Jump to content
GIGN Forum

Nožēlojami, Vēl Noželojamāk...


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tas ir dīvaini, ka mūsu sabiedrībā ir tāda pietāte pret veciem ļaudīm un tāds naids pret konkrētām tautībām. Divkoši my ass..

Tas nav dīvaini,tā vienkārši ir audzināti,divkosība ir Latvieša asinis(lielais vairums)!

Link to comment
Share on other sites

Opā, Abidalam konstatēja audzēju

/j #care

Tak nav ko tur brīnīties. Naids vienai nācijas daļai pret otru nav nekas jauns nevienam.

Bet topiks vien vienīga naida kurināšana.

BAD POST

Link to comment
Share on other sites

Vipar mani musu valsts fascine. Vairak vinja mani saka fascinet, kad manai muterei, kas ir dzimusi un augusi Latvija atnjema pilsonibu. Un par kadiem "Pis uz krieviju" var but runa, ja cilveki shit jau ir bijushi, valstis mainas, cilveki paliek. Es shaubos ka krievi brauc uz shejieni. Vinji sheit jau ir bijushi tik pat cik jus. A man pohuj, es kubanjas kazaks.

Link to comment
Share on other sites

Tai krievei arī, ne?

wow, neslikti, pirmais joks gign forumā par kuru parēcu pa ilgiem laikiem. (kurš domāts kā joks, nevis teiksim enfuego posti).

Latviete līdzīgā situācijā tā patiešām nedarītu, bet ne tāpēc, ka pietrūktu stulbuma, bet tāpēc, ka latvieši nav tik enerģiski/karstasinīgi kā krievi.

Link to comment
Share on other sites

Nu Ziemeļu tautas vispār ir klusas un "vēsas", ja skatās no pasaules skata punkta, nevis tikai kā no latviešu puses. Skaudība, aiz muguras aprunāšana, liekulība etc. Protams, arī citas tautas bez sliktām īpašībām neiztiek.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...