Jump to content
GIGN Forum

Tv Seriāls


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

tā kā esmu nolikts pie vietas un īsti nekur kustēties nevaru, tad ir iespēja pielipt pie teļuka. protams būtu jau labi, ja visat piedāvātu kaut ko sakarīgu... izdomāju, ka varētu pieķerties kādam seriālam. bet te nu būs nedaudz sarežģīti, jo šo to jau esmu redzējis. meklēju interesantu tv šovu.

Lost , house, prison break, heroes, weeds, californication, rescue me, the 4400 esmu redzējis vai skatos.

ir kāds ūber šovs parādījies, kas aizrautu kā vecie labie lost vai prison break?

Link to comment
Share on other sites

Ugly americans, dexter, walking dead . Interni haha , teddy beidz sudu skatities.

Par gaumi nestrīdās... so stfu please...

Pa tēmi - pamēģini paskatīties Fringe - ja patīk mistiski šiti - točna patiks...

Link to comment
Share on other sites

walking dead diezgan pasen jau noskatījos, besī ka viņi nelaiž otru sezonu laukā.

bet piekrītu tedijam par big bangu (pats šobrīd skatos otro sezonu) un himym un BMS. Smieklīgi seriāli.

Link to comment
Share on other sites

Secret Diary of a Call Girl (hi-end prostitūtas dzīve)

The Skins (vidusskolnieki dzer, narkojās un drāžās). Runā, ka UK (oriģinālais) esot labāks, bet man kaut kā vairāk pie sirds iet US variants.

Archer (labs animētais melnais humors)

Link to comment
Share on other sites

Nemuldi, suds paliek suds. Ja tu nevari atpazit sliktu telojumu un sizetu , tad nemaz neskaties tv/cinema vispar

Es vispār neesmu nevienu internu sēriju redzējis... Vnk redzu ka daudziem patīk...

Link to comment
Share on other sites

My name is Earl. The Office. The Spartacus. Supernatural. Dexter.

+par OC, blue mountain state etc. sūdiem seriāliem. Labojiet, ja kļūdos : tie tak ir domāti 14 gadus jaunām meitenēm, kuras krūšturos stūķē polsterus/karās kaklos 24 gadīgiem večiem OR 16 gadīgiem zēniem, kuri bērnībā braukājot ar skrituļdēli pamatīgi sadragājuši sev sēkliniekus/ikdienu pēc skolas regulāri apmeklē solāriju,manikīru. Jau atkal : no offence.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

humane target

Link to comment
Share on other sites

Shameless ir jauns un ļoti labs seriāls, tiesa gan jāņem ir amerikas versija, jo angļiem tas viss ir sanācis pārāk dabiski (shameless.US)

white collars ir forš detektīv seriāks, bet savādāks nekā visi, ar atsevišķu story, kas nu jau turpinās 2. sezonu (tiko beidzās 2. sezona, takā skatīties ir daudz ko)

Californication, bet to manliekas visi jau zin.

Fringe ir ļoti populārs, bet mani kautkā nepiesaistīja, par ūberzinātni un visādām zinātniski pārdabiskām štellēm.

aa, vēl ir - community, situāciju komēdija par augstskolu, bet ir mazliet savādāka nekā visi tie silikona krūšu un alus pumpētāju seriāli(greek!?!).

Edited by mono^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...