Jump to content
GIGN Forum

Kur Nopirkt Apavus


vincister
 Share

Recommended Posts

Esmu nestilīgais cilvēks un neko par apģērbu bodēm nesaprotu, valkāju kerzus, pēdējās skriešanas botas bija pamatskolā. Bet ar kerziem nav tik patīkami skriet.

Man vajag lai būtu:

  • ērti,
  • piemēroti galvenokārt asfaltam,
  • bet iekāpjot smiltīs arī nekas traks nenotiek,
  • izturīgi - lai nenoplīst pēc pāris dienām, nedēļām vai vienas sezonas,
  • ūdensdroši - nu pāris cm dziļai peļķei iet cauri.

Ko man NEvajag:

  • visādus fancy/blingbling dizainus,
  • firmīgu sūdu par kuru tikai zīmola dēļ jāmaksā 2x vairāk,
  • kaut kādas kosmiskās tehnoloģijas.

Kur es varu kaut ko tādu iet meklēt un cik tādas varētu izmaksāt?

Link to comment
Share on other sites

Prostākas kedas tuvākajā humpalu bodē par 1-2 Ls,ja noplīst nopērc vēl vienas, vai uzreiz vairumā. 10 kedas turēs ilgāk nekā 1 uberkrutās par 20-40 latiem. Tik nevajag ikdienā staigāt,kājas pamatīgi svīdīs,bet skriešanai 2-3 stundas,nekas traks nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz tad kad ir atlaides, tad tur sporta apavi ir vislētāk.

bet tikai tad.

ja nav akcija, sanāk vismaz tie +10ls.

uz akciju var tīri labi nopirkt.

principā, pēdējās botas esmu tik elkora pircis.

1ls vērtās kedas ir noderīgas zaļumballēs (ja slinkums vilkt kerzas). tb nākamā dienā vienkārši izmet un nav žēl.

Link to comment
Share on other sites

Varētu apskatīties "Sport 2000", veikals Āzenes 5, TC "Olimpija" vai arī veikals "Maratons" Cēsu iela 31/2.

Var vairāk mest aci uz Asics. Pats sev izvēlos Nike vai Adidas firmas skriešanas apavus. Būtībā izvēle ir tavās rokās. Nevēlos neko uzspiest. =]

Varbūt interesējoša informācija vēl papildus: Skriešanas apavi

Link to comment
Share on other sites

ķipa viņš tikai skries ja ? :D

varbūt neesi sen gulējis un esi palaidis garām topic description "skriešanai".

Pa tēmu runājot : es piekrītu visiem asics atbalstītājiem. Cena nav no tām draudzīgākajām, bet atbilst kvalitātei. Vieglākie ar kuriem esmu skrējis/sportojis.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha. Man vienmēr ir šķitis smieklīgi kā tādi apavi izskatās, it īpaši kombinācijā ar tām (parasti pelēkajām) trenūzenēm.

Paldies par lietderīgajiem komentāriem.

Cenas gan tajos veikalos tādas nepatīkamas, bet runā, ka mums jau viss šeit esot pārspīlēti dārgs.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku Reebok, Nike, Supra ! Foršas var nopirkt ORIGO 3 stāvā SPORT OUTLER diezko foršas tikai pa 30-70Ls ;)

Biksēs laikam kaut kas izstiepās ne? Skaties, nepārcenties, savādāk būs jāpērk lielāks apenes, jo šīs būs jau par mazu...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Hahaha. Man vienmēr ir šķitis smieklīgi kā tādi apavi izskatās, it īpaši kombinācijā ar tām (parasti pelēkajām) trenūzenēm.

Paldies par lietderīgajiem komentāriem.

Cenas gan tajos veikalos tādas nepatīkamas, bet runā, ka mums jau viss šeit esot pārspīlēti dārgs.

Aizej, piemēri, pieraksti artikulu un izmēru un pasūti no neta.

Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi ar tiem gēliem iekšā. Aizej uz 100% Sprotu uzmēri kaut kādas parastās mizuno, kuras amorticējas tikai ar tiem caurumiem un pamēģini asicus ar gēliem, kautvai no lētā gala. Starpība ir vienkārši neaprakstāma.

Vēl skriešanai ir labas Nike tādas melnas, briesmīgi vieglas un ar nenormāli locīgu zoli, sākumā ir diezgan dīvaini viņās skriet, bet ar laiku pierod. Viņām tā zole masējot arī pēdu.

Link to comment
Share on other sites

Nike+, mīkstās zoles, nenormāli vieglas. Speciāli skriešanai - lielām distancēm. Cenas gan ir solīdas pie 80ls, bet uz atlaidēm iekš Origo nike autleta varēja tikt par +/-30ls, noteikti tur vēl ir k-kas par sapratīgām cenām.

Link to comment
Share on other sites

Tās mīkstās Nike botas sauc par Nike Free ir vairāki modeļi 5.0, 7.0, jo lielāks cipars, jo mīkstākas.

Sākumā pēdas liksies nogurušas, jo nav pieradušas pie tā, ka var locīties, kā vajag, nevis kā apavs liek.

Nike plus nav apavu veids, tas ir tāds mazs sūdiņš, ko ieliek apavā, kas pēc skrējiena rāda kā esi skrējis u.c. šitus. Nav sastopams tikai skriešanas apavos, ir arī aerobikas (sievietēm) un cross training apavos.

un par tiem gēlu apaviem - neesmu lietas kursā, kāds viņiem ir mūžs?

Link to comment
Share on other sites

+1 par asics skriešanai škietami piemērotākais variants ... tikai skaties skriešanai ne zālei...

-1 mizuno ... tie ir zāles apavi un varēsi salīdzinoši ātri teikt zolēm atā atā ja skriesi ārā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...