


MašīnZaglis
 Share

Recommended Posts

dirsējs bļeģ :D , kā tad pēc raksta stila tu vari atpazīt smoker vai nē?

Mary Jane = Natural Herb un viss ttie kuriem pret šo lietu ir nepatika un negativitāte ir pilnībā pašu vaina

@hydro - davaj labāk Liepājā pačillosim pie kāša ;D protams ja tu nesmēķē kautkādu meiteņu stafu , jo pašlaik Liepājā no 12 cilvēkiem pie viena tikai var dabūt :@

Link to comment
Share on other sites

Man gribetos pateikt tik daudz pamatota, nepamatota, objektiva un subjektiva, bet diemzhel laikam nav verts. Lielaka dalja iedzivotaju joprojam ir PSRS vecajaa ietekmee un neko citu par alkoholu nespej atziit, lidz ar to runat par dekriminalizaciju vai legalizaciju ir paragri. Ir jaizgliito tauta. Tikai to nepanaaksim piipejot un dzerot.....

Link to comment
Share on other sites

Semka par kādiem faktiem tu domā?

Tu palasi savus faktus, kurus esi safantazējis topika sākumā un padomā vēlreiz, kas skaitās gudri.

Ja tev šķiet, ka marihuānas dekriminalizēšana nozīmētu, ka visa LV staigātu apkurījušies un debīli cilvēki, tas vien tevis teikto iebāž atpakaļ tavā pakaļā no kuras šitas aprobežotais murgs ir nācis. Ne jau marihuānā ir ļaunais spēks, tas, ka mērkaķim nevar dot automātu ir skaidra lieta, bet ne jau visi ir debīli un katrs pats ir tāds, kāds izvēlas būt. Neviens - nevienam neuzspiež neko darīt. Piekrītu, ka tauta nav pietiekami izglītota šajā jautājumā un visam pret ir tikai fucking stereotipi.

EDIT: iemetu vēlreiz aci vienā no taviem postiem, tu te pļūtī melleņainas kakas uz visām pusēm, kaut pats nemaz nezini, ko nozīmē marihuānas dekriminalizācija. Pastudē, kas tas par zvēru un cik ļoti tas visus var pataisīt par narikiem.

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nekada zinja neesmu maksimali dusmigais. Pats meedzu uzpipet zaljo prieku. Pats meedzu pa reizei iedzert. Bet man tas netraucē ne labi strādāt ne ar draugiem atpūsties, bet ne visiem tā ir. Un tas, protams, ir atkarīgs tikai no manis paša. Tas arī ir stāsts par zaļumu legalizāciju vai dekriminalizāciju.

Link to comment
Share on other sites

Pieredze ir fakti.

..katru informāciju par da jebko var pasniegt pretenciozi...tā gadās...

...jebkura sintētika ir vienlīdzīga legālajam vielām...

...ja cilvēks ir harmonijā ar sev, nav atšķirības, ko viņs lieto - alkoholu vai citas baudvielas...tikai katrs atrod sev piemērotāko...

...esmu PAR dabīgajām baudvielām un PRET sintētiku...

...esmu PAR cilveku domājošo un PRET lumpenismu...

...lumpenisms ir skrandainība galvā, nevis eksterjerā...

...alkohols ir daudzkārt nežēlīgāks un viltīgāks par jebkuru no dabīgajām narkotikām...

P.S.

Nightmares, a priekš kam vispār ļaut tādu risku? Lai atkal notiktu cilvēku atlase??? Vot atbildi uz visai plaša jēdziena jautājumu? Nepietiek vaitad ar alkoholu un feniksiem?? Kas ir vēl jāizdara lai cilvēkus vēl stulbākus padarītu.

Pasaules populārākie "vīrusi"

Alkohols - Legāla narkotika

Cigaretes - Legāla narkotika

Marihuāna

Azartspēles -Legāla narkotika

Heroīns

Datorspēles

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tavi centieni ir muļķīgi. Viena iemesla pēc. Kurš gan gribēs atzīt to, ka jau simtiem gadus lietotais alkohols, te pēkšņi ir kļuvis par narkotiku - pietam vienlīdzīgu marihuānai.. LOL. Ļoti daudziem atzīt to, ka tās pašas datorspēles, alkohols, azartspēles patiešām ir vienā līmenī, būs grūti, jo tas piespiež iziet no komfortzonas " es jau neko sliktu nedaru "

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau es to saucu par "vīrusiem", cilvēki jau to ir pieņēmuši, kā normu, bet tam visam ir globālas sekas. Tātad cilvēks pats rada jeb uzspiež sev vai citiem vīrusu, ar kuru nāksies slimot citiem, nu ja tā vispārīgi runājam.

Labi pieņemsim Pēteris no turīgas ģimenes ar stingru raksturu, pīpē zaļo kad grib, un vienmēr var atteikties, bet tanī pašā laikā, Koļa no alkoholiķa ģimenes, visu bērnību dzīvojis nabadzībā, zogot, un ir izraidīts no sociālās vides, pīpēs zaļo katru dienu, un pēc tam gribēs, ko stiprāku, tā ir pierādīta statistika! Tāpat arī ar azarstpēlēm, paldies, bet es tur vairāk par 30Ls nēsmu atstājis, bet velk ieiet iekšā un cerēt izvilkt kādu normālāku žulksnīti. Jo esmu arī izvilcis 500Ls no viena 1Ls. Vot redz šādā formulējumā, arī formulējās atkarība. Gūstot no zaļā atslābumu, tu vēlies viņu saņemt atkal to pašu effektu, jo ja jau tu neko no viņas nejustu tad loģiski tu nepīpētu. Vispār cigaretes pīpēt ir visatkarīgākā lieta man liekas, jo tur tu negūsti nekādu baudu, tikai itkā noņemot stressu, alkohols vismaz abdullina, bet cigaretes, vispār ir bezspontovās

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Nabadzīgais Koļa pīpēs zaļo katru dienu?Un pēc tam varēs atļauties vēl kko stiprāku? With dafaq r u thinking?

