Jump to content
GIGN Forum

First!


Teddy
 Share

Recommended Posts

Starp citu, worm, ja zini kā tās pretīgi pelēkās malas nomainīt abos sānos, pasaki man arī, lūdzu :>

Ieraksti shito address bara, un bus tev cits backgrounds peleka bacgrounda vieta. epic_face_My_thoughts_on_sharenator-s35x35-71399-580.png

javascript:document.getElementsByTagName('body')[0].setAttribute("style","background-image:url('http://img80.imageshack.us/img80/2282/211rzmer.gif')")

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Visvairāk es dievinu, ka tas debīlais search controleris ir pazudis, ķipa, ka rāda, lai pēc 20 sekundēm meklē vēlreiz... tā tracināja tas draņķis...

Blindmind, ir jau seksīgi, bet nesaglabājās :(

Ja lieto Firefox, tad nokacha Greasemonkey (firefox addons), uztaisi jaunu scriptu un iekope to rindu (izdzeshot "javascript:"), un uzliec pie included pages "*gign.lv/forum/*

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, kā te trūkst.

Te wajag wairjak tjopiku par TF, wajag sadaljtopiku par cepurem... wjagcepures...tad vel vajaga lai butu itemi...tf2 itemi un TREIDINGS...jaa vahag treidinga sdalju topikiem un vel vel vajag sadalju ursim un vahag sadalju chikijiam jo vinji tashii paklaaju un watever vajag apakshaa sturrii mashiinu un veel vajag daudz cuuku un veel apakshaa vajag kakji kursh saka mjau.

rekur es uzzimeju

post-21678-0-96707200-1293921228_thumb.jpg

  • Like 10
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kad 2005. g., vai 2006. g. mainījās gign forums, tad arī daudziem nepatika. lol, nebiju domājis, ka tik daudziem iepriekšējais forums varēja tik ļoti iepatikties.

Gribētos tāpat, lai ir vecvecais gign foruma skins. (2004. g. laikam)

Edited by hikkii
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...