Jump to content
GIGN Forum

First!


Teddy
 Share

Recommended Posts

tev nav kāda anāla rezolūcija?

tur jau tas pats labakais, maini to rezoluciju uz prieksu vai atpakalu, bet nekas nemainas :D

es nesaprotu nafig vispar veselu logu vajag savam profilam, galigi nevajadzigs shits.

Edited by Epix
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nevar kaut kādu zaļu (on) un sarkanu (offline) zem avatara uzlikt? Protams, var lejā burties vai spiest virsu uz profilu, lai apskatītos, bet esu tik slinks.

Starp citu, ja liek mīnusu, tad ari vajag iemeslu uzrakstīt un, ja sakrāj 100mīnusus tad tos var apmainīt pret baniem uz nedēļu vai warningiem

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ar chrome man sanāk šāds joks?

nu nekādīgi nesanāk kko rakstīt... :axe:

ps. skam, pie nika ir cilvēciņš, ja šamais ir onlainā, tad cilvēciņš ir zaļš, ja nav - tad pelēks. (ar to nepietiek?)

Link to comment
Share on other sites

Pašā sākumā viss gāja labi, bet pēc pāris dienām nevaru neko ierakstīt... Nākas izmantot explorer (lol) Ja pareizi sapratu (uzklikšķināju "par google chrome"), tad man ir 8.0.552.224 versija. :D vai arī vienkārši nezinu, kur to skatīties. kā arī pm man nestrādā... (itkā man trūktu lauciņš, kur rakstīt)

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Nevar kaut kādu zaļu (on) un sarkanu (offline) zem avatara uzlikt? Protams, var lejā burties vai spiest virsu uz profilu, lai apskatītos, bet esu tik slinks.

Starp citu, ja liek mīnusu, tad ari vajag iemeslu uzrakstīt un, ja sakrāj 100mīnusus tad tos var apmainīt pret baniem uz nedēļu vai warningiem

Tev blakus nikam ir mazs cilvēciņš, ja viņš ir zaļš, tad online, ja pelēks, tad offline.

p.s. to reputācijas figņu vispār vajag nahujarizēt, jo te ir pārāk daudz debīliķu, lai to fīču varētu pilnvērtīgi normāli izmantot.

Edited by Nightmares^^
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nezinu tas vai tikai man, bet es nevaru nevienam sutit vestules kā ari saņēmt vestules

WTF?

Kā ari es nevaru pievienot attachmentus !!!

935bwnerikq7tdd2mwg.png

Edited by Chiky
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nezinu tas vai tikai man, bet es nevaru nevienam sutit vestules kā ari saņēmt vestules

WTF?

Kā ari es nevaru pievienot attachmentus !!!

tev zem My Settings > Notification options nav gadienā ielikts ķeksis pie "Disable my personal messenger" ?

Tad, kad skatās kāda profila, nav nekāds ātrais veids, kā tikt atpakaļ pie foruma :/

fixed

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tagad aukseya foruma dala izskatas gandriz labi, nav tik kruti kaa veayam...var pieciest :D

bet man tagad ir kaut kads gluks, ka uzspiezot view new posts nevaru pariet uz yauno topiku otro lapu, man vienkarsi atver to pasu pirmo, soreiz esmu no yaunakas mozillas ;D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...