Kāda vēl nahuj statistika? Parādi man statistikas datus! Ir meli, ir lieli meli un ir statistika, viņa ir paņemta no cilvēkiem, kam ir tāda pati domāšana, kā padomju omei, kura tālāk par to kā bija agrāk neredz. Tas tik tā, ja nu tev vispār ir bijusi priekšā jelkad mūžā statistika par marihuānas smēķēšanu salīdzinājumā ar tabaku/alkoholu/smagajām narkotikām un kafiju.

Ja Koļam nav nākotnes, tad viņam arī nebūs, ja viņš ir tik vājš, tad viņš arī ir norakstīts nelabvēlīgām beigām un tur neko nevar darīt.

Man ir gluži vienalga par dekriminalizēšanu un legalizāciju, tie kas grib, var dabūt tāpat un neviens no tiem saprātīgajiem neraud par to, kāpēc tas nav legāls un cik tas ir slikti, bet tavi safantazējumi par vīrusiem, ka tas viens (Marija) būs vienkārši par vienu vairāk, nu wtf. Nezinu statistiku, bet varu droši apgalvot, ka tabaka , alkohols un azartspēles (katrs!) pie nelaba gala noved 98% vairāk cilvēku kā marihuāna.

Pat wikipēdija par marihuānu neko sliktu pateikt nevar, tik vien kā pārlieku liela lietošana, bet nu ne katrs var atļauties tik daudz zāli, lai pārdozētu un ne katrs tā pārpīpējās, ka aizrijās ar saviem vēmekļiem un nosmok.

http://lv.wikipedia.org/wiki/Marihu%C4%81na

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Statistika ir mana dzīves pieredze, kas ir mērama entos gadus!!!

P.S.

Nightmatr un ko tu zini par mani, ko es arī biju koļa, ka nācās izlīst no šiem visiem sūdiem ārā?? Un kurš auga normālā ģimenē! Ko man arī nebija nākotnes? Es vienkarši saku, ka visi šitie sūdi, jebkuru var tā pieķert, ka gribās non-stopā pīpēt, es agrāk pīpēju vienkārši non-stopā, pieceļos, jāuzstin, jāuzspīpē, un tā katru dienu, es nevarēju bez viņa, man vajadzēja apdolbīties! bet tagad paldies, nah es tos sūdus vairs savās smadzenēs un plaušās negibu, esmu jau savu nopīpējis un redzu sekas!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Ā, tu dzer, pīpē, kurī, duries, spēlē automātus jau n-tos gadus uz zini kā tas viss ir un kā ir pareizāk?

Ok, whatever, piedrāžu tāpat tavu pieredzi, man ir labi kā man ir, nepīpēju, bet zaļais un alkohols gan šad tad mani uzrunā :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ā, tu dzer, pīpē, kurī, duries, spēlē automātus jau n-tos gadus uz zini kā tas viss ir un kā ir pareizāk?

Ok, whatever, piedrāžu tāpat tavu pieredzi, man ir labi kā man ir, nepīpēju, bet zaļais un alkohols gan šad tad mani uzrunā :D

Bet Nightmares es tieši par to arī saku, ka viss tieši sākās vot kā tu tikko parādīji savu attieksmi pret zaļo: es nepīpēju, bet dažreiz man viņš uzrunā!

Man bij tā ka man sākumā nepatika pīpēt zaļo, staigāju un teicu mani necopī, ar mani nekas nenotiek, bet pēc kādas 3-4-5 reizes, man tā copīja, ka man katru dienu bija satīts joints, visur kur es gāju man bija joints, darbā, mājās, skolā, lekcijās, visur!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Nu es neesmu neaptēsts, nekad neesmu sapīpējies gājis uz lekcijām, pat ne sadzēries, varbūt uz pohām ļoti smagā reibonī. Man ar paškontroli viss ir ļoti kārtībā un tās dafiga reizes kā alkohols gan arī pūķis nekādas problēmas nav sagādājis un nav tā, ka riktīgi cepī un skrienu pakaļ nākošajam, jo tas tak ir super. Ja tev tā ir, tad vienīgais ko es uzreiz redzu, ka tev gribasspēks tāds pārāk vaļīgus tu viegli padodies tādiem kārdinājumiem nemaz neturoties pretī.

Link to comment
Share on other sites

Nu redz kākuram, man bija vājš raksturs. Bet principā es agrāk devu priekšroku alkoholam, un tie kuri pīpēja zaļo saucu viņus par narkomāniem :) redz pats tāds kļuvu, proti agrāk biju :) Vispār par narikiem kļūst labi sportiski cilvēki. Youtube skatos kas notiek krievijā tas ir pictec, kautkādus krokodīlus špricē, kas tjipa aizvieto heroīnu, un atmirst kājas un rokas.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Ja Koļam nav nākotnes, tad viņam arī nebūs, ja viņš ir tik vājš, tad viņš arī ir norakstīts nelabvēlīgām beigām un tur neko nevar darīt.

this.

ja Koļam nav nekādu citu mērķu paurī kā katru dienu uzsist pa kādam kāsim, tad Koļa ir lūzeris. Koļa būtu lūzeris arī tad, ja viņš neko nelietotu.

Nav marihuāna vainīga pie tavām neveiksmēm, vainīgs esi pats.

Edited by beagle
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...