Jump to content
GIGN Forum

First!


Teddy
 Share

Recommended Posts

man nestrada parastais Jjjjjj bjurts, see, piespiezu un vins iesprust :D alus, kola u.c. mesli.

es vienkarsi nevaru sanemties vinu atvert un iztirit, vieglak ir nopirkt yaunu, bet man zel, cs ta iet :D

Edited by Epix
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka daudz ērtāk būtu "messenger" un "manage friends" iegrūst kā izvēlnē zem "My settings" un "View new content" iestumt tajā pašā joslā blakus "Members", tikai tā izteiktāk, kā pogu varbūt ielikt, jo pagaidām baigi sīciņš variants.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tā hooks izvēlne paļubomu sūkā :DD Gan jau tāpat pārtaisīsi, ne? Tur normālu rīku joslu vajadzētu sabāzt... tādu pašu lodziņu kāds bija pirms tam profilam, tikai iestiept to visu vienā joslā...

Nu tā

kso-1294224422-U7537.jpg

Un kāpēc gan messengeri nelikt zem my settings? Vienkārši uzlikt, lai tad, kad pienāk jauna vēstule, parādās buttons ar ciparu (vēstuļu skaits) uz kura uzspiežot iemet messengerī.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko es tik stulbu uzrakstīju? To par messengeri? Iepriekš, kad bija tas profila logs atsevišķi, tur arī messengeris bija izvēlnē zem profila. Jēga profila lietotāja logam aizdirst veselu rindu foruma augšā, ja to visu var satipināt zem vienas pogas ar izvēlņu joslu?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Njā nu traki,ka bērniem vis jaunais liekas stulbi un tizli,neko citu nemāk kā ņaud,tas nau labi,tas nepatīk,atpakaļ veco forumu utt.

Sākat šmurguļi vienreiz domāt uz priekšu un pievērsties visam jaunajam,nevis sēdēt kā ņuņas uz vietas un blenzt vecajā 2.3.6 forumā.Tagad varu derēt ka visi mazgadīgo projekti liks sev virsu jaunos ipb :D

Forums pats par sevi ir labāks nekā ipb 2.3.6 versija. Šeit ir daudz vairāk visādas iespējas ko izmantot tikai ir jālasa un jātestē, un jālieto.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

A nah forums nomira?

No rīta ieeju, neko nevar palasīt... Ieeju vakarā, parādījušies labi, ja 5posti lasāmajās sadaļās, izņemot tās sadaļas, kuras parasti nevienu neinteresē (plugini, problēmas utt.)

Vairākas dienas tā ir.

Edited by SkaM^
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A nah forums nomira?

No rīta ieeju, neko nevar palasīt... Ieeju vakarā, parādījušies labi, ja 5posti lasāmajās sadaļās, izņemot tās sadaļas, kuras parasti nevienu neinteresē (plugini, problēmas utt.)

Vairākas dienas tā ir.

Visiem bail no mīnusu uzbrukuma :muahaha: Bet jā, fakts- aktivitāte čo ta sabremzējusies. Agrāk bija grūti 3-4 sadaļām sekot līdzi, tagad 10 minūtēs var izskriet cauri visam..

  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...