Jump to content
GIGN Forum

10. Saeimas Vēlēšanas


vincister
 Share


Recommended Posts

:muahaha:

kas par muļķībām, saskaņas centrs ar viņiem rociņas ar lielāko prieku turēs.

izrādās, ka pats nevarēšu nobalsot, lidoju prom no Latvijas studēt ārzemēs vienu dienu pirms vēlēšanām, a iepriekš balsot nevar :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

par PPR dzirdēju pa ausu galam, ka daudzi aktīvie zemessargi tur vācas, cik nu taisnība, cik nē, viens purns vidzemes sarakstā redzams formā ir. Ja 100% zinātu, ka zem tā visa zemīši ir, tad obligāti balsotu par PPR, bet tā kā nekas skaidri nav zināms, šoreiz palikšu pie VL-TB/LNNK - ar masveida svītrošanos pa TB/LNNK purniem un plusiem pie retajiem VL biedriem.

Link to comment
Share on other sites

Viņi Rīgā parasti organizē protesta akcijas un vāc parakstus par kaut kādu lietu grozījumiem/pārmaiņām. Nesen vāca parakstus par sabiedriskā transporta tarifa paaugstināšanas atcelšanu. Citur nekur neesmu manījis, bet tā tiešā reklāma uz ielas arī izmaksā diezgan...

Tie, kas domābalsot par vienotību, sākumā apskatieties, ko viņi darīs -

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Sodien aizgarlaicibas, parlasiju SC buklet gramatinu, ja taa var teikt, gan lv, gan ru. Un man sasmidinaja, ka latviski rakstiits, ka viniem nekas nav preti, pret to, ka vini grib panaakt tadu dzivi un patriotismu, kaa pirmajaa LV republika, bet krievu valoda raksta, ka nevajag to un vajag virzities uz jaunu politisko tendenci un visai biezi bija izlasaams, ka vajag sadarboties ar austrumiem un panaakt "Komunisma" laiku un veidot ruupniicas un visu laiku ari rakstija, ka vajag sadarboties ar Krieviju(austrumiem latviesu versijaa), jo mees no viniem varam vairak + dabuut, nekaa eiropas, tobish buus atveeries cels ar krieviju un tiks daudz labas lietas. Iisaak sakot, iesaku paskatiities, jo likas smiekligi. Tas pats vaaka nosaukums LV - Mums nevajag varu, mums vajag izglaabt valsti, bet krievu versijaa - Mes gribas uzspiest savu varas formu.

Bardaks...

Link to comment
Share on other sites

Viņi to darīs, jo tas ir PLL reklāmas video. :superlol::lohs: C'mon, kaut ko mazināt nāksies visiem, tāda nu ir krīzes realitāte, TP paši nobalsoja par pensiju mazināšanu, tad aizskrēja no valdības, jo pirms vēlēšanām tādas lietas nav populāras, labāk sēdēt opozīcijā un dirst, ka citi slikti un viņi darītu labāk...

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

Nu tik pārspīlēti slavēt Šlesera kungu nav iespējams. Tādām aģitācijām ticēt taču ir vienkārši smieklīgi. Nonākot vēlēšanu iecirknī arī sākšu savā prātā štukot kam dot priekšroku un kam nē, jo joprojām 2 saraksti ir padomā un katram ir savs labais un sliktais.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi idiots, vienotībai ir tikai par dažiem % mazāks atbalsts, kā sc, kā arī nevienam no šiem spēkiem nav pat tuvu 50%. Un ja kāda partija iegūtu 51% vai vairāk, tad kāda jēga no koalīcijas? Un kādā veidā aicinājums neiet balsot būtu laba ideaj, ja vienīgi tu negribi, lai valdību tiešām veidot PLL+SC? IDIOTS...

Link to comment
Share on other sites

Ar savu slēpto reklāmu appisa valsti un tātad arī mani.

EJIET DIRST!!

Tā ir partija, kurai appist valsti, apiet likumus sagādā prieku. Bet mums ir veseli ~7% no iedzīvotājiem, kam, šķiet, patīk tikt appistiem. :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Personīgi esmu izlēmis balsot par vienotību, jo tas ir pārāk sarežģīti lai to visu šeit izstāstītu, bet man ir vienotības šitlists :D

Tātad kandidāti ko es izsvītroju:

O.Pulks (http://www.kandidatiuzdelnas.lv/kandidati-un-partijas/44-olafs-pulks/)

Mūrniece (Vnk besī attieksme)

Dālderis (Kultūra yo, mmm TP, mmm man patīk mans amats)

Viesturs Lieģis (Nu nepatīk man tie amerikas latvieši ar 120k saistībām, nav daudz bet tomēr)

J. Zvirbulis (Vakarskola+valdes lockelis visur kur gribās)

V. Paegle (TP, 8 saeima)

V.Krastiņš (Dzimšanas gads - 1927)

U.Resnis (23 gadi?)

Jaunupi iedraudzējhas ar cilvēkiem un tad viss notiek jēēēj

Kristovskis vispār aiziet dirst

Lolita Čigāne sorosiete, bet vai tas ir slikti hz

Vēl par dažiem ir šaubas bet nu neminēšu

www.cvk.lv

http://www.kandidatiuzdelnas.lv/ sponsored by http://www.delna.lv/lat/

Link to comment
Share on other sites

Ja par pārējiem ir vismaz kaut kāda argumentācija, tad par šiem:

U.Resnis (23 gadi?)

Lolita Čigāne sorosiete

argumentācijas nav nekādas.

Mīnusu likšana balstoties tikai uz vecumu vien jau norāda uz vecuma diskrimināciju, kas pēc būtības ne ar ko neatšķiras no mīnusu likšanas visām sievietēm, brūnacainajiem vai cilvēkiem ar tumšāku ādu.

Savukārt Čigānes (laikam pareizi gan Romas būtu ^_^) sakarā jāsaka, ka Sorosa kungs (līdz)finansē ļoti ievērojamu daļu no dažādiem ar pilsonisko aktivitāti saistītiem projektiem un pētījumiem. Citiem vārdiem sakot, varētu pat apgalvot, ka būs grūti atrast kādu pilsonisko aktīvistu, kas tieši vai netieši nebūtu darbojies par Sorosa līdzekļiem.

Kam tas rīvē kantis? Tiem, kam aktīva pilsoniskā sabiedrība (=demokrātiska, tiesiska valsts) apdraud pakaļgala siltumu (lasi - mūsu jaukie sīkoligarhi/politiskie uzņēmēji).

Link to comment
Share on other sites

pirms lielajām vēlēšanām, vienīgais, kas man liek iet gulēt jau tagad.. ar domu, ka varēšu celties un NOBALSOT, ir tas ka Dombrivskis točna paliks tur, kur viņš ir vajag tikai palīdzību no zaļajiem un opozīcijā, lai sež tie visi saskaņotie ar kikbokseriem kopā!! ! ! ! ! ! ! !

pecinjawOw~

Link to comment
Share on other sites

visu muzu (cik nu esmu varejis balsot :D ) esmu balsojis par Jauno laiku. sogad ari biju domajis balsot par JL jeb vienotibu. bet, vakar paklausoties youtube visus tos izvilkumus no tiem suda raidijumiem pa tv, freibergu palasiju un tad izsecinaju, ka dombrovskis jau sevi ir izsmelis, jo valdiba pie stures ir pabijis, bet nekadu acimredzamu uzlabojumu nav, tapec savu balsi atdosu par tevzemiesiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